Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mik a tapasztalatok a Moxifloxacin antibiotikum szedésével kapcsolatban? fórum

Mik a tapasztalatok a Moxifloxacin antibiotikum szedésével kapcsolatban? (tudásbázis kérdés)


2020. okt. 26. 01:29
Ha valaki rákeresne, remélem segítek az infóval. nekem a nőgyógyászom írta fel a makacs panaszaimra, ránézésre, tenyésztés nélkül, azt mondta, ez minden bacit kiirt a szervezetemből. Nos, nem kellett volna beszednem. Ez már fél éve volt, de azóta sem jöttem helyre. A harmadik szem után elkezdtem mindenhol viszketni, elszaporodott a gomba a beleimben és a hüvelyemben is, a hüvelyváladékban a végén volt már vér is. Utána kaptam gyógyszert a gombára is, de azóta gyakorlatilag tropa a hüvelyem, olyan fokú szárazság és irritáció van még most is, amivel az életemben nem volt még példa. Szerintem ez a gyógyszer kavart be ennyire, nem tudom létezik-e ilyen, de mintha maradandó nyálkahártya károsodást okozott volna... azért gondolom, mert a szemem is volt már begyulladva azóta kétszer is.
7. Csipke50 (válaszként erre: 4. - Zsani2)
2019. aug. 8. 20:13
Jó, hogy nem szedtem be!
6. Csipke50 (válaszként erre: 5. - MrsCooper)
2019. aug. 8. 20:12
ÓÓÓÓ...Nagyon sajnálom, nem semmi!:(
2019. aug. 7. 21:56

Sziasztok,

Édesapám egyetlen szem Moxifloxacin beszedése után sürgősséggel kórházba került, lement a trombocita száma majdnem nullára (ez a véralvadáshoz szükséges vérlemezke, alacsony szintje súlyos vérzékenységgel jár). Utána élete végéig szteroid kezelésre szorult, a vérlemezke száma soha nem érte el a normálos értéket. Mindez 1 szem Moxifloxacintól.

2019. aug. 6. 14:43

Sziasztok,


elég régi a fórum, de hátha valakinek segítek. Én a második szemtől kórházba kerültem,megfeszültek az izamim mindenhol a testemben, a lábaimra nem bírtam ráállni, azonnal elvittek a kórházba, azóta messze elkerülöm a "floxacin"okat.

3. life14 (válaszként erre: 1. - Csipke50)
2017. márc. 17. 15:54
Szia! Okozott nalad valamilyen mellekhatast?
2015. jan. 3. 19:56
Senki?! És Avelox tablettát szedett valaki?
2015. jan. 3. 16:24

Sziasztok!

Szedett valaki közületek Moxifloxacin antibiotikumot? Elég ijesztő mellékhatásokat ír.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook