Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Smoby babakonyha fórum

Smoby babakonyha (beszélgetős fórum)


2015. jan. 9. 14:36
Mi egy Smoby Bon Appetitet vettünk karácsonyra, nagyon meg vagyok elégedve vele, stabil, nem esik szét, ha borul is (birkózás és nem főzőcskézés közben), akkor sincs baj, mert könnyű, strapabírónak tűnik, nagyon jól eljátszanak vele, pedig három fiú, a legnagyobb három és fél éves, a legkisebb 11 hónapos és napi szinten nyúzzák. Jó döntés volt, maximálisan megérte az árát. :)
3. L.Ann (válaszként erre: 1. - 81móni)
2015. jan. 9. 12:12

Szia, én egy Cuisine Bon Appétit típusú konyhát vettem a keresztfiamnak (nem tudom, hogy Mo.-n is ez-e a neve). Azért választottam ezt, mert az Amazonon ez volt a legnépszerűbb, és legtöbb pozitív véleménnyel rendelkező konyha.

Ebben az árkategóriában szerintem tökéletes. De fontos azt is szem előtt tartani, hogy mennyi idős gyereknek veszed. A konyhákat általában 3 éves kortól ajánlják, és az én keresztfiam másfél éves... Viszont imád a konyhában sürögni forogni, és az evőeszközökkel játszani, ezért vettem meg már most neki. Annyi gond van vele (amire számítottam is), hogy mivel még nem teljesen koordinált a mozgása, ha valamit ki akar nyitni, vagy levenni az akasztóról, erővel teszi, és ilyenkor néha magára borítja a konyhát. Persze baja nem lesz tőle, mert pehelykönnyű, de azért érdemes valamivel a falhoz rögzíteni. Mellesleg ha az anyagi helyzeted engedi, és nem túl kicsi a gyerek, akkor inkább egy Kidkraft fa konyhát ajánlanék.

2015. jan. 9. 12:03

Szia,nekünk ilyen van:

[link]


nekünk ez bevált :)

2015. jan. 9. 11:40

Smoby babakonyhákról várok véleményeket! Kinek melyik típus van, mennyire vált be?

Karácsonyra vettünk egy miele konyhát ès nem vagyok megelègedve vele. A sütő ajtót fel sem rakjuk ,mert a gyerek kinyitja és leesik. A konyhát ha eltolja egy picit a belső oldalaknál(sütő és hűtő között) széthullik, ami nagyon idegesitő. A smoby konyha is ilyen? Gondoltam ezt eladom,ès lecserèlem arra. Köszönöm előre is a smoby véleményeket!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook