Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Eladó / ajándék kutyát keresek fórum

Eladó / ajándék kutyát keresek (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2016. jún. 9. 14:14

Kedves Tagok!


Borsod megyében gazdit keres egy gyönyörűséges arany angol cocker spániel, ivartalanított szuka.

Ami fontos: kisgyermek és kisebb állatok mellé nem adom.

Csak és kizárólag olyan gazdi jelentkezését várja, aki nagyon nagyon szereti majd :)lehetőleg kertes házba (de egyébként 100% szobatiszta). Minden oltással rendelkezik, rendszeresen féreghajtott, chipes, kozmetikázott kutya.

Bővebb infót komoly érdeklődőknek szívesen adok, elmondom miért keresek neki kertes házat :/.

Nem mindenáron és nem akárkinek!

e-mail: angolcockerspani@freemail.hu

2016. máj. 30. 19:33

Gazdit keresunk egy tigriscsikos,kb.4 eves,szobatiszta,szelid tacsko keverek lanynak!

Hetvegen talaltuk,nagyon kedves, okos kutyus. Gazdajat nem talaljuk.Holnapig nalunk maradhat de sajnos ha nem akad uj gazdija ki kell vinnunk a menhelyre (nekunk mar van ket kutyank,foberlonk tobbet nem enged. :(

527. andi6020 (válaszként erre: 526. - Blondee85)
2016. máj. 17. 17:01
facebookon lépj be a Bichon Havanese csoportba. Ott több és biztosabb segítséget kapsz.
2016. máj. 17. 10:01

Kedves Hoxa Tagok


Nagy reményekkel nyitom ezt a topikot, és reménykedem abban, hogy segítséget fogok kapni.

Nagyon szeretnék egy Bichone Havanese kiskutyát.

Nagyon sok gondolkodás előzte meg ezt a kutya vásárlást.

Volt korábban egy westie kuztyusom, aki egy éve, tragikus hírtelenséggel ment el.

A segítséget azért kérem, mert rettenetesen mély nyomot hagyott bennem és családomban az előző kutyus elvesztése.

"Tenyésztőtől" vásároltuk anno törzskönyvvel, és úgy szerettük mintha a gyerekünk lenne. A legjobb tápokat adtuk neki. Majd egyik napról a másikra kiderült 10 éves korában, hogy egy genetikai betegsége van. Ami örökletes.... 5 nap alatt elvitte, vagyis meg kellett hoznunk egy fájdalmas döntést.

NOs így utólag visszagondolva.... nem választottuk jól meg a tenyésztőt....


Újra westie-t nem szeretnénk, mert Ő-t látnánk benne.


Így esett a választás a Bichon Havanese fajtára.

A szüleim idősebbek. Édesapám 65 édesanyám 58 éves. Mivel anyukám allergiás, ez is szempont volt a fajta kiválasztásánál.


Szeretnénk, egy olyan kutyus-t, aki vidámságot hoz az életünkbe, és szeretnénk olyan helyről megvásárolni, ami megbízható.


Ezért kérem azokat a Havanese gazdikat, akik tudnak segítsenek nekem ebben.

Várom a megbízható tenyésztők elérhetősét,akik törzskönyvvel és bizonyítottan jó vérvonalú kutyusokat árulnak, illetve a jó tanácsokat.


Nagyon köszönöm.

2016. ápr. 19. 01:19

Ha azt nézzük akkor mindkét kutyám mentett...

Az első a Beagle a kisfiú....utólag derült csak ki hogy mentett...Elhoztam 8 és fél hetesen tüdőgyulladással,oltási könyvvel...felhívtam az állatorvost tagadott mindent...Rendbe lett rakva a Bogyó!

A másikat úgy találtam hogy a nyuszimnak kerestem társat és egyszer csak a nyuszmusz egyedül maradt mert találtam egy furcsa hirdetést...3000.-ért elvihető kiskutyák,első oltással,féregtelenítve...felhívtam és mondták hogy se oltás,se féregtelenítés csak azért tették fel pénzért mert anno ingyen volt fenn csak mindenféle népség jött és valószínű elakarták adni ennek-annak meg bedobni a kölyköt edzésnek...

Na akkor lett egy Kislányom is aki Cane Corso-Pitbull keverék és a szeretet mintaképe!Köszönöm hogy így alakult!Tehát úgy összegezném hogy a dolgok mögé kell nézni,látni... :)

524. bumburka (válaszként erre: 523. - Kutyafülét)
2016. ápr. 18. 22:50

Köszönöm :)

Kb.1 hónap múlva szeretnénk magunknak egy kis méretű,"bolyhos" fiú kutyust.

A férjem elfoglaltsága miatt,csak akkor tudjuk közösen megnézegetni.

2016. ápr. 18. 14:42
Sziasztok! Legegyszerűbb piacra korán kimenni. Így lett már több kutyám, akik keverékek voltak, de nagyonis szerethetőek. El lehet menni menhelyre is. Ha kifejezetten valamelyik fajta iránt vonzódsz,próbálkozz netes hirdetéssel. Sok sikert, kutyuspuszit!
522. bumburka (válaszként erre: 521. - Andi6020)
2016. ápr. 18. 14:36
Szaporítótól? Jaj,dehogy!!!!!!!!!!!!!
521. andi6020 (válaszként erre: 515. - Bumburka)
2016. ápr. 18. 08:48
Fajtamentés vagy tenyésztő. Csak könyörgöm, ne szaporítótól szerezz be kutyát! Köszönöm.
520. bumburka (válaszként erre: 519. - D1ee79386a)
2016. ápr. 18. 00:35
agyon szépen köszönöm :)
519. d1ee79386a (válaszként erre: 518. - Bumburka)
2016. ápr. 17. 23:39
518. bumburka (válaszként erre: 517. - D1ee79386a)
2016. ápr. 17. 22:48

Létszives,írj konkrét oldal címet!

Nagyon szépen köszönöm a segítséget!

2016. ápr. 17. 22:24

Szia,

Kereshettek fajtamentőknél is.

Naponta rengeteg kutyust koboznak el.

2016. ápr. 17. 22:19
Nem feltétlenül csak a menhelyes opció érdekel.
2016. ápr. 17. 22:18

Amióta imádott king charles spániel kutyusunk ,Luigi itt hagyott bennünket-elvitték az angyalok,teljesen üres lett a ház.

Hosszú hónapok,18 hónap után jutottunk el oda,hogy szeretnénk egy kiskutyust.

Segítséget szeretnénk kérni,melyek azok a netes oldalak,melyeket érdemes lenne megnézni.

Személyesen jártunk több menhelyen is a környékünkön. Szomorúak a tapasztalataink... :(

Somogy,Tolna,Baranya megyékben eltudunk menni személyesen is,

2016. márc. 17. 15:55

Sziasztok!


Ingyen elvihető 5 hetes nőstény keverék kiskutya, fekete hosszú szőrű.

Édesanyja pásztorkutya keverék, fehér-fekete foltos, hosszú szőrű, kecses, nagyméretű, hűséges, ragaszkodó, szelíd, jó házőrző.

Édesapja ujfundlandi típusú, nagy termetű, fekete hosszú szőrű, családbarát, türelmes.

A kiskutya külsőleg édesapjára hasonlít.

513. andi6020 (válaszként erre: 510. - E849aa69b5)
2015. dec. 20. 23:41
Pest megyében tudok többet is. Ha esetleg érdekel.
2015. dec. 20. 17:14

Tessék: [link]

beírtam a keresőbe, ez volt az első amit kiadott, de nézegessed te is, mert több is van.

2015. dec. 20. 15:46
Adni kell fel hírdetést a Jófogásban,vagy a Déli Apróban,hogy ezt keresel.Akinek eladó az jeletkezni is fog. Szerintem a Facebookon is lehet keresni.Ott is jelentkezik akinek van,s megvállna tőle.
2015. dec. 20. 15:45
na látom osszevontak a forumot, tehat Csongrád megyerol lenne szo.
2015. dec. 20. 15:32
Nezegettem az interneten de alig talalok hirdetest, s amiket talaltam is mar lejartak sajnos. Valaki esetleg nem tud olyan helyet a megyeben ahol tudok venni egy kolykot, csak peldaul nem hirdetik interneten. Egyebkent elsosorban Huskyt keresek, de az sem baj ha Husky es Malamut keverek :)
508. 99279bb06f (válaszként erre: 507. - Állatszeretet)
2015. aug. 5. 10:03
Jó rég járt erre valaki, de nem baj, ha előtérbe kerül a fórum, hisz nagyon sok kutyus van, és még több gazdi, aki még nem is tudja magáról. :)
2015. aug. 4. 15:29

Ki szeretne Kiskutyát?

Milyen fajtát?

Segítenék,csak nem tudom ki a kérdező,

így nem tudom,

kinek válaszoljak.

2015. ápr. 3. 10:28
kell,
505. Misaki Itó (válaszként erre: 503. - C4e421f6c0)
2015. ápr. 3. 10:27

Számolnotok kel az esetleges állatorvosi költségekkel,ami igen borsos,oltások évente,féregtelenítés,bármilyen műtét 100ezer forintocska,ezt is be tudjátok vállalni?

Nem elég ha szereted a kutyát,ma már zsé is kell hozzá.


Vagy mi van ha tényleg beteg a kutya,mérgezés elüti egy autó,ha nincs pénzed ezek fedezésére,akkor haljon meg a kutya,de azért ne legyen kutya?



Csak mondok egy példát,benne vagyok egy papagájos csoportban,naponta vagy húszan írnak,hogy mindenki menyire de nagyon szeretne egy nagy papagájt(ara,jákó,amazon)örökbe fogadni,mert nincs pénze megvenni,

Na de ha nem tud megvenni egy 200ezer forintos madarat,amiből kettő kel,mert párban kellőket tartani az már 400ezer,és még akkor a röpde,szintén 200-300ezer,és még a gyümölcsmennyiségről nem is beszéltünk,és szintén állatorvosi költségek itt is vannak.

Szóval,ezért mondom,hogy nem elég a kutyának ha szereted.


Az én kutyámra,csak 600ezer forintot költöttünk...

504. andi6020 (válaszként erre: 503. - C4e421f6c0)
2015. ápr. 3. 10:01

facebookon van ingyen elvihető kutyás állatos csoport. Mondjuk nyilván ott sem huskyt osztogatnak ingyen, de egy szép kis keverék kutya is kutya. Ha már pénz nincs megvenni.

Azért nem árt utánaszámolni a havi költségeknek, kaja, élősködők elleni védelem, stb. Ha meg kölyköt veszel magadhoz, az első oltások ára igen megterhelő lehet.

503. c4e421f6c0 (válaszként erre: 502. - Misaki Itó)
2015. ápr. 3. 09:49
nezd, egy kiskutyara nincsen 60-70 ezer ftunk eGyben. De azert az eteteset meg lehet oldani meg. Szerintem masok is vannak ilyen helyzetben hogy ninsce nnyi penzuk egy kiskutyakolyok vetelere, de attol van kutyajuk. Vagy mar ne is legyen?
502. Misaki Itó (válaszként erre: 501. - C4e421f6c0)
2015. ápr. 3. 08:55

Ha nem tudjátok megvenni,akkor hogy tudnátok etetni?

Akkor még az állatorvosi költségekről nem is beszéltem,mert ugye egy kutyával,bármikor adódhat valami,és ez nem 2fillér.

2015. ápr. 3. 08:43
A kishugom egy Huskyra vagyik mar 10 eve. Folyamatosan keresgeljuk, de a legolcsobb is amit talaltunk, sajnos nem engedhetjk meg magunknak, nem a mi penztarcanknak valo :( Nagyon sajnalom a kishugom, minden karacsonykor, szulinapkor barminek orul, de mindig remenykedik egy kis huskyban.
500. fobe
2014. okt. 17. 10:59
Szaporítótól mentett fajtatiszta mopsz párocska örökbefogadható. 4 és 5 évesek. Nagyon hálásak, ragaszkodók, szeretetéhesek. Kezelésük megkezdődött, napról-napra szebbek, a kislány már most gyönyörű, mint egy fókabébi, olyan a pofija.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook