Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Melyik a legtartósabb, nem szemhéjra kenődő szemhéjtus? fórum

Melyik a legtartósabb, nem szemhéjra kenődő szemhéjtus? (tudásbázis kérdés)


2014. dec. 29. 12:58

ha esetleg nem ismernéd a kremmania pont hu oldalt, akkor érdemes felkeresned. rengeteg kozmetikai termékről van sok hasznos vélemény, én vásárlás előtt mindig megnézem mások miket írtak az adott termékről :)

(van keresője is, ha beírod az adott termék nevét vagy csak annyit hogy mondjuk sampon stb, akkor kiadja a találatokat, népszerűségi sorrendben)

8. emagdi (válaszként erre: 7. - Emagdi)
2014. dec. 29. 12:33
mindkettőre érvényes, hogy gyakran van rájuk akció, ha nem sürgős a vétel, akkor lehet, hogy érdemes megvárni:)
2014. dec. 29. 12:31

ez szerintem nagyon jó:


Maybelline Eye Studio Lasting Drama


zselés tus, adnak hozzá ecsetet is (de természetesen ha van másik bevált ecseted, akkor azzal is használhatod).

száradás után nem kenődik.


de ha szemhéjalapozót is szeretnél, akkor próbáld ki az avonost, az nem is drága, és jó is :)

(avon supershock szemhéjpúder alapozó, ez csak egy színben van, nem lehet eltéveszteni:))

6. Kangaroo Island (válaszként erre: 5. - 388b941089)
2014. dec. 29. 12:23

hát nem :D

nem akarok én nagy dolgokat csinálni csak egy vékony vonalat a szemhéjam tövébe alig láthatóan :)

5. 388b941089 (válaszként erre: 4. - Kangaroo Island)
2014. dec. 29. 12:05

???

Látszik, hogy nem szoktál sminkelni XD

Nemcsak a szemhéjadra kell alapozó. Ne is folyékony alapozót tegyél fel, hanem púdert. De az alapozásnak is megvannak a lépései. Keress rá a neten a sminkelés alapjaira. Egyébként vannak bőrszínű szemhéjfestékek is.


Innen tudsz ötleteket meríteni:

[link]


Tussal nagyon nehéz dolgozni, több éves sminktapasztalattal tudod csak szépen megcsinálni úgy, hogy ne tűnjön bénának. :)

4. Kangaroo Island (válaszként erre: 2. - 388b941089)
2014. dec. 29. 12:00
de én ne szeretnék szemhéjfestéket rátenni csak a tust hogy kiemeljem a szemem. alapozó nem nem néz ki bénán, hogy csak a szemhéjamon van? sose használok alapozót, meg úgy általában sminket se :D
2014. dec. 29. 11:27
En a Miss Sporty fekete szemhejtusat hasznalom evek ota,olcsobbak kozott van es nem tapasztaltam olyat mint Te :)
2. 388b941089 (válaszként erre: 1. - Kangaroo Island)
2014. dec. 29. 11:26
Le kell alapozni a szemhéjadat, utána pedig egy kis szemfestéket ráteszel és máris nem fog felkenődni a tus. ;)
2014. dec. 29. 11:18
Melyik a legtartósabb, nem szemhéjra kenődő szemhéjtus? :) Az a bajom, hogy folyton a szemhéjamon köt ki a szemhéjtus rövid időn belül. Mélyebben ülő szemeim vannak, de csak van olyan ami nem kenődik oda!?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook