Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Update ételeket próbálta valaki? Mi a tapasztalat? fórum

Update ételeket próbálta valaki? Mi a tapasztalat? (tudásbázis kérdés)


2015. jan. 4. 15:39
Szerintem többségében jók, de hogy azokon élj, ahhoz túl drágák. Jobban jössz ki, ha magadnak sütsz - főzöl csökkentett szénhidráttartalmú liszttel, cukormentesen. A sütiket le is tudod fagyasztani, így mindig annyit vehetsz elő, amennyit megeszel.
11. emagdi
2015. jan. 3. 18:41
a kakaós csiga és a jégkrémek jók :)
10. Marrone Ricci (válaszként erre: 9. - Mmacus)
2015. jan. 3. 18:14

Most találtam egy másik ehhez hasonló diétát, lehet, hogy azt is kipróbálom, majdcsak beválik valamelyik! :) Erről olvasgatok most.


[link]

9. mmacus (válaszként erre: 8. - Marrone Ricci)
2015. jan. 3. 18:09
Biztos az is jó lesz, majd írd meg a tapasztalatodat:)
8. Marrone Ricci (válaszként erre: 6. - Mmacus)
2015. jan. 3. 17:30
Ezeket én is próbáltam, finom volt nekem is majdnem mindegyik. Arra már nem emlékszem az éhségérzetemmel mi volt, de most az ebéden gondolkodom, próba cseresznye. :)
7. Marrone Ricci (válaszként erre: 5. - Kiscsibe kicsibe)
2015. jan. 3. 17:28
Pedig nekem is pont ez lenne a lényeg, mert hamar megéhezek és akkor rágcsálok. Sokszor gyümölcsöt meg kölesgolyót, de azért a csoki is bejátszik, erről kellene leszokni.
6. mmacus (válaszként erre: 1. - Marrone Ricci)
2015. jan. 3. 17:27
Én a péksütemények közül próbáltam ki párat (túrós batyu, lekváros levél, kakaós csiga, virslis párna, zsemle). Ízlett mindegyik. Úgy éreztem, jobban jól lakom tőle, mint egy fehér lisztes péksütitől. De lehet, csak a pszichés hatás:)
2015. jan. 3. 17:23
Volt ami bejött, volt ami kevésbé. Én viszont ugyan jól laktam tőle, de hamar megéheztem, uh nem vettem észre azt a hatást amit Norbi annyira reklámoz. (tovább nem leszel éhes)
4. pieta4 (válaszként erre: 3. - Marrone Ricci)
2015. jan. 3. 17:22
Az én ismerősömnek segített a rendelt kajájuk. Terhesség miatti kilókat le tudta vele dolgozni. Próbáld ki, s meglátod!
3. Marrone Ricci (válaszként erre: 2. - Pieta4)
2015. jan. 3. 17:20
Én ettem 1-2 sütit, én is így voltam vele. Most ebéden gondolkodom, hogy januártól ki kellene próbálni.
2. pieta4 (válaszként erre: 1. - Marrone Ricci)
2015. jan. 3. 17:18
Én nem fogyás céljából, csak kíváncsiságból vettem. Valami ízlett, valami nem.
2015. jan. 3. 17:17
Szóval finom, egészséges, fogytatok tőle? Vagy pedig átverés, rossz ízű és ...?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook