Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ha elmentettem a jelszavam a gépen, de mégse szeretném, hogy automatikusan be tudjak lépni, mit kell csinálnom, hogy mindig kérje a jelszót? fórum

Ha elmentettem a jelszavam a gépen, de mégse szeretném, hogy automatikusan be tudjak lépni, mit kell csinálnom, hogy mindig kérje a jelszót? (tudásbázis kérdés)


2015. jan. 2. 19:25
Köszönöm mindenkinek :) SIKERÜLT :))
10. ◄Ilona► (válaszként erre: 4. - Zsenike)
2015. jan. 2. 19:16

Jobb szélen a "3 csík" a Beállítások menüt hozza be új lapon.


Ha bejött, akkor legalul ... "Speciális beállítások megjelenítése..."


Ekkor előkerül egy olyan, hogy ... "Jelszavak és űrlapok", ezen belül pedig "Az internetes jelszavak mentésének felajánlása."

INNEN vedd ki a "pipát"



A sor végén van olyan, hogy ... "Jelszavak kezelése"


Ha erre kattintasz, bejönnek az eddig elmentett jelszavak. Ha fölémész valamelyiknek, akkor a sor végén előkerül egy "X".

ERRE kattintva törölheted az adott oldalhoz tartozó ELTÁROLT jelszót.


Remélem ÍGY már többet segítettem! :-)

2015. jan. 2. 19:15
Valamiért nem sikerül :( Pedig elvileg kijelöltem a jelszavak,űrlapok kezelését,törlését. Nem értem.
2015. jan. 2. 19:11
Próbálom :)
2015. jan. 2. 19:09
Illetve a beállításokban van egy olyan, hogy jelszavak és űrlapok, azon belül jelszavak kezelése, ott ki tudod törölni azt a bizonyos jelszót.
2015. jan. 2. 19:06
Menj be a beállításokba, ott a böngészési adatok törlése, és jelöld be a jelszavakat is.
2015. jan. 2. 19:05

1. Nem lép be automatikusan csak beírja a megfelelő helyre az oldal által kért adatokat.


2. TÖRÖLD KI!

2015. jan. 2. 19:04

Google Chrome-t használok.

Változtattam már jelszót,de akkor is automatikusan elmentette az újat.

Köszönöm a válaszaitokat :)

3. andi6020 (válaszként erre: 1. - Zsenike)
2015. jan. 2. 19:01
Változtass jelszót
2015. jan. 2. 18:58
Gondolom a böngészőben mentetted el a jelszavad. Milyen böngészőt használsz?
2015. jan. 2. 18:50
Ha elmentettem a jelszavam a gépen, és mégsem szeretném, hogy automatikusan betudjak lépni, mit kell csinálnom, hogy mindig kérje a jelszavamat

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook