Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Elrontották a hajam!! fórum

Elrontották a hajam!! (beszélgetős fórum)


2015. máj. 21. 20:21
Ricinus hasznal.
2015. márc. 11. 04:42
sajnos van ilyen,enyemet is elrontottak mikor utoljara otthon voltam.
23. Anda39 (válaszként erre: 8. - D1e807c461)
2015. jan. 8. 09:39

Én nem értem ezt: ha elégedetlen vagy, először is meg kell mondani, másodszor meg soha nem menni oda vissza, ha nincs más megoldás.


Fodrász vagyok, és az én célom az, hogy a vendégem elégedett legyen mindennel. Egy idő után az ember észre is veszi a jelekből, ha nem igazán tetszik az eredmény, de ilyenkor is van lehetőség korrigálásra, tehát semmi gond, ha ilyenkor szól valaki, sőt kell is szólni! Lehet, hogy csak pár apró igazítás kell, és tökéletes lesz az eredmény.

A hossz... hát ez kényes téma, és tényleg vannak olyan fodrászok (én is láttam tanuló koromban ilyet!), akik nem foglalkoznak a kéréssel, mennek a saját fejük után. Ilyenkor élni lehet azzal (szerintem, de nem vagyok jogász, úgyhogy erre ne vegyen senki mérget), hogy nem fizetünk, mert nem azt kaptuk, amit kértünk. Viszont mindig úgy kezdődjön egy hajvágás, hogy a fodrász és vendég megbeszélik pontosan, miről lesz szó, és ha a vendég úgy látja, a szakembernek nem világos teljesen a dolog, addig ne hagyja magát, amíg tökéletesen nem tisztázták, ki mire gondol.

Én mindig megmutatom, mennyit akarok vágni és megkérdezem, mehet-e. Ekkor is van lehetőség variálni. (azt csak csendben jegyzem meg, hogy nem mindig ugyanannyi a két centi két embernél, ezért jobb mutatni :) )

Nagyon nem jó ilyen történeteket olvasni, de remélem ezután nem jártok pórul.

22. Csicsi25 (válaszként erre: 21. - C8d1dca8e4)
2015. jan. 6. 20:52

Szia!

Ricinus olajat gyógyszertárban lehet kapni, én pont ma vettem. Kis sötét üvegben adják (nem tudom, hány ml) és 225 Ft-ot fizettem érte, szóval nem egy drága cucc.

21. c8d1dca8e4 (válaszként erre: 17. - J.Sys)
2015. jan. 6. 04:02
Eredetileg vagyok sötétszőke, amit nemrég világosbarnára festettem, természeténél fogva vékony. Nem túl kevés, de vékony lelapuló.Vettem tegnap dm-es hajregeneráló kapszulát, és beszerzek ricinust is. Egyébként azt hol lehet venni? Most ébredtem, úgy nézek ki mint akit egész éjjel izélgetett a kettőhúsz 😃😃. Minden nap mosni kéne, hogy álljon valahogy.
20. bowie (válaszként erre: 16. - Zebracsikó)
2015. jan. 5. 15:12
áá, ez két éve volt...azóta már normális fodrászom van..:D
2015. jan. 5. 12:55
Így én is jártam. 6 liter lakk, tupir stb.. Azóta hosszú hajam van (lapockáig ér) a évente 1$ vágatok belőle 3 centit és kész. A divat frizura a vékony szálú semmilyen hajnak nem jó.. Vagyis van olyan csak az arcodhoz nem jó...
2015. jan. 5. 10:03
Vegyel egy adag szupererôs hajzselét. Megmosod, törölközôvel "megszárítod", majd egy diónyi zselével formára igazítod a lehetôségekhez képest; így hagyod megszáradni. Reggel csak vizes fésûvel formára fésülöd és kész.
17. J.Sys
2015. jan. 5. 09:55
Én is a ricinusolajat javaslom. Nem azonnali megoldás de gyorsít. Illetve a helyedben nem Szőkìteném egy darabig. Inkább fesd be valami hasonló színre mint az eredeti és hagyd lenőni. a szökítéstől elvékonyodik ahogy mondod
16. zebracsikó (válaszként erre: 7. - Bowie)
2015. jan. 5. 09:34

nyugodj meg, Tolvai Renátának sem így áll a haja , ha már kétnapos....

ez a frizura egy tartás nélküli hajból eleve reménytelen, inkább erre kellett volna felhívnia a fodrásznak a figyelmed

2015. jan. 5. 09:33
Szerencse a szerencsétlenségben, hogy sapkabarát az időjárás...
14. a71138dd52 (válaszként erre: 12. - D1e807c461)
2015. jan. 5. 09:29
Meggondolom :D
13. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - C8d1dca8e4)
2015. jan. 5. 09:29
Ha nem tetszik a formája és annyira ritkának néz ki szerintem jobb lenne még rövidebbre vágatni de persze nem pancserrel :( Egy rövidebb dúsabbnak tűnő haj még mindig előnyösebb mint így kiritkítva.Akkor legalább egyenletesen fog nőni. A fodrász bizalmi téma olyat kell találni aki nem követ el ilyen merényleteket. Ismerős nem tud ajánlani jót ? A környékünkön is annyi fodrász van/ annyit ismerek hogy szerintem van választék bőven...
12. d1e807c461 (válaszként erre: 11. - A71138dd52)
2015. jan. 5. 09:29
ne menj. :S
2015. jan. 5. 09:28
Most készülök hajat vágatni :S
10. andi6020 (válaszként erre: 8. - D1e807c461)
2015. jan. 5. 09:26
Miért nem keresel egy normális fodrászt?
9. c8d1dca8e4 (válaszként erre: 7. - Bowie)
2015. jan. 5. 09:16
Na én is kb olyat kértem mint te, és olyasmit is kaptam mint te 😃. Nem egy a fodrászunk véletlenül ? 😃 A ricinust kipróbálom . Köszönöm aki ajánlotta 😊
2015. jan. 5. 09:14

sajnálom. :(

én mindig sírva jövök haza.

háromévente megyek, akkor is megbánom.

2015. jan. 5. 08:59

[link]


[link]


Ezt a két képet vittem.

Kaptam egy agyonritkított, tupírozott fejet. kb ilyet


[link]



Romon voltam!!! Alig mertem haza menni az úton..:DDDDDD

6. bowie (válaszként erre: 1. - C8d1dca8e4)
2015. jan. 5. 08:54

Egyszer ugyanígy jártam.

Tolvai Reni hajat kértem, azt mondta a fodrász még hasonlítok is rá, meg hű de kafa haj. Levágta ilyen asszonyosra, csak akkor vettem észre, mikor mondtam neki, hogy nem kell tupír, mire azt mondja, hogy csak egy kicsi...atyaéééég.

A végén megszólaltam, hogy most meg már össze is lehet minket keverni...

Persze akkor zokogtam, vagy 2 napig, utána kis csatokkal próbálgattam feldobni, vagy javítani a képen..:DDD

Mondjuk, mindenki szakadt, amikor meséltem.

2015. jan. 5. 07:10

Ricinus olaj!! Gyorsabban nő tőle, nekem bevált, erősítette is a hajam!!


Nézd meg ezt a videót, tényleg jó!! :-D


[link]

2015. jan. 5. 06:18

Most fogadd el így, aztán ehhez többet nem mész.


Hányszor vágott már ez a fodrász téged?

2015. jan. 5. 05:53
Dehogynem! De úgy kezdte, hogy Hátul kapásból levágta 3 centisre! Akkor már mi a frászt tehettem volna? A ritkításnál szóltam, de már későn 😞. Formázni se tudom, mert nem tudom még a körkefére se feltekerni!
2015. jan. 5. 05:46

Türelem!


Menet közben nem volt gyanús a mester"!???

2015. jan. 5. 05:43
Úgy döntöttem megszabadulok a hátközépig érő hajamtól, régóta tetszenek az előre hosszabbodó bob frizurák. Tegnap elmentem fodrászhoz, bob helyett kaptam egy csutka, tökre kiritkított hajat! Nincs túl sok hajam, szőkeségemből adódóan vékonyszállú is, de az idióta még ennek a kevésnek is kiszedte a felét! Hátul kb 3 centis, oldalt állig ér, de csak pár szál lifeg! Elmagyaráztam mit kérek, képet is mutattam.... Mit kenjek, mit egyek, hogy mielőbb visszadúsuljon? Szanaszét áll, formázhatatlan kevés rövid! Felrobbanok!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook