Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nagyon kevés hajam van, lehet ellene valamit tenni? fórum

Nagyon kevés hajam van, lehet ellene valamit tenni? (tudásbázis kérdés)


12. abri (válaszként erre: 11. - Kleeri)
2014. dec. 31. 11:56
Akkor minden remény megvan, hogy használ! :)
11. kleeri
2014. dec. 30. 18:52

ricinusolaj kevere tojássárgájával, heti hajmosáskor bekenni, rajta hagyni legaább fél órát


volt kolléganőnek már alig volt haja, pár hónap alatt alig lehetett megismerni, dús, gyönyörű haja lett

10. abri (válaszként erre: 9. - Eva200)
2014. dec. 30. 15:12

Én is hallottam a ricinusolaj jótékony hatásáról, még csak párszor, hajmosáskor kentem be vele a fejemet.

Nekem a fejtetőn ritkult meg a hajam, remélem használ. Ezelőtt a Varga hajcseppet és sampont használtam igaz hogy csak fél évig, de eddig még nem volt eredmény.

2014. dec. 30. 13:25
Oly egyszeru es hihetetlen''Szer'' Ricinus olajjal, bekkel kenni hajat fejbort, 3 orat/naponta/ torolkozovel,bekotni,. majd lemosni, langyos ,mint maskor samponnal, Maceras, de ,bevalt, jo szemoldokre szempiilara is, akinek, rovid ill. hullana,. Turelem kell, es 1-2 honap mulva, lassan de Latni, erezni eredmenyet,. Patikaban, lehet kapni, Hinni kell, nem agyonreklamozott dolog, nem is ertem mert nem ajanljak,... sok sikert!!
2014. dec. 30. 11:11

vitamin ásványi anyag és nyomelem pótlás legalább fél év mire látni fogod a javulást


étrend felülvizsgálat eszel-e elég nyers ételt?


felvilágosítás arról hogy ..... amit még sose mondtak el önnek az egészségről c youtoben- látható filmről és hasonlók

2014. dec. 29. 23:55
Köszi a válaszokat!
2014. dec. 29. 19:26
Ilzsu hajregeneráló hajszesz, Lenkei közepes életerő vitamin csomag. Ez tuti. Egy próbát esetleg megérne. Bevált. Az ilzsuval esténként a fejbőrt bedörzsölöd és szeded a vitamint Napközben.
5. arrival (válaszként erre: 1. - Scarlet001)
2014. dec. 29. 18:15

Sajat hajhagymabol is csinalnak atultetest, nezz utana. Ahol tobb van onnan vesznek, es atrakjak oda ahol kevesebb.


Egyebkent en lattam atultetett hajat kozelrol , es eleg feltuno, latvanyos, nem valami szep !

2014. dec. 29. 14:07
Nekem is kevés hajam van,de az előbbi linket megnézve inkább maradok a fújkálásnál.
2014. dec. 29. 12:40
2. Rozália (válaszként erre: 1. - Scarlet001)
2014. dec. 29. 12:33
Szerintem ugyanolyan vizsgálatokat végeznek, mintha bármilyen más szervet ültetnének át. Ott sem lehet mindenki mindenkinek donorja.
2014. dec. 29. 12:31

Az ilyen hajnövesztő szerek nem segítenek, attól nem lesz több hajhagymám. Annyit gondolkodtam ezen, hogy hogyan lehetne megoldani...

Van egy ismerősöm, neki rengeteg haja van, de a pokolba kívánja, mert olyan meleg. Tudom, hogy nagyon drága a hajátültetés, de megoldható lenne az ő hajhagymáinak az átültetése az én fejemre? Csinálnak ilyet ugyan olyan színű és típusú hajnál?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook