Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Eladó / ajándék kutyát keresek fórum

Eladó / ajándék kutyát keresek (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2011. nov. 1. 10:06

Sziasztok!

Fifi 4 hónapos shar-pei szuka kutyus. Ajkán dobták ki, már két gazdin túl van fiatal kora ellenére. Ma estig maradhat az ideiglenes helyén, szerda reggel (nov 2.)

Ha valaki szeretne a gazdija lenni jelezze!Képet találtok róla a galériában.

Köszönjük!

2011. okt. 29. 15:29

[link]


akit érdekelne bármelyik kiskutya keressen engem !


mentsetek életet! ingyen elszállitást is vállal az alapitvány !


engem itt lehet keresni:

[link]

2011. okt. 29. 15:01
Sziasztok. Ha kerestek kutyákat tudok sok kutyát anit örökbelehet fogadni, egeszen kicsiket is. Facebookon van sok kep róluk és részletes leirás, vegyetek fel kapcsolatot velem keressetek Timtim Darai. Mátészalkán vannak a kutyák bárhová eljuttajuk. És ingyen vannak a kutyák :-) van golden, puli, terrierek, németjuhászok, keverékek is, érdemes meg néznii, életeket mentettek vele
2011. szept. 15. 21:04
Sziasztok! Kérlek segítsetek! 1 éves kutyánkat szeretnénk más családhoz elhelyezni, lehetőleg nagy udvarba, mert házőrzőnek való! Nálunk nem maradhat, de nem akarom menhelyre adni! Légyszi próbáljatok segíteni, ajánljátok esetleg ismerőseitek körében! képeket küldök szívesen és a szállításban is megbeszélhetünk segítséget! köszi!!!
2011. szept. 14. 18:20

Sziasztok!

Nekem lenne egy ajándék boxer kutyusom.... Sajnos nincs elég időm már rá, és ezt kínzásnak érzem a részemről :(

ivartalanítva van, 4 éves, tigriscsíkos, energiabomba. Lakásban tartott, mindenkit imád, főleg a játékait (szétszedni) :)

Ha valakit érdekel, írjon... Budapesten lakunk

2011. szept. 12. 20:56

Sziasztok, BOXER kiskutyák, ingyen elvihetők, Vas megyében.

Boxer jegyeket viselnek, fajtiszta boxer apától és német juhász anyától származnak, mindkettő nagyon szelíd, családcentrikus, barátságos.

Vas megyében, Bükön laknak, most három hetesek, így október elejétől akár a szerető gazdijuknál lehetnek.

Jól tápláltak, egészségesek, 6 hetes korukban mindegyik be lesz oltva. 3 kan és 6 nőstény kiskutya van, szépek, játékosak, aranyosak. Hamarosan készítünk képet is róluk.

Érdeklődésedre szívesen válaszolok.

403. andi6020 (válaszként erre: 402. - C1593c402b)
2011. szept. 12. 19:13

lax? :)

Medve anyám! De ügyi vagy. Megspóroltál 2 betűt.

402. c1593c402b (válaszként erre: 393. - Angusz)
2011. szept. 12. 17:45
meg van még a kutyus? és hol lax?
401. c1593c402b (válaszként erre: 400. - Heni68)
2011. szept. 12. 17:43
értem:)
400. Heni68 (válaszként erre: 398. - C1593c402b)
2011. szept. 12. 17:32
Ennek a hirdetésnek be ne dőljetek! Nézzetek utána a google-ban, mennyi embert vertek át. Tatabányáról hirdeti, de amikor meg írsz, már külföldön van az illető. Repülővel küldené a kutyust, de csak akkor fizess, ha megkapod a kutyát. Utána persze kiderül, hogy utalj pénzt a társaságnak......a kutyát meg sose kapod meg, mindig kérnek pénzt, ennyit utalj, meg annyit. Nem én dőltem be, de olvastam a sztorit......
399. Nessaja07 (válaszként erre: 397. - C1593c402b)
2011. szept. 12. 17:28

Érdemes szétnézni állatmenhelyeken is...próbáltátok már?

De ha a neten bármelyik keresőben rákeresel a kutyus fajtájára + beírod, hogy ingyen elvihető, biztosan találsz a közelben is. (Mi 5 hónapja így hoztunk egy tündéri, de ördögien rosszcsont pulit:))

2011. szept. 12. 17:26
Itt egy link is hogy igaz :) [link]
2011. szept. 12. 17:24
Szabolcs szatmár megyei vagyok.Nem tud valaki ingyen kiskutyákat? a neten találtam yorkit , angol bulldogot ne messze:( valaki tud segíteni? Kisfiam megőrjít már egy kutyusért pénzem nincs rá sajnos:(
2011. aug. 23. 21:32
Bichon,bolgonese,Westi féle kutyust befogadnék.
395. Tücsi84 (válaszként erre: 394. - Kutyáslány)
2011. aug. 23. 08:05
Szia!! Mennyit szeretnél a kutyuskákért és hol vannak? Nekünk mindig volt a puli mellett egy Bernáthegyi...sajnos tavaly el pusztult...ezért keresek ismét...már talán begyógyultak annyira a sebek,h újra bele vághatunk :)))
2011. aug. 23. 07:31

Sziasztok !


Fajtiszta, törzskönyves szülőktől született 3 fiú bernáthegyi kiskutyának keresek szerető gazdit ! Szeretném, ha továbbra is olyan szeretettel gondoznák őket, mint ahogy én teszem !

393. angusz
2011. aug. 20. 17:42

Sziasztok!

Ajándékba adnám bichon havanese kiskutyám, 1 éves picike, nagyon játékos, gyerek mellé nagyon ajánlom!Sajnos nálunk mindenki késő este jár haza, így nincs rá időnk!

Ha valakit érdekel, hívjon!

06203130217

392. Andreja
2011. júl. 13. 20:27
Ne vásárolj, fogadj örökbe!!!! Nagyon sok állatkák vannak a menhelyeken. Túl sok is. Van olyan hely ahol altatják is az állatokat. Vannak kicsik nagyok, fajtiszták, keverékek. Kérek szépen mindenkit Ne vásároljatok hanem fogadjatok örökbe a menhelyekről. Köszönöm!
2011. júl. 4. 20:08

Sziasztok!


4 hónapos, foxterrier szuka kutyám, sürgősen jelképes összegért eladnám. Játékos, barátságos, gyerekbarát, másik kutyához szoktatva.

Akit érdekel írjon e-mailt.

E-mail: mely1516@freemail.hu

390. pisze7
2011. jún. 29. 20:18

sziasztok.

3 éves szuka shar pei kutyusom költözés miatt SOS elajándékoznám.

törzskönyves, még nem pároztattuk.

akit érdekel irjon üzit!

SOS!!!!!!

2011. jún. 29. 19:19
www.szoboszlogyepikutyai.gportal.hu
388. mesy83
2011. máj. 22. 12:29

Sziasztok! SÜRGŐSEN Költözés miatt elajándékoznám kutyusaimat, sajnos nem vihetem magammal.

Már mindent megpróbáltam, hogy maradhassanak,de nem sikerült. Nagyon szeretném ha jó helyre kerülnének.


Barna:

Rotweiler és Bordói dog keverék 2007-ben született, kan.


Kedves és barátságos néha félénk is. Nagyon Szeret labdázni. Szereti a gyerekeket.


Nagyon nagy termetű, tekintélyt parancsoló, nem agresszív. Alapvető parancsokat ismeri és engedelmeskedik. Jó házörző, mindent jelez, de nem ugat folyamatosan.


Láncos tartásra nem ajánlom, mert mindig szabadon volt a kertben és séta közben is ezért a póráz használatát is most tanítom neki. Megfelelő törődéssel abszolút tovább tanítható.


Más kutyusokkal szerintem jól kijön, mivel születése óta mindig kutya társaságban van.


A foltos:


Dani névre hallgató dalmata és ír szetter keverék 2004-ben született.

Közepes termetű, kedves barátságos kutyus.A gyerekeket kifejezetten szereti. Alapvető parancsokat ismeri, engedelmes. A cicákat nem szereti, pórázon jól sétáltatható.



Kérem olyan jelentkezzen értük aki tisztában van azzal, hogy a környezet változás miatt sok törödésre és türelemre van szüksége a kutyusnak valamint el is tud jönni érte.


Lehetőleg együtt, de külön külön is elvihetők. A kutyusok Pest megyében Turán találhatóak.


Várom szerető gazdi jelentkezését.


Fényképeket emailben tudok küldeni.


mesy830@gmail.com

2011. máj. 13. 12:00
386. Bcicus (válaszként erre: 384. - Anitaaa03)
2011. márc. 7. 20:31

Tenyésztőnél 60ezernél kezdődik az ára, és annál olcsóbban nem is szabad venni, mert nagy a kockázata a betegségeknek. Az oltásokra kajára lesz majd pénz, mert az is minimum 5ezer havonta. És ha valami baja esik 100ezer egy csont műtét.

Ha mindenképpen beagle kartok, akkor a beagle fajtamanetéstől fogadjatok egyet örökbe.

2011. márc. 7. 15:55
felnőtt kutyus nem érdekel?
2011. márc. 7. 15:37
Kedves beagle tulajdonosok szeretném kisfiamat meglepni névnapjára egy kis beagle fiúcskával sajnos nincs 20-30ezer forintom hogy vegyek neki így ha valaki tudna egyet ajándékba vagy jelképes összegért adni nekünk megköszönnénk.május elején lesz a fiam névnapja így a mostanság születő kiskutyusok érdekelnének.ha tudnak segítsenek.
2011. márc. 4. 10:54
Á,mopedot nem lehet kertben!Nálunk a nappaliban foglalta el a bőr mozifotelt.Királyi dolga van!Nagyon jól viselkedik.Nem rág meg semmit,és éjszaka mindíg felébreszt,ha pisilnie kell.Kiviszem és alszik tovább.
382. Szeszipuszi (válaszként erre: 380. - 2f26e3ce5e)
2011. márc. 4. 10:52

Tényleg tündéri!

A lányaim kedvence a mopsz, meg is ígértem a nagyobbiknak, hogy ha végez az egyetemen, azt kap a diplomájáért. :)

Sajnos Tényleg nehéz már jó tenyésztőt és megbízható találni. Egy időben én is társat kerestem a magára maradt kutyánknak és szóba jött egy mopszli is, de nem mertük tisztán kerti tartásra bevállalni. Féltünk, hogy nem bírná.

2011. márc. 4. 10:45
Tenyésztőtől vettük,minden baja volt!Allergia,az első lábai nem úgy működnek,ahogy kellene.Úgy jár mint egy kis katon.De a csirkehúst kiiktattuk,mint allergiaforrást és nagyon jó minőségű tápot kap.Ja,és a tavalyi kombinált oltásba majdnem ottmaradt.Úgyhogy idén nem is biztos,hogy beadatom.Nem mertem vállalni a kockázatot.
2011. márc. 4. 10:43
Köszönöm:))Büszke is vagyok rá:)
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook