Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szex a terhesség alatt.... fórum

Szex a terhesség alatt.... (tudásbázis kérdés)


2009. máj. 18. 11:02
Sziasztok! Én mondjuk úgy vagyok vele, hogy mint a nagyon meleg víz, a sperma is kitágítja elvileg a méhszájat vagy mi...így (mondjuk én a veszélyeztetettség miatt nem is szexelhettem volna, de)nem megy apa azóta belém. Később szülést megindító hatása van. :) Bonyolult dolgok ezek, de a 13.héten már én is észlelem, hogy az ember jobban kívánja a szexet! :)
2008. dec. 3. 19:00
mi még csak az elején vagyunk,az 5.héten,de ma mi is gondolkodtunk rajta,hogy bele élvezhet vagy nem...mondom mi bajunk lehet...kárt már nem okozhat...szuper volt....már alig vártam,hogy együtt legyünk,még jobban,mint elötte....
14. 71molly (válaszként erre: 10. - Drnéni)
2008. ápr. 22. 15:50
edes vagy..haha..
13. supin
2008. ápr. 22. 08:56
Lehet!!
2008. ápr. 22. 06:31
Én az utolsó időben nem mertem!
11. RLindi
2008. ápr. 22. 00:10
Mi amikortól nagyobb volt a pocakom (kb. 30.hét) alig. Sajnos. Én rá voltam kattanva de párom nem tudtam kiverni a fejéből,h. ott a Baba pár centire. Hát lehet Nálatok is ez lehet a gond..
2008. ápr. 21. 21:44
Nyugtasd meg a férjed, hiszen a babát kb. 4-5 cm szövetréteg választja el az alant lezajló eseményektől. Nem jut oda semmi, még fény se.
2008. ápr. 21. 20:35
Mi utolsó percig csináltuk, kicst nyugdíjas stílusban, de jó volt...
2008. ápr. 21. 20:00

Nálunk nincs ebből probléma. Igaz, nem vagyunk olyan féktelenek, mint a terhesség előtt, nincs minden nap szex, de azért hetente párszor igen.:-)) Kicsit visszafogottabban, nem feltétlenül kényelmesek a régi jól bevált pozícióink a pocakom miatt, de találtunk azért nekünk megfelelőt...:-))

A doki nem tiltja, jól is esik, akkor miért ne? Persze más, ha valakinek van rá egészségügyi indok, amiért nem szabad. Nálunk eddig minden rendben hála Istennek. Igazából inkább az első 12 hét volt önmegtartóztatás, mert jószerével egész nap rókáztam meg rosszul voltam, nem igazán jutott eszembe, hogy szex is van a világon.

7. Suhi
2008. ápr. 21. 19:51

:)ebből nincs baj:)

utolsó hónapokban azért kell vigyázni, mert a női orgazmuskor oxitocin szabadul fel, annak pedig simaizom összehúzó hatása van. S egy nagy orgazmus elvezethet oda, hogy beindul a szülés, s ha ez egy-két hónappal előbb történik, mint ahogy az ideje lenne, az nem szerencsés.

De persze ez egyénenként változik.

2008. ápr. 21. 19:41
Semmi baj nem lehet, sőt a sperma állítólag jó hatással van a méhszájra, szülés előtti időben is. Ennek ellenére mi nem igazán szexelünk, níolcadik hónapban vagyok
2008. ápr. 21. 19:39

Lehet.

Nincs belőle gond.

Hogy mi hogy csináljuk? Van egy demo kazink, ha gondolod elküldöm.:)

2008. ápr. 21. 19:38

:))))))

Ugyanmár, mi baj lehetne belőle! Ha az orvosod nem tiltja a szexet egészségügyi okok miatt, akkor lehet bármit, bárhogyan, ahogy jól esik nektek!

Hogy a párod miért fél ettől, azt nem tudom, de teljesen alaptalan!

De egyébként a nőgyógyászod is biztosíthat erről titeket ha megkérdezed!

:))))))

2008. ápr. 21. 19:35
Ugyan nem lesz semmi baj ha csak az orvos nem mond olyat ami ezt akadályozná, a párommal még hét honapos terhesen is szexeltünk.
2008. ápr. 21. 19:31

BOCSI KICSIT DURVA DE NEM TUDOM MÁSKÉPP LEIRNI

Szeretném megtudni,hogy a terhesség alatti szexnél lehet e a férfinak oda élveznie. A 7. hónapban vagyunk és a párom az első perctől fogva teljesen retteg a gondolattól,hogy „oda” … vajon miért lehet ez? Illetve ha mégis, akkor lenne valami baj belőle?

Ti hogy csináljátok?

2008. ápr. 21. 19:31
Szex a terhesség alatt....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook