Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért csak szeretőnek kellek? Miért nem hagyja ott a párját? fórum

Miért csak szeretőnek kellek? Miért nem hagyja ott a párját? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2015. márc. 27. 07:45

Egyszerűen vannak gerinctelen férgek. Tök mindegy, hogy jó otthon, vagy nem jó, lételemük a hazugság és csak ebben tudnak létezni.

Emellett meg ezzel bizonyítják maguknak, hogy "jó pasik." Minden nővel összeállnak, akik rájuk kattannak, illetve persze ők is nyomulnak állandóan.

Fertő, nagyon veszélyes, és emiatt is problémás, az esélye a nemi betegségeknek így igen nagy.


Azt sem értem, a szeretők miért gondolják úgy, hogy csak ők a szeretők? Ha egy hímnemű balfék szeretőt tart, onnantól kezdve benne van, hogy nemcsak egyet :) a szép szavakat meg nem kell benyelni. Ennyi.

2015. márc. 26. 10:40
Mer van esze is.
2015. márc. 26. 10:23
arra job ha nem varsz,mert a legtobb pasi nem hagyja el a feleseget egy szeretoert!
324. LadyMillion (válaszként erre: 1. - Fruzsinka.toth)
2015. márc. 25. 20:07
mert ennyit érsz! egy ürítést!
2015. márc. 16. 09:11
mert a pasinak kenyelmes,hogy 2 no ugral egyszerre a kivansaga szerint.
322. kriszta773 (válaszként erre: 320. - 2c5f60da64)
2015. jan. 9. 18:47

szerintem csak többnyire nem arról van szó, hogy minden rendben, hanem hogy alapból nincs rendben két ember között valami, amiért nem jó a kapcsolat. csak sokan nem szeretnek egyedül maradni, mert kényelmesebb, ha mégis van valaki


nálatok sem "csak" az a probléma, hogy most volt egy félreérthető helyzet, eleve nem is lett volna félreérthető, ha nem stikában netezgetne, egyértelműen titkolva előled dolgokat, és gondolom sok más is van, ami zavaró, ha idáig jutottál. nem minden kapcsolat szól kölcsönös szerelemről, idő is kell, míg két ember megismeri egymást, és gyakran kiderül, hogy nem passzolnak, csak ugye a nők ragaszkodnak akkor is a kapcsolathoz, a férfiak meg többnyire túl kényelmesek ahhoz, hogy szakítsanak, ha nincs nagy gáz

2015. jan. 9. 18:20

Ördögi kör: én csak szeretőnek kellek!

lifeponthu-n

320. 2c5f60da64 (válaszként erre: 317. - Kriszta773)
2015. jan. 9. 13:49

Én nem viselkedem úgy soha. Neki nagyon jó mellettem, ezért sem akar lekoccolni. Sokan vannak szerintem így; a másikkal minden rendben, mégis kell egy új inger, új nő, csak amikor aztán a régi lelép, akkor jön a nagy megbánás. Nálam viszont akkor már késő.


Szerintem elhagyom, már szokom a gondolatot. Nem kell a stressz. A kapcsolatnak éppen nyugalmat és biztonságot kellene adnia.

2015. jan. 9. 09:17
mert szereti a feleseget .
2015. jan. 8. 19:54
Egy családot,gyerekeket,kiépített egzisztenciát pár finom élményért nem hagynak ott.
317. kriszta773 (válaszként erre: 316. - 2c5f60da64)
2015. jan. 8. 19:51
hát egy darabig ellehet így az ember, jobb esetben idővel megunja a folyamatos bizonytalanságot, bizalmatlanságot. azért ez nem velejárója a kapcsolatoknak, gondolom te sem viselkedsz úgy vele, hogy az neki rossz legyen és fenntartásokkal fogadja
316. 2c5f60da64 (válaszként erre: 315. - Kriszta773)
2015. jan. 8. 15:28
Sajnos, voltak gyanús és bizalmatlanságra okot adó történések a kapcsolatunkban. Nem tudom, hogy megnyugodnék-e.
315. kriszta773 (válaszként erre: 313. - 2c5f60da64)
2015. jan. 8. 12:00
gondolom, nem ez volt az első ilyen probléma, ami benned bizalmatlanságot keltett. csak hát úgy meg nem érdemes senkivel együtt élni, ha folyton úgy érzed, résen kell lenned. ha kiderülne, hogy valóban csak karácsonyi ajándék volt egy kollegájának (ami persze megkérdőjelezhető, hogy ki ajándékozgat egy munkatársának utazást meg wellneszezést például), akkor megnyugodnál, és minden szép és jó lenne? vagy ez csak egy eset a sok közül?
314. 3a5c305959 (válaszként erre: 313. - 2c5f60da64)
2015. jan. 8. 10:58

Nem, a bizalom nem azt jelenti hogy elhiszed minden szavat, hanem hogy eleve nem is kell mondania semmit, akkor is tudod hogy nem hazudik.

Nem a te hibad szerintem, engem is baromira zavarna ha igy viselkedne a pasim ahogy leirtad mert ez nagyon gyanus. En sem hinnem el a te helyedben amit mond. Viszont igy en nem is maradnek egy kapcoslatban mert ennek igy nincs ertelme.

2015. jan. 8. 10:45

Sajnos nem tudnék már bízni senkiben 100 % - osan.


Egyébként megkérdeztem tőle, adott egy magyarázatot, valami karácsonyi ajándék volt egy kollegájának.


Nem tudom. Van, aki mindent elhisz, mert el akar hinni. A bizalom azt jelenti, hogy eliszek minden szavát a másiknak? Ilyen nem lesz soha.

312. 4c3a5e5783 (válaszként erre: 310. - 2c5f60da64)
2015. jan. 6. 15:55

Nem kell ahhoz kitörölni.

Egyedül vagyok a gépemnél, mégis úgy van beállítva, hogy nem mutatja az elôzményeket.

Lusta vagyok törölgetni.

311. kriszta773 (válaszként erre: 309. - 2c5f60da64)
2015. jan. 6. 15:13

nem érdemes olyannal maradni, aki mellett folyton kétségeid és rossz érzéseid támadnak. mindegy, hogy azért netezik stikában, mert mással flörtöl, vagy "csak" tudja, hogy te rosszallanád, ha az exével cseverész. mert nem szükséges, hogy mikor együtt vagytok, ő otthon is vele dumálgasson elhallgatva


nem kell ahhoz rajtakapni valakit konkrétan egy félremenésen, hogy elhagyd. bőven elég az is, hogy nem tudsz bízni benne

310. 2c5f60da64 (válaszként erre: 306. - 3a5c305959)
2015. jan. 6. 14:15
Kitörli az előzményeket, laptopja van, céges, azt használja.
309. 2c5f60da64 (válaszként erre: 308. - Kriszta773)
2015. jan. 6. 14:13

Már volt olyan, hogy próbáltam vele megbeszélni az exéhez való viszonyát, túl sűrű kommunikáció, meg bemegyek a szobába, éppen ül a számítógép előtt és azonnal kilép sietősen, amikor látja, megjelenek. Volt olyan, hogy elcsíptem, ezzel a nőveél beszélt.

Persze tagad, és vádol, hogy ok nélkül féltékenykedem.

308. kriszta773 (válaszként erre: 305. - 2c5f60da64)
2015. jan. 6. 09:27

az a baj, hogy ha nem bízol a párodban és féltékeny vagy az exére, akkor minden gyanússá válhat :) a női megérzések nem szoktak mellétalálni. lehet, hogy nincs köztük semmi, de a párod nyitott lenne, ha az exe is, vagy fordítva.


én a helyedben megmondanám őszintén, hogy úgy érzed, van itt valami, és legyen annyira egyenes, hogy megmondja, ha valóban, és akkor megspóroltok csomó kellemetlenséget és felesleges vitát. ha nincs köztük semmi, legalább odafigyelne, hogy félreérthető szitukat se teremtsen, ami neked rossz

307. vacsa (válaszként erre: 305. - 2c5f60da64)
2015. jan. 6. 09:21

Ez nem szerelemre épülő párkapcsolat. Miért vagytok együtt?

Ülj le vele és beszéljetek. Ne pazaroljátok egymás idejét.

306. 3a5c305959 (válaszként erre: 305. - 2c5f60da64)
2015. jan. 6. 09:20
Nem nezed meg a szamitogepen az elozmenyeket? Ott latnad hogy mit csinalt. De en meg mindig tartom hogyha ennyire nem bizol benne akkor pakolj ossze (vagy neki vagy magadnak). Tenyleg igy akarsz megoregedni valaki mellett hogy folyton nyomoznod kell a Facebook-on hogy csal-e?
305. 2c5f60da64 (válaszként erre: 302. - Kriszta773)
2015. jan. 6. 08:29

Ami még itt van, az a volt nője. Tudom, hogy tartják a kapcsolatot, amellett munka kapcsolatban is vannak. Ami nem gond, ez még nem jelent semmit, csak valahogy túl gyakori a telefon. Ezen kívül a nőnek a facebook oldalára folyamatosan egy illető, akinek a keresztneve azonos a pároméval, és a profil teljesen rá vall, a kedvelések, a stlíus, ahogy ír, minden. Néha észreveszem, hogy amikor belépek a szobába, abban a pillanatban ezerrel lép ki arról az oldalról, amit nézeget.


Ami nekem gyanús, az a következő: együtt volt decemberben 3 napot a nővel, amikor sokszor elérhetetlen volt. Akkor egyikük sem posztolt semmit sehova, ez azért információ értékű, mert a nő is minden nap posztol valamit a facebook-ra. A gyerekei, akik már nagyok, a legkisebb 16 éves, csak karácsonyra mentek oda, amikor a párom már a gyerekénél volt, és naponta többször beszéltünk telefonon.

304. kriszta773 (válaszként erre: 303. - D1e807c461)
2015. jan. 5. 21:40

nézd, lehetne ezen vitázni, de messze nem én húztam le fruzsikát :) itteni pályafutásának 50 százaléka arról szól, mennyire nem tartja vonzónak magát, mennyire semmilyen külsőre és unalmas belsőre, mit tehetne, hogy másként legyen, és a pasik is észrevegyék. millió jótanácsot kapott, aztán mindenki feladata, mert mint egy energiavámpírka, csak ontja a negatívságot, nulla tettel


a másik 50 százalék meg a csajozós pasikáról szól, hogy hagyja-e magát befűzni, mert legalább szexre kellene valakinek 27 évesen végrevégre. megkapta ezt, és vicces módon úgy csinál, mintha szexistennő lenne, akinek a nős pali annyira nem tud ellenállni. pedig hát a pali is nagyon gáz lehet, ha asszony melletti dugogatásra egy szűzlányt tudott csak kikapni, akinek fáj, és azt sem tudja, hogy kell megfogni ;) de biztos azért van vele, mert kívánja őrülten, nem azért, mert van egy készséges csaj, akit kedvére izélgethet :) ha egy pasi pár együttlét után annyikat bír mondani, még tanulnod kell a szopást, mert mást szoktam meg, hát nehéz elhinni, hogy fenenagy romantikákba estek


számomra ilyen emberke nem számítós, szenvedjen vele az anyja, vagy aki felnevelte és ilyenné tette. mert gratula neki

303. d1e807c461 (válaszként erre: 301. - Kriszta773)
2015. jan. 5. 21:32
ne butáskodj már. :))
302. kriszta773 (válaszként erre: 287. - 2c5f60da64)
2015. jan. 5. 20:58

biztos van itt még valami, ami miatt ennyire bizalmatlan vagy a párod iránt, és egyáltalán eszedbe jut ez. tényleg úgy gondolod, hogy a párod a saját gyerekei helyett inkább az exével hetyegett annak gyerekei előtt?


szerintem ha két ember normális, szoros kapcsolatban van, tudja azt is, ha a másik hazudik. ha te így érzed, nem nagyon érdemes erőltetni ezt a kapcsolatot, mert akkor még nagyon sok ilyen helyzet jöhet, amiben felmerül benned a gyanú


nekem úgy tűnik, te biztos vagy a dolgodban, mármint hogy a párod megcsal, csak tudni akarod a tutit. kívülről azt mondanám, túlzásba esel, de a női megérzések jók szoktak lenni. hívd fel a hotelt vagy kérdezz rá az exétől, ha ennyire akarod tudni. bár elég lett volna megkérdezni a párodtól, hogy ki és mire akarta azt a hotelt - általában a pasik spontán nagyon rosszul hazudnak :)))))

301. kriszta773 (válaszként erre: 286. - D1e807c461)
2015. jan. 5. 20:53
sajna vannak ilyen emberek, akiket csak lesajnálni lehet, de még arra sem pocsékolok időt :) de ti ketten ríhattok a pasikon együtt, úgy könnyebb mindent elviselni, mint egymagatokban
300. 3a5c305959 (válaszként erre: 290. - 2c5f60da64)
2015. jan. 5. 19:46

Mi van ha a csajszi ott volt, tetszett neki a hotel es ajanlotta a parodnak?

Oszinten szolva nem az a baj itt hogy megcsal-e a parod hanem az hogy megkerdezted tole hogy mi van, valaszolt,de te ezt nem hitted el es most nyomozgatni akarsz. Nem azt mondom hogy hagyjad hogy a volegenyed az orrodnal fogva vezessen, csak en eleve nem lennek olyan pasival akiben ennyire nem tudnek megbizni.

299. 6b006fc769 (válaszként erre: 297. - 2c5f60da64)
2015. jan. 5. 17:19

Ha ez vigasztal, velem lezárták az exeim, tehát van olyan férfi, több is:D

(bár lehet, hogy én zártam le velük....?)

298. 1e072b34d7 (válaszként erre: 287. - 2c5f60da64)
2015. jan. 5. 16:46
Ezt a balekot...
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook