Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » L alakú kislány szoba ötletek fórum

L alakú kislány szoba ötletek (beszélgetős fórum)


9. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Textilbaba)
2015. jan. 3. 22:57
Jópofa sötétítő függönyöket is láttam a múltkor, amikor épp vásárolgattam.
8. kleeri (válaszként erre: 1. - Textilbaba)
2015. jan. 3. 21:56

ha nekem most lenne kisgyermekem, kifestetném a falat a dekorfestőkkel,

nagyon jó kis dolgokat festenek gyerekszobába, akár állatfigurákat, akár mesehősöket, ha nagyobb a gyermek akkor akár azt amit Ő szeretne látni a falon

2015. jan. 3. 16:40
Az én szobám l alakú, igaz 24 éves "kislány" vagyok. Nekem a következőképp néz ki: a fal barack színű, narancs színű függöny, szép virágos mintával. A szőnyegem halvány krém színű, már-már fehér. Az L rövidebb szárában a fal mellett van az ágy, a szoba nagyobb részében egy íróasztal, szék, hintaszék, illetve egy 3tagú sorszekrény. A szekrény felett van 4 spot lámpa beépítve az álmennyezetbe, pont annyi fényt ad, amennyi hajnalban kell az öltözködéshez. Természetesen van egy szép hullámos fekvő csillár, 3égővel narancsos ez is. Ja igen, a menyezet nekem fehér. Én szeretem, hogy L alakú szobám van. :-)
6. 4c3a5e5783 (válaszként erre: 1. - Textilbaba)
2015. jan. 3. 15:49
írjál az Életszépítôk oldalára; nagyon jó ötleteket tudnak adni
5. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Textilbaba)
2015. jan. 3. 15:14
Csak a dekorációt kérdezed. Milyenek a bútorok? Milyen színű a fal, a már meglévő berendezések, ill. esetleg már meglévő kiegészítők?
2015. jan. 3. 14:21
Bocsi, most látom hogy kislány, de azért nem mindegy, milyen idős, milyen érdeklődési köre van, és mi a kedvenc színe, vagy éppen kedvenc mese-alakja,....
2015. jan. 3. 14:20

Szerintem ebből a szempontból szinte teljesen mindegy, hogy a szoba milyen alakú. Inkább függ az alkalmazott dekoráció attól, hogy milyen idős a gyermek, kislány-e, vagy kisfiú, azonkívül mi az ami elsősorban neki tetszik. Kedvenc színe, mi az ami inkább érdekli, stb.


Azért ezekről többet kellene tudni...

2. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Textilbaba)
2015. jan. 3. 13:34
Mégis mire gondolsz? Matrica, polc, függöny, díszpárna?
2015. jan. 3. 11:40

Sziasztok

L alakú gyerekszobába keresek kiegészítő dekorációs ötleteket, képekkel esetleg linkekkel. Gipszkarton álmennyezet is érdekelne.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook