Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Gáztűzhely szikráztatója önálló életre kelt, mit lehet tenni vele? fórum

Gáztűzhely szikráztatója önálló életre kelt, mit lehet tenni vele? (tudásbázis kérdés)


2014. dec. 31. 10:28
Bocsi most olvastam tovább , h nem is olyan egyszerű lekapcsolnod .
9. forrest2010 (válaszként erre: 1. - Lillus-M)
2014. dec. 31. 10:25
Azt mondja a férjem , ő kihúzta volna a konnektorból , nem hallgatja 2 órát . Én hüle a múltkor nem volt áram , még jó h volt a férjemnek annyi esze , aszonygya : már feltalálták a gyufát / kész dili , de eszembe nem jutott ! / Nekünk is felül gáz , piezo gyujtóval / v mi a fityi a neve ?/ a sütője + villany , mikor először meggyújtotta a srác , aki beállította , bekapcsolta az egyik gázrózsát , én + kétségbe voltam esve , h ez végig kattogni fog ? amíg én kotyvasztok ?!
2014. dec. 30. 19:03
Szétszedtem a gombot, de hiába, úgy tűnt nem koszolódás volt az oka. Igazából a közelében sem voltunk mikor elkezdett csattogni. 2-3 órán át csinálta, aztán mint aki belefáradt abbahagyta szép lassan... De ez már nem az első eset, és mindig ugyanaz a rózsa... lehet szerelőt kell hívnom
2014. dec. 30. 06:12
Én egyszer takarítás közben jártam így. Belefolytt a vegyszer, nekem mind a 4 csattogott. Kihúztam, visszaraktam még mindig csattog... utána kiszáradt és abbamaradt.
2014. dec. 29. 19:21
Megpróbálom, köszi...
5. b00d33e65c (válaszként erre: 3. - Lillus-M)
2014. dec. 29. 18:54
Szedd szét azt a gombot és takarítsd ki.Valami belezorult ami nyomja.
4. Lillus-M (válaszként erre: 2. - B00d33e65c)
2014. dec. 29. 18:53
Bocs már írtam, hogy eltévesztettem....
2014. dec. 29. 18:53

Segítség!!!! A tűzhelyem szikráztatója megbolondult. Egyfolytában csattog az egyik rózsa mellett....

Már agyilag lefárasztott látom, hisz nem is villanytűzhelyem van ahogy írtam a címben, hanem gáz...

A szikra elektromos csupán. Nem szeretném áramtalanítani a tűzhelyt, mert akkor a sütőt (ami viszont villanysütő) azt is áramtalanítanám egyben. (Bonyolult, mert a beépített konyhaszekrény mögött közös hosszabbítóba vannak dugva, és csak a hosszabbítót tudom kihúzni az aljzatból)...

Szóval valaki járt-e már így és siekrült valami módon a csattogást leállítani?

2014. dec. 29. 18:50
Villanytűzhelynek mióta van szikráztatója?? :O
2014. dec. 29. 18:46
Villanytűzhely szikráztatója önálló életre kelt...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook