Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hogyan fogyjak orvosi segítséggel? fórum

Hogyan fogyjak orvosi segítséggel? (tudásbázis kérdés)


10. tavasz007 (válaszként erre: 9. - Tavasz007)
2015. jan. 13. 22:18
írhatnak..bocsi
2015. jan. 13. 22:18

igazából sztem pszichológus kéne, hogy felhozd a régi traumákat, elfojtásokat, amiért az evésbe menekülsz...

írhatnek 1000 edzéstervet..

2015. jan. 13. 20:35
Keresd meg Tóth Tamást - ő a tévés dr. Tóth (obezitólogus- elhízás szakértő) :)
2015. jan. 13. 16:34

Méretnek kellene pajzsmirigy funkciót, lehet, hogy alulműködés áll a háttérben.


A kúraszerű diétákat felejtsd el, mert belassul tőlük az anyagcseréd, aztán a dupláját szeded fel, mint amit leadtál, amikor elkezdesz megint enni. Inkább az alapanyagokon és a recepteken próbálj fokozatosan változtatni, kevesebb zsíros étel, kevesebb cukros étel, stb...


Ha fogyni akarsz, akkor sportolnod kell. Kellene keresned egy személyi edzőt, aki összeállít neked egy edzéstervet, és felügyeli, hogy hogyan haladsz vele. Ha nincs rá pénzed, akkor nézz utána magad, hogy hogyan kell ilyet csinálni, és keress egy csoportot, ahol megtanítanak rá, hogy a különböző gyakorlatokat hogyan tudod biztonságosan végrehajtani. Van rengeteg ilyen fogyós edzős csoport. Mindenkinek más sport válik be, nekem pl a futás és a súlyzó.

6. Mariselbea (válaszként erre: 3. - *anyatigris*)
2015. jan. 13. 13:54
Sajnos, hasonló cipőben járok, mint te. Sok mindent végig próbáltam már. Én is gondolkoztam már orvosi segítségen, csak az a baj, hogy minden maszek alapon megy. Vonják a fizetésünkből a marha nagy pénzeket, de ha bajod van, nyúlj a zsebedbe, vagy gebedj meg.Kiváncsi vagyok, hátha valakinek van egy jó ötlete.
5. Vikyci (válaszként erre: 3. - *anyatigris*)
2015. jan. 9. 19:45
Szerintem először egy jó endokrinológust/belgyógyászt/diabetológust... hogy megnézzétek nincs-e valami anyagcsere betegséged.
4. *anyatigris* (válaszként erre: 2. - 2cc786c515)
2015. jan. 9. 19:25
40-50kilóról lenne szó :-(
2015. jan. 9. 19:23

Több eredménytelen diétán ,fogyókúrán ,életmódváltáson túl vagyok tudom elsősorben én kellenék a dologhoz de minden próbálkozás 10-15 kg fogyás után 20kg viszahízást eredményezett .Sajnos

:-( Továbbra is tudom hogy rajtam múlik még mielőtt kapnám a bírálatot ,de nem megy sajnos ez is egy szenvedély betegség mint az ital cigi vagy a drog talán orvosi segítséggel menne ,tegyük fel igen hol kezdjem? kit keressek ?

2. 2cc786c515 (válaszként erre: 1. - *anyatigris*)
2015. jan. 9. 19:20
..hány kg-ról és mennyire?
2015. jan. 9. 19:19
Orvosi segítséggel fogyni ! hol kezdjem?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook