Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A telefonom újra lett telepítve, szinkronizálva is lett, de mégsem adja ki a névjegyzékem miért? fórum

A telefonom újra lett telepítve, szinkronizálva is lett, de mégsem adja ki a névjegyzékem miért? (tudásbázis kérdés)


2015. jan. 2. 17:34
A problémámat megoldottam,másik telefonról bluetooth-al átmásoltam az SD kártyámra.De azért még mindig érdekelne h.miért nem látja ez a telefon a sim kártyán lévő adatokat,holott rajta van,mivel arról írtam át...
2014. dec. 31. 00:02
Ha bekapcsolva rakod at, ugy nem is fogja. Ki kell kapcsolni, ugy belerakni es ugy bekapcsolni.. bar ha igy csinaltad, akkor nem tudom.
4. hulló csillag (válaszként erre: 2. - Zsaliera)
2014. dec. 30. 19:41
Szerintem át kell állítani, hogy ne a telefonról, hanem a SIM kártyáról nézze a névjegyzéket.
2014. dec. 30. 18:56
szerintem a telefon memoriája mindent törölt így a névjegyzéket is, így azt teheted,hogy mindent újra beírsz egyesével.
2014. dec. 30. 18:43
Ha a Sim kártyát másik telefonba átteszem rajta vannak,de az újra telepített telefonon nem.ZTE BladeIII.Tudja valaki mi lehet az oka???
2014. dec. 30. 18:41
Sziasztok! a telefonom újra lett telepítve, szinkronizálva is lett, de mégsem adja ki a névjegyzékem!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook