Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Olyan édesanyákat keresek akiknek volt 4. császármetszése! fórum

Olyan édesanyákat keresek akiknek volt 4. császármetszése! (beszélgetős fórum)


2014. dec. 31. 15:08

Nekem 3 császármetszésem volt, a jövőben szeretnénk majd még egy lurkót. Az én dokim aggódott a 3. terhességemnél, hogy gondoljam meg az elkötést, de végül is azt mondta a műtét után, hogy rendben van a méhem. Van akinél 1 műtétből összenövések lesznek meg miegymás, én szerencsés vagyok.


Szóval még a 4. előtt állok, nem is biztos, hogy lesz még baba, bár őszintén, nem tudom elképzelni, hogy ne legyen.. :) De nem mostanában..

Viszont ha aktuális a kérdés, lehet én is a Szent Istvánba megyek, mert sok jót hallottam arról a kórházról, teljesen feleslegesnek tartom a paráztatást és nem is biztos, hogy jogos a félelem, elvégre ugyanott vágnak, szóval 1 heg van mindig a méhen és az az egy heg ugyanúgy szakadhat akkor is ha 1 császár volt, akkor is ha 5..

2014. dec. 30. 22:30

Tavaly októberben volt a negyedik császárom. A Szent István kórházban vették ki a kislányomat, ott nagy átlagban nem problémáznak a dokik a 4. császárnál sem, ezért is mentem oda.Választottam egy nagyon precíz aranyos dokit, megbeszéltük, hogy ha vékonynak találja a heget, akkor műtét kõzben közös megegyezésre elköt. A babavárásnál nem volt semmi gond, bár egy kicsit izgultam, hogy ne történjen semmi gond, de így utólag felesleges volt aggodalmaskodnom. Műtét közben azért mondta a doki, jó hogy nem voltak túl erős fájásaim, mert egy kissé elvékonyodot az előző heg.

Most pedig egy gyönyörű kislány kacagtat meg minket nap mint nap, és teljesült a testvérei vágya is. Ők is nagyon szerettek volna még egy lánytesót, így most 2 lány, 2 fiú gyermek van a családban.

2014. dec. 30. 21:03
Nem tudom mi a fura. Igazából a rossz tapasztalat miatt írtam amit írtam.Nekem is 3 császárom volt, tudom mivel jár,de annyi riogatást hallok a negyedikkel kapcsolatba,hogy jó lenne olyantól hallani valami kézzelfoghatót aki már a negyediken túl van.Az én dokim pl. amikor sterilizált a 3.után azt mondta hogy lombikkal majd lehet ,ha meggondolnánk esetleg. Pár év múlva meg azt,hogy inkább hadjuk. Ennek lehet a túlsúlyom is az oka vagy az hogy ő már nem tud vállalni.Más dokik meg nyugodtan ajánlják a 4.et is. Kismamával még nem sikerült beszélnem..
5. kriszta773 (válaszként erre: 2. - Captonne)
2014. dec. 30. 19:15

hát te is furán állsz hozzá egy beszélgetéshez, fórumnyitáshoz :) ha már valaki túl van 3 császármetszésen, van bármi különbség, plusz kockázat egy negyedikben? mert szerintem akkor már az orvosa is jól ismeri, az előzmények alapján nem valószínű, hogy három császár után a negyedik simán mehetne, nem?

bár kíváncsi vagyok én is a jó tanácsokra, hogy mégis mik azok :))))) ne a hátadon vágasd, vagy mégis mi?

2014. dec. 30. 18:41
Köszönöm, hogy írtál. Remélem még lesznek storyk :)
2014. dec. 30. 10:52
Az egyik kolléganőm bevállalta, csak pozitívumokat mondott, semmi gond nem volt (sebheg, stb.). Azt hiszem, a 38. hétig vitte. :)
2014. dec. 29. 18:53

Üdvözlök Mindenkit!

Olyan édesanyákat keresek akik túl vannak 4. császármetszésen, tapasztalatokat,jó tanácsokat szívesen elolvasgatnék, akik, meg csak azért akarnak írni ,hogy kritizálják azokat az anyákat akik belevágtak, vagy szeretnének belevágni,inkább mennyenek máshova,vagy ne sértődjenek meg ,ha setleg haragosokat toboroz magának!

2014. dec. 29. 18:50
Olyan édesanyákat keresek akiknek volt 4. császármetszése!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook