Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogyan tudom módosítani a tegnap leadott rendelést az Avonnál? fórum

Hogyan tudom módosítani a tegnap leadott rendelést az Avonnál? (tudásbázis kérdés)


5. Misteeq01 (válaszként erre: 4. - Ritus870522)
2015. jan. 2. 09:33
Ha még nem látod azt hogy kiszámlázva akkor még van esély hogy összevonja a két rendelést.
2015. jan. 2. 09:18
Köszi :) az az igazság, hogy már egyszer adtam le pluszba azt írja, hogy összevont. De még szeretnék rendelni valamit. A számlaszámnál nincs semmi, hanem a hivatkozásnál van csak, és ha arra kattintok, akkor kiadja a rendelésemet, de még a számlát nem. Ilyenkor még ha most rendelek azt is összevonják a másik kettővel??
2015. jan. 2. 09:13
Módosítani már nem tudod. Ha még nincs számlázva akkor ha adsz le még mellé rendelést akkor hozzáteszik és akkor egybe jön meg az egész kedvezménnyel mindennel. De ha már megcsinálták a számlát akkor a hiányzó dolgokat új rendelésnek veszik és külön kapod meg. Ezt az egészet az elküldött rendelésednél meg tudod nézni hogy számlázva van e már.
2015. jan. 2. 08:59
Tegnap elküldtem a rendelést, de lefelejtettem pár dolgot. Hogyan tudom módosítani a rendelést?? Lenne kedvezményem a már feladott rendelésre, és amik lemaradtak azt is szeretném ahhoz a rendeléshez rakni. Köszi a segítséget.
2015. jan. 2. 08:56
Avon rendelésben tudtok segíteni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook