Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Focus T25 edzés fórum

Focus T25 edzés (beszélgetős fórum)


7. Ili7 (válaszként erre: 5. - Ericika2)
2015. febr. 3. 01:28
mért nem töltöd le a netröl és probálod ki,én 20 kg töblettel és 54 évesen is végig csinálom,ha idöm engedi
6. Léna79 (válaszként erre: 5. - Ericika2)
2015. jan. 10. 08:26
Jajjj, akkor te valami házivideót néztél. Azt nagyon gyorsan hagyd a fenébe! Írok privit.
2015. jan. 9. 19:14

Köszönöm.

Hát a youtube-on egy igencsak túlsúlyos hölgy csinálta :)


Van túlsúlyom, de futok (most 6-7 km-re vagyok kalibrálva, de lefutottam a 10 km-es versenyt tavaly), tornászni heti 1x, jógázni heti 1x járok.


Én azt hallottam, hogy a T25 nem annyira gyilkos, mint az insanity.

4. Léna79 (válaszként erre: 3. - Ericika2)
2015. jan. 9. 14:45

Az nem baj. Csak totál kezdőnek és magas túlsúllyal nem ajánlott egyik Shaun edzés sem. Hiába kínlódik ott egy Tania nevezetű csaj a kezdő variációval.

Ha Shaun edzésekben gondolkodsz, akkor mindenképp így építsd fel: T25-Insanity-Asylum-Insanity Max. Főleg,ha csak most ismerkedsz. Az insyhez mindenképp kell pulzusmérő óra,mert halál. Sok sikert!

3. ericika2 (válaszként erre: 2. - Léna79)
2015. jan. 9. 11:14

Köszönöm.

Tudod, mazochista vagyok - vagy inkább Leszek ezen a téren.

2. Léna79 (válaszként erre: 1. - Ericika2)
2015. jan. 9. 06:44

A programot ebay-en amazonon tudod megvenni. A Beachbody kiadó (ő a gyártója a proginak), csak az USA-ba és Kanadába szállít. A felső kettő olyan,mint nálunk a vatera. Ára a dvd sorozatnak elég borsos, olyan 60.000.- Vagy más utat választasz....

A FB-on létezik egy T25 Hungary csoport. Nézz be, ott sok hasznos infó van.


Napi 25 perc kegyetlenség Shaun bácsitól.:)

2015. jan. 9. 05:41

Hol hozzáférhető/megvehető az egész program? Csak egyes különálló videókat találtam a gyakorlatokról, nem az egész rendszert.


Próbálta-e már valaki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook