Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Orrdugulás gyereknél fórum

Orrdugulás gyereknél (beszélgetős fórum)


9. eandi78 (válaszként erre: 1. - Manoka2009)
2015. jan. 10. 08:20
Állandó orrdugulás először is kivizsgálást igényel. Infra jelen esetben nem sokat segít, mert nem attól van eldugulva az orra, hogy teli van takonnyal, hanem azért van teli takonnyal, mert el van dugulva az orra és nem szellőzik rendesen az arcürege. Amíg az orrdugulás nem szűnik meg akár krónikus arcüreg gyulladása is lehet. Egyébként többnyire allergia okozza. Érdemes megnézetni mire az, mert lehet, hogy étel vagy toll esetleg szőr okozza. Ezeket el is lehet kerülni. Persze házi kedvenctől megválni nem könnyű:( Ha poratka vagy gomba okozza, marad a gyógyszer és orrspray, persze sok-sok takarítás mellett:(
8. a71138dd52 (válaszként erre: 1. - Manoka2009)
2015. jan. 10. 07:19
Kivizsgálás.
2015. jan. 10. 07:17
lehet lisztérzékenység vagy tejallergia miatt is. menjetek el allergiavizsgálatra.
6. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Manoka2009)
2015. jan. 9. 23:04
Az én fiamnál kb. 20 év után egy maszek doki mondta el, hogy mellékesen orrsövény ferdülése van. Többször voltunk orvosnál hasonló problémával, de előtte soha senki nem mondta.
2015. jan. 9. 22:36
Prospan szirup naponta 2x - nekünk a bevétele után 10 percen belül "lezúdul" a bennrekedt takony. Gyógynövény kivonat, vénymentesen kapható patikákban. Nekünk a doktornénink ajánlotta.
4. martin3 (válaszként erre: 3. - Martin3)
2015. jan. 9. 22:35

ja és egyébként nem vagyok homeopáta rajongó, mert szerintem nem sokat használ, de ez a terméke teljesen jó!

amikor besprayzed akkor hajoljon előre a gyerek, és ne hátra, mert akkor csak végigcsurog a torkán, így viszont az orr/arc üregeibe folyik és ott hat, ahol kell(bár ez minden orrcseppre érvényes)

2015. jan. 9. 22:33

euphorbium homeopátiás orrspray, nem tudom mit csinál, de éjszaka alatt eltűnik a besárgult váladék, de max 1-2 nap alatt használ

8éve használom a gyerekeknél és ez a legjobb

2015. jan. 9. 22:32

orrszívó porszívó kellene


meg orvosi utánajárás, miért ilyen


talán nagy az orrmandulája, talán a tejtől van, a tej ugyanis sok gyereket erősen nyákosít, s termeli a taknyot

2015. jan. 9. 22:30
Kislányom 5 és fél éves.Állandó orrdugulással szenvedünk, nem jön ki az összes takony az orrából.Minden másnap infralámpázunk.Inhalálás kamillateával semmit nem használ.Ki mit használ?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook