Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Orrmandula műtét - vizsgálatokat lehet így intézni? fórum

Orrmandula műtét - vizsgálatokat lehet így intézni? (tudásbázis kérdés)


2014. dec. 29. 18:31
Én is úgy gondolom hogy meg lehet beszélni,ha ott lehet is ahol ti laktok akkor lehet itt is...ráadásul nem is biztos hogy bent maradjatok vele...lehet másnak kell..mert 21 hetes kismami vagyok!
2014. dec. 29. 18:24

Bocsi, nem tudtam!

Csak meg lehet beszélni az orvossal, bár nem tudom, hogy ilyen helyzetben engedhetik-e, hogy a műtét napján feküdjetek be.

Minden jót kívánok nektek!

2014. dec. 29. 18:21
De ez itt békésmegye....és Békéscsaba azt mondták be kell feküdjünk...de én nem akarok,sőt...akiket kérdeztem mindenkinek előtte be kellett feküdni...elméletileg figyelik a gyereket,nem e lázasodik be...már nem azért de egy némelyik pont azért lázasodik be aznap reggelre mert már a korházba van....sztem!
2014. dec. 29. 17:25
Nekem októberben műtötték a kisfiamat a mandulájával. Nekünk sem kellett előtte befeküdni. Előtte kb. 1 héttel kellett az altató orvoshoz menni, azon a héten volt a vérvétel is. Belgyógyászatit meg megcsinálta a gyerekorvosunk (ráírta a papírral, hogy a véreredményketől függően, nem vost semmi gond). A műtét előtti nap kellett bemenni kartonírásra, de akkor haza is mehettünk. Másnap délelőtt műtötték. Következő nap pedig reggel 7kor már a záró is a kezünkben volt.
2014. dec. 29. 11:42
Inkább hétfőn beutazok 25 km re a vizsgálatok miatt de nem fekszünk be egy + éjszakára!Köszönöm egyébként a segítségeteket!Majd mondjuk emiatt lehet fujjogni fognak a dokik,de leszarom meg mondom hogy nekem így jó!
8. manó2000 (válaszként erre: 7. - Tündi0318)
2014. dec. 29. 11:38
Én se feküdnék be miatta. Nekünk ez a vizsgálat várakozási idővel együtt volt max 1 óra. Szóval tényleg hülyeség.
2014. dec. 29. 10:43
nincs arra időm hogy egy napot csak bent hesszeljünk a vérvétel meg a belgyógyászati vizsgálat miatt...tudom sokan úgy vannak vele ez nem olyan,amire nem kell időt szánni,de most komolyan kinek van kedve egy nappal hamarabb be menni 2 vizsgálat miatt?szerintem senkinek egy az hogy helyet spórolunk a korházba,meg minden egyebet..nekem meg van dolgom itthon bőven!
2014. dec. 29. 10:40
ezért kérdezem?nekem a füll orrgégész mondta hogy elő vagyunk jegyezve 12 re-de 13 án műtik!ezért is írtam hogy az igazából Semmiért amit itthonról is eltudunk ugymond intézni nem fogok egy nappal befeküdni a fiammal!
5. andi6020 (válaszként erre: 2. - Tündi0318)
2014. dec. 29. 10:35
Nekem az a furcsa, hogy egyáltalán befektetnek egy nappal előtte
2014. dec. 29. 09:28
Szerintem nálunk is előtte való egy két nappal vették le a vért, de ezért nem kellett bent maradnunk.
3. manó2000 (válaszként erre: 2. - Tündi0318)
2014. dec. 29. 09:26
Elvileg szerintem megbeszélhető. CSak addig ne betegedjen le.
2014. dec. 29. 09:11
12 én lesz a 4 éves fiamnak orrmandula műtétje,de csak 13-án műtik,kötelező nekünk 12-én be menni,mert most várom a kistesót 21 hetes vagyok,és semmi kedvem feleslegesen vérvétel,belgyógyászati vizsgálat miatt egy nappal hamarabb bemenni!12 én csak az altatáshoz lesznek vizsgálatok,és majd 13 án délután műtik,egy + éjszakát nem akarok bent lenni,ez a lényeg!Szval megtehetem hogy én megbeszélem az orvossal hogy a jövőhéten elintézzük a vizsgálatokat és a műtét naphján megyünk be?
2014. dec. 29. 09:07
Orrmandula műtéttel kapcsolatos kérdés

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook