Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A győri Dr Dúcz René kedden a csanaki rendelőjében időpont nélkül megvizsgál? fórum

A győri Dr Dúcz René kedden a csanaki rendelőjében időpont nélkül megvizsgál? (tudásbázis kérdés)


2015. jan. 5. 05:45
Sztem menj oda..Nem küld el..A Liezen Mayer utcába még jártam hozzá, de mióta ott megszűnt a rendelés, azóta nem voltam,de oda nem kellett előre bejelentkezni....Mindenkit fogadott, mégha már 2 órája lejárt a rendelés is!!! Mert olyan sokan voltak...
2015. jan. 4. 22:03
Ha magánra mész -mennél- nem hiszem. Ha kórházi rendelésre, akkor biztosan. Próbáld meg. (nem vagyok győri, ez csak tanács)
3. Törpilla 89 (válaszként erre: 2. - 31bc25d879)
2015. jan. 4. 18:46
Szia! Bocsi pedig előbb néztem meg akkor csak az én kommentomat mutatta :/ Azért mert kedden van rendelés és akkor kell hívni de hívtam már sokszor de nem vette fel senki sem... de próbáltam hétfőn és szerdán is hát ha akkor se vette fel senki sem. :/
2015. jan. 4. 18:42
Én erre a fórumra már egyszer válaszoltam. Akkor is azt írtam, hogy menj oda, reméljük nem küld el. De még ott a hétfő, mért nem hívod fel?
2015. jan. 4. 18:40
Győri kismamák volt kismamák segítsetek nekem :) Dr Dúcz René kedden a csanaki rendelőjében időpont nélkül megvizsgál?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook