Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Bölcsődébe csak dolgozó nők gyerekeit veszik fel? fórum

Bölcsődébe csak dolgozó nők gyerekeit veszik fel? (tudásbázis kérdés)

2015. jan. 6. 15:11
Nalunk is munkaltatoit kernek.bp 18 ker
2015. jan. 6. 10:02
munkáltatóit csak a beiratáskor kérnek, vagy utána hamarosan... később nem kell újra és újra bemutatni, szóval akár otthon is lehet a szülő állapotosan, kicsi babával vagy akár szimplán munka nélkül...
2015. jan. 6. 09:42
Nálunk ez úgy működik,hogy munáltatóit kérnek,és jobban felveszik az egyedülálló anyuka gyerekét,mivel anyuka a családfenntartó és dolgoznia kell....persze ezeket a szabályokat az játsza ki aki akarja....vannak olyanok akik otthon ülnek a gép előtt egész nap és a gyerek reggeltől késő délutánig az intézményben van....
13. nefaria (válaszként erre: 11. - Cippora)
2015. jan. 6. 09:30
Ez a legtöbb esetben akkor fordul elő, ha mikor beszoktatja, akkor dolgozik, és hamarosan (vagy már akkor is :) ) teherbe esik az újabb babával. Illetve szoktak "szerezni" munkáltatói igazolást is, aki meg tudja tenni :)
2015. jan. 5. 17:21
Köszi a válaszokat.
2015. jan. 5. 16:00

Nálunk igen,nekem és a páromnak is kellett munkáltatói,de lehet szoc.helyzetre hivatkozva és tanulói jogviszonnyal igazolva is.

Viszont mégis nem egy olyan szülőt ismerek aki otthon van a pici babával a nagy meg bölcsis.Szerintem attól is függ,hogy mennyire telítettek a bölcsik.

10. bowie
2015. jan. 5. 15:05
meg halmozattan hátrányos helyzetű gyerekeket
2015. jan. 5. 15:04
nálunk igen.
2015. jan. 5. 14:57
Én úgy tudom, hogy igen.
2015. jan. 5. 14:29
Szerintem ez önkormányzatfüggő. Budapesten tudtommal csak munkáltatóival vesznek fel (kivétel ha SNI-s és a fejlődéséhez, fejlesztéséhez kell, de ez ritka és korlátozottak a helyek).
2015. jan. 5. 13:26

nem.


nálunk pl elég volt 1 munkáltatói (mondjuk enne ellenére párom sem volt otthon, csak neki nem volt papírja)


akár védőnő/gyerekorvos javaslata alapján is bekerülhet bölcsibe, ha a szellemi fejlpődése miatt úgy ítélik meg, hogy szüksége van társaságra.

nekem anno felajánlotta a védőnő, hogy ha akadályokba ütközünk, akkor írnak az orvossal ilyen papírt.

2015. jan. 5. 13:00
Lehet szociális helyzet miatt is bölcsibe kerülni. A munkáltatóinál meg pár hónap türelmi idő.
2015. jan. 5. 12:39
igen - felénk munkáltatói igazolás is kell adni hozzá, hogy dolgozik az anyuka...
2015. jan. 5. 12:38
Budaörsön nem.... Én gyesen voltam mikor a kislány bölcsis volt, de kivettem, mert ott semmit nem fejlődött.
2015. jan. 5. 12:37
Nem.
2015. jan. 5. 12:33
Bölcsődébe csak dolgozó nők gyerekeit veszik fel?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook