Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ízületi gyulladásra milyen terápia lehet jó? fórum

Ízületi gyulladásra milyen terápia lehet jó? (beszélgetős fórum)


5. lolita2112 (válaszként erre: 3. - D41005143d)
2018. nov. 14. 01:09
igen igy van.
4. sperlonga (válaszként erre: 1. - Jacquline)
2018. nov. 10. 13:49
Szia, most olvastam ezt a bejegyzést. Nekem csipoizuleti gyulladasom van jó pár hónapja egy korábbi baleseti sérülés helyén. Szeretném megkérdezni, h az elmúlt években segitett-e neked vmi az állandó fájdalom csökkentésére? Üdv, S
2015. febr. 28. 01:50
vitaminhiany okozza,probalj egeszsegesen enni,plusz mozogj es a viz ivasa/napi 1,5-2 liter/az is nagyon fontos.
2015. jan. 4. 22:15

Próbálj meg valami ízületvédőt szedni.

De amúgy lehet ám idegi alapon is.

Az ízületvédőt min 3-4 hónapig kell szedni mert akkor ér csak vmit.

2015. jan. 4. 19:56

Sziasztok!


28 éves nő vagyok, kb. 10 éve szenvedek a jobb lábamban a boka, térd és csípőízület fájdalmától. A fájdalom eleinte rövid időszakokra és ritkán jelentkezett, majd az évek múlásával egyre sűrűbben, ma pedig már ott tartok, hogy pár hónapja folyamatosan fáj. Hangsúlyozom, hogy csak a jobb lábamról és a csípőm jobb oldaláról van szó. A fájdalom inkább olyan furcsa tompa érzés, néha mintha a combomon éreznék egyfajta húzódást, és előfordul, hogy szúródik valami a csípőmben, valamint jellemző tünet még, hogy a bokám sokszor nagyot és hangosan roppan, ugyanez a helyzet a csípőmmel is. Néha megyek az utcán és akkorát roppan, hogy szinte ijesztő, bár ez fájdalommal nem igazán jár. Évek óta megyek orvostól orvosig, de még senki nem tudott segíteni. Gyanakodtak porckorong sérvre, de ezt az MRI cáfolta, valamint idegbecsípődésre, de utána ezt is kizárták. A legvalószínűbb, hogy valamiféle ízületi gyulladásról van szó, és a fájdalom a csípőmből sugárzik le a lábamba. Kaptam kétféle injekciót a csípőmbe, aminek elvileg segítenie kellett volna, erős gyógyszereket is szedtem, de nem történt javulás. Az MRT-n a doki folyadékot lát az ízületnél, ezért tippel gyulladásra, de a kezelés mégsem hatásos.


Azt szeretném kérni, hogy aki magára ismer, hogy ilyen tünetei, fájdalmai voltak, és talált rá hatásos kezelést, vagy egyáltalán a diagnózis valóban gyulladás volt, az írjon nekem, mert már nagyon el vagyok keseredve. A fájdalom, még ha nem is éles és lüktető, de állandóan elviselni már nagyon fárasztó, lelkileg is. Sokszor aludni sem hagy.


Köszönöm előre is mindenkinek!


Niki

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook