Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Tudásbázis - A győri Dr Dúcz René kedden a csanaki rendelőjében időpont nélkül megvizsgál?

Kategória: Összes fórumtéma » Babák & mamák » Terhesség

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

5. Milup22015-01-05 05:45
Sztem menj oda..Nem küld el..A Liezen Mayer utcába még jártam hozzá, de mióta ott megszűnt a rendelés, azóta nem voltam,de oda nem kellett előre bejelentkezni....Mindenkit fogadott, mégha már 2 órája lejárt a rendelés is!!! Mert olyan sokan voltak...

4. babika_2015-01-04 22:03
Ha magánra mész -mennél- nem hiszem. Ha kórházi rendelésre, akkor biztosan. Próbáld meg. (nem vagyok győri, ez csak tanács)

3. Törpilla 892015-01-04 18:46
Szia! Bocsi pedig előbb néztem meg akkor csak az én kommentomat mutatta :/ Azért mert kedden van rendelés és akkor kell hívni de hívtam már sokszor de nem vette fel senki sem... de próbáltam hétfőn és szerdán is hát ha akkor se vette fel senki sem. :/
(válasz demediná 2. hozzászólására)

2. demediná2015-01-04 18:42
Én erre a fórumra már egyszer válaszoltam. Akkor is azt írtam, hogy menj oda, reméljük nem küld el. De még ott a hétfő, mért nem hívod fel?

1. Törpilla 892015-01-04 18:40
Győri kismamák volt kismamák segítsetek nekem :) Dr Dúcz René kedden a csanaki rendelőjében időpont nélkül megvizsgál?