Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Facebook profilom alatt létrehoztam egy oldalt. Hogyan tudom elérni, hogy az oldal látogatói lássák ki az oldal tulajdonosa? fórum

Facebook profilom alatt létrehoztam egy oldalt. Hogyan tudom elérni, hogy az oldal látogatói lássák ki az oldal tulajdonosa? (tudásbázis kérdés)


2015. jan. 7. 21:32

[link]

Elvileg valahol bal oldalon látni kellene hogy KIss Mónika (az vagyok én)

4. Cilumiluci (válaszként erre: 2. - Lillus-M)
2015. jan. 7. 20:33
Nekem sem.
3. unom (válaszként erre: 2. - Lillus-M)
2015. jan. 7. 20:31
Belinkeled?
2015. jan. 7. 20:27
Facebook profilom alatt létrehoztam egy oldalt. Hogyan tudom elérni, hogy az oldal látogatói lássák ki az oldal tulajdonosa. vagyis megjelenjen az oldalon valahol piciben a saját profilképem. Ha nem állítok be semmit, akkor sem a névjegyből sem máshonnan nem derül ki kié az oldal. A beállítások menüben a kiemelt almenü alatt behívható a fb profilképem. Ezt az üzenetet kapom, ha kijelölöm és mentem : A személyes adataik nyilvánosan megjelennek ennek az oldalnak a Névjegy részén. Sőt még szól is, hogy bal oldalon látható lesz az oldal tulajdonosa. De nekem nem látható
2015. jan. 7. 20:27
Facebook profilom alatt létrehoztam egy oldalt. Hogyan tudom elérni, hogy az oldal látogatói lássák ki az oldal tulajdonosa. vagyis megjelen

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook