Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kicsik a fogaim, elég zavaró, lehet vele valamit kezdeni? fórum

Kicsik a fogaim, elég zavaró, lehet vele valamit kezdeni? (tudásbázis kérdés)


2015. jan. 13. 20:32
Nem kell lesiszoltatni, barátnőmnek rakak rá kerámiahéjat, (egészséges fogat kár tönkretenni), neki is csak hézagos volt, gyönyörűszép lett.
6. andi6020 (válaszként erre: 1. - Scarlet001)
2015. jan. 11. 22:20
Csiszoltasd le, és csináltass rá neked tetsző méretű koronákat, illetve hidat. Nem olcsó mondjuk, de megoldás a problémádra.
2015. jan. 11. 22:13

Nekem is vastag a szam es kicsik a fogaim,annyi h nekem nincs kozte hezag.

Megoldas az lenne ha a kicsi fogra raepitenenek egy nagyobbat,de ez szamomra megfizethetetlen, biztos 2-300.000ft lenne

2015. jan. 11. 16:44
Nem lehet, hogy csak te látod így?:)
2015. jan. 11. 15:15

Tudsz velük rágni? Nevetni?


A többi divatlapokan előírt marhaság....

2. kriszta773 (válaszként erre: 1. - Scarlet001)
2015. jan. 11. 15:07

szerintem ez ne zavarjon a nevetésben :) bizonyára téged sokkal jobban zavar, minthogy bárki észrevenné vagy csúnyának találná

egyébként mindent megoldanak ma már a fogorvosok, csak pénz kérdése, nem is kevésé

2015. jan. 11. 14:52

20 év felett vagyok, mégis elég kicsik a fogaim, és nem szorosan állnak, hanem pici hézagok is vannak köztük. Szóval olyan, mint egy kisgyereknek... Ráadásul vastag szám van, így még hülyébben néznek ki a fogaim, nem is merek nyitott szájjal mosolyogni, nevetés közben is mindig lefele nézek vagy eltakarom a szám.

Lehet vele valamit csinálni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook