Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Eladó / ajándék kutyát keresek fórum

Eladó / ajándék kutyát keresek (beszélgetős fórum)


139. pemete
2009. máj. 7. 10:28
Még nézelődök itt a neten, hátha rábukkanok valamire:)
138. 6ee0ffb012 (válaszként erre: 137. - Pemete)
2009. máj. 7. 10:20
Megyek,megnézem :))) Köszi!!
137. pemete
2009. máj. 7. 10:19

Hát nekünk már van ebünk, aki sajnos nem igazán kutyakompatibilis, illetve csak az olyan kutyákat tűri meg maga mellett, akikben egy csöpp dominancia sincs.

Kriszta, egyébként most nézegetem a kiskutya.hu-t és találtam biglit Bp-től 10 km-re.

2009. máj. 7. 10:12

Jajj kedves Fórumozók!!

Segitsetek!!

Most keresek én is gazdit a csuda kedves kutyusunknak.A párom találta 2 éve, fekete, rövidszörű, közepes méretű,. Igaz nem fajtiszta, de olyan édes,és gyerekszerető.Az biztos, hogy tanitva volt.Sajnos a párom mostanában sokat van külföldön és én sem vagyok mindig nála,úgyhogy nehéz megoldani a vele létet.

Viszont csak jó kezekbe adnánk, akik tényleg felelősséget éreznek iránta.

Ha tudtok valakit, aki szeretne egy jó"barátot" ajándékba,szóljatok.Van fotóm róla, szivesen küldök.

2009. máj. 7. 10:06
Május 24 után ellik az Amerikai akitám ( kép van fönt) Junius 10 körül meg a rottweilerem. ha valakit érdekel keressen meg. Szívesen adok felvilágosítást a fajtákról és kiképzésben is adok tanácsot:)
134. pemete
2009. máj. 7. 10:02
Akkor jó:) Én meg csak elpanaszoltam, hogy mennyibe kerül a mi dögünk:) Aki épp fejjel lefelé lóg a kanapéról...
2009. máj. 7. 09:54

Mindig volt kutyánk,és nem volt okuk panaszra,fenséges kényeztetésben éltek :))) Most egy cicánk van,hát ő itt egy királylány,szinte mindent szabad neki :))


Amúgy nem vettem bántásnak ;)

132. pemete
2009. máj. 7. 09:49

Jó-jó, nem akartalak megbántani, csak írtam. Hogy tudd, hogy nem olcsóság sajnos egy kutty a háznál.

Gondoltam, hogy igyekszel majd mindennel ellátni, és nem azért kell, hogy éheztesd, meg mittudomén.

131. 6ee0ffb012 (válaszként erre: 130. - Pemete)
2009. máj. 7. 09:44
MOST állunk rosszul,ez nem tart örökké!Van egy cicánk is,őt is rendesen ellátjuk,nem vmi vackot kap ő sem,és járunk vele orvoshoz,stb.Nem vállalnék kutyát,ha tudnám,hogy rossz sora lenne!!!!!
130. pemete
2009. máj. 7. 09:39
Egyébként miért nem nézed meg a kiskutya.hu-n? ott van eg csomó hirdetés, szerintem a beagle nem olyan drága kutya! És ha nem tudod kifizetni érte azt a 15-20ezer forintot, akkor miből fizetnéd az oltását, kajáját, meg az orvost, ha esetleg valami baja van? Nem akarlak megbántani, de ezt azért nem ért végiggondolni. Nekünk volt olyan hónap, mikor 30ezerbe volt a kutya orvosi ellátása, plusz még 15 a kaja. Múlt hónapban csak beoltattuk, féregteleníttettük, és kullancsnyakörvet vettünk neki, csak ez egy tizes, és akkor még nem evett...
129. pemete
2009. máj. 7. 09:36
Azért szökik meg, mert vadászkutya, szagot fog, és se lát, se hall, csak megy a nyom után.
2009. máj. 7. 09:32
Idekerült a topikom :S
127. MMMaya (válaszként erre: 125. - Danama)
2009. máj. 7. 09:23
Ó, de jó neked. Az enyém nem érti meg, hogy sikerült neki megtanítani? Amúgy a szomszéd beagle is ilyen csavargó, mint az enyém.
2009. máj. 7. 09:23
Köszönöm mindenki válaszát! :)) Kedvesek vagytok! :)) Talán lesz akkor jövő hónapban kutyunk?? :))) Jaj,de nagyon boldog vagyok!!! (és a kincsem milyen happy lesz du.,ha megtudja)
125. danama (válaszként erre: 121. - Pemete)
2009. máj. 7. 09:20
ez is nevelés kérdése szerintem az enyém még a kapun se megy ki ha ki van nyitva, tudja, hogy nem szabad
124. MMMaya
2009. máj. 7. 09:19

Nekünk is ilyen kutyánk van. És az előttem szólokhoz csatlakozok. Az első dolga, hogy megszökjön és nem jön ha hívom. Ő visszajön, csak fut néhány kört.

Mind emellett nagyon barátságos, szereti a gyerekeket, de nevelhetetlen.

Ha gondolod a nézz be a blogomra és ott láthatod a kutyust is.

A kisfiad biztos örülni fog neki :)

123. agica81
2009. máj. 7. 09:16
A keresztlányomnak is volt,tényleg édes kutyus,de az is biztos,hogy mindíg kiszökött.Sajna el is tünt,valszeg ellopták.Mi is vidéken vagyunk,így nem tudok segíteni.Vannak kutyás ujságok amiben vannak hirdetések is,hátha így találsz.
122. 6ee0ffb012 (válaszként erre: 121. - Pemete)
2009. máj. 7. 09:13
Ez a kisfiam vágya régóta,most végre kert is van,ahol ellehetne és majd pórázon sétáltatjuk :))
121. pemete
2009. máj. 7. 09:12
De miért beagle? Soha nem engedheted el, mikor elmentek valamerre sétálni, mert rögtön megszökik!
2009. máj. 7. 09:08

Nagyon szeretnénk egy kisfiú Beagle-kiskutyát,de a neten csak messze vidéken van,menhelyen nem találtunk.Nincs vkinek olyan kutyusa ebből az édes fajtából,amelyik nemrég ellett,vagy nemsokára fog és szívesen adna nekünk egyet?Fontos,hogy bp-i legyen,mert nem tudunk utazni.A kisfiam minden vágya egy ilyen kutyus,nagyon jó helyre kerülne!!!


Köszönöm,aki segít!!!!

2009. ápr. 24. 11:18

nagyon szeretnénk egy fajtiszta kisméretü kutyust/ingyen/ kis gyerekek mellé nagy kertünk van..akár az ágyban is aludhat

tatabányaiak vagyunk

örögbe fogadnánk még kis rágcsálot is vagy tekit csak ketreccel ha lehet mert könnyebb megoldani...

biyou@freemai.hu-ra irjon akinek lenne megunt állatkája..késöbb látogatni is lehet ha gondolod

118. PaleszP
2009. ápr. 7. 13:54

Sziasztok!

Egy 4-5 hónapos németjuhász jellegű keverék kutyus sürgősen gazdit keres... Talált kutya, de nem tudják megtartani...

palesz@freemail.hu

117. danama (válaszként erre: 105. - 7d5c855958)
2009. ápr. 7. 08:28
ha már ingyen adják, akkor menjetek érte :-)
2009. ápr. 4. 09:15

Zsigmond a kb. 8 hós macskánál kisebb termetű szépséges szeretetéhes kutty gazdit keres! Képet tudok küldeni!!! Menhelyre fog kerülni ha senki nem jelentkezik érte, mert jelenlegi befogadóinál nem maradhat...

Barna színű, rövid, göndörkés a bundája.

2009. ápr. 4. 07:57

Két egyéves puli kisfiú és kislány keres gazdit.

Féregtelenitve beoltva vannak.

Nemtalálnak nekik gazdit akkor elaltatják őket rövidesen.

Ha valakit érdekel akkor irjon .

2009. márc. 25. 20:06

Hófehér csivava fiú és egy zsemle színű palotapincsi kislány szerelméből születnek kiskutyák :) természetesen ajándékba!

akit érdekel:

epona@citromail.hu

113. LReni
2009. márc. 15. 00:10

Én is egy kutyusnak keresnék szerető gazdit. A nagymamám meghalt, így most magára maradt egy kertes házban. Magamhoz nem vehetem, mert már egy féltékeny eb boldog tulajdonosa vagyok. 4 éves, kan kutyus, amolyan szobacirkáló méretű, a föld felett 40cm-rel végződik, nagyon játékos, energikus, szeretre méltó és sajnos magányos.

Ha valakit érdekelne tudok képet küldeni e-mailen. Címem: liberrenata@gmail.com, vagy telefonon is lehet érdeklődni: 06-30-556-9103

2009. márc. 14. 22:38

Tündéri foxi keverék kislány gazdit keres! Három hónapos, rettentő játékos, puszilkodós, garantáltan kiapadhatatlan viccforrás, igazi kis csibész! Jelenleg ideiglenes befogadóinál várja szerető gazdiját, sajnos ők nem tudják megtartani, mivel a család régi kutyája nagyon féltékenykedik rá. Oltási sorozata megkezdődött, parazitamentes és chipelve van. Kertes házban érezné igazán jól magát, mert túlteng benne az energia, vagy olyan gazdi mellett, aki elég időt tudna rászánni, hogy játsszon a kis bohóccal.


Információ:

E-mail: zokni007@indamail.hu

Tel.: 06/20-555-4825

Képtár: www.gallery.site.hu/u/acsadri/jagd

2009. márc. 14. 13:07

kiskutya.hu, expressz.hu

Itt biztos találsz.

2009. márc. 14. 12:20
a guglit próbáltad már? 1 mp alatt 17300 találatot adott ki.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook