Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megszüntetni a vonzalmat valaki iránt, aki 'rossz'? fórum

Megszüntetni a vonzalmat valaki iránt, aki 'rossz'? (beszélgetős fórum)


1 2
2014. dec. 30. 09:18

Ha lelép mert sokáig húzod az agyát, akkor nem is kellettél volna másra, csak "arra". ha többet is akar, dolgozzon meg érte.


Hirtelen a saját fiam jutott eszembe erről a fiúról. Már nagyon pimasz mosolya van, sokan mondják idegenek is hogy szépséges :) Gitározni még nem tud mert csak 2 éves de ...isten bizony ha ilyen csajozós hedonista lesz belőle, lesz hozzá néhány keresetlen szavam hiába az én gyerekem. Nem hiszem hogy bármelyik anya ilyen, a nők többségének csak szenvedést okozó ugyanakkor érzelemmentes fiút akar nevelni mint aki most Téged fűzöget. Legfeljebb a bunkóbbja büszke rá, hogy mekkora bika a fiacskája...

48. kriszta773 (válaszként erre: 47. - Szaboregi)
2014. dec. 25. 18:05

de azt csak érzed, hogy tetszel-e neki, szívesen van-e veled, érez-e bármi többet :) ha több idő eltelik, és nem alakul semmi, akkor lehet, hogy ő inkább barátfélének, haverfélének tekint, persze extrákkal, hogy nőből vagy :)

szerintem ha egy srác akar valamit egy lánytól, akkor azt elég egyértelműen a tudtára adja és próbálkozik. ha az ember azon filózik, vajon akar-e többet, érez-e többet, akkor sajna általában nem a válasz. mert az igen az egyértelmű lenne

47. szaboregi (válaszként erre: 46. - Kriszta773)
2014. dec. 25. 17:32

Hat nemtudom, azert tenyleg minden nap beszelunk, legtobbszor o ir ram, suliban is mindig keres, eljarkalunk ide-oda, volt hogy baja volt (az amit leirtam), es hozzam jott eloszor (de ugy hozzam, hogy ahol lakom, a szuleimmel, na:))

Nemtudom, ha kicsit sem jelentenek neki semmit, szerintem nem viselkedne igy :(

46. kriszta773 (válaszként erre: 45. - Szaboregi)
2014. dec. 25. 17:27
szerintem azt hiába akarod elérni, hogy te többet, fontosat jelentsél neki, ha ő alapból nem érzi ezt. érzelmeket nem lehet kitaktikázni. ha ő nem nyomul rád, nem akar veled lenni, nem akar igazán megismerni, csak flörtöl, mint más lányokkal, akkor felesleges azon görcsölnöd, hogy de igenis, te jelentsél többet
2014. dec. 25. 17:18

:)

Igazabol ez nemtudom mennyire "javithat" a helyzetemen, nem egobol, de azeet valamit koszonhet nekem ez a fiu, ki akartak csapni valahonnan, ami fontos neki, es hat rendesen benne van a kezem abba, hogy maradhatott.

Nem tudom, ez egy ilyen sracot mennyire hat meg, de hatha :')

2014. dec. 25. 15:21
Helyzet és emberfüggő.
2014. dec. 25. 15:16
Nem mondanám azért mazochitának magam mert egy pasi megérne egy-két ajtócsapkodást. :)
2014. dec. 25. 15:10
Egyszer eljön az a pont. :) Kinek előbb, másnak később. Mazochisták hátrányban. :(
2014. dec. 25. 15:07

Vonzalmat nem lehet szerintem megszüntetni!

Még a középsuliban volt egy srác,a fél életemet odaadtam volna egy csókjáért.

Azóta több mint 10 év eltelt,de ez nem változott. :D

Pedig férjnél vagyok!

40. fincsi5 (válaszként erre: 38. - 51fe2e201c)
2014. dec. 25. 11:52
DDD én nem...:)
2014. dec. 25. 05:00
Mindenki rossz....ha embernek született ne várj tőle semmi jót!
38. 51fe2e201c (válaszként erre: 16. - Kijózanító)
2014. dec. 25. 01:16
Ki a rák olvasta ezt végig szerinted? Ha?
2014. dec. 25. 00:59
lesz=az
36. 3a5c305959 (válaszként erre: 22. - Szaboregi)
2014. dec. 25. 00:57

Ez nem szerelem, ugy hivjak az angolok hogy "crush". Nekem is volt ilyen egy jokepu francia fiuval. Beleremegett a labam mikor megcsokolt (vagy franciaul beszelt...) de eszem agaba sem volt hogy legyen komolyabb közöttünk mert nem jött be sem a stilusa, sem a gondolkodasa.

Szerintem itt az a baj hogy hogyan keruld el hogy te gyere ki megalazottan ebbol a helyzetbol. Mert hiaba akarsz te is ugyanannyira lefekudni vele mint o veled, végül ugyis az lesz a koztudatban hogy ő lesz aki "megkapott" teged es nem forditva.


igen, lehet pimasz, jokepu gitarosoknak is eljon majd az igazi, csak nem 18 evesen.

35. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Szaboregi)
2014. dec. 24. 18:10

Szerintem teljesen feleslegesen pörgeted magad. A srác tetszik, ennyi. Tudod róla, hogy nem hűséges, de ettől függetlenül tetszik. Szeretnéd, ha te nem lennél neki olyan mint a többi, csak ezt nem tudod kitaktikázni, sajnos nem így működik. Nyilvàn, ha sok csaja volt, már mindenféle volt neki, és ha ilyen delejes a csávó, akkor mindegyik több menetre szerette volna, vagy komoly kapcsit, ezért mindenki más taktikát vetett be, ezért a srác minden felállást ismer. Volt aki hamar lefeküdt: 1 csaj=1 dugás. Volt, aki sokáig húzta az agyát: 1 csaj=1 dugás, csak kicsit később, de akkor is 1dugás és lapát. Biztos volt, aki megpróbált egyedi, különleges lenni: 1csaj=1dugás és lapát. Az ilyen srácoknak ez az egy szabályuk van, szóval teljesen mindegy, hogy mennyire váratod meg. Ha már megunta az 1csaj=1dugást, lehet, hogy hűségesebb lesz, de ez nem attól függ, hpgy az adott csaj mennyit váratta, inkább attól, hogy mennyire illenek össze és a srác éppen milyen korszakát éli.


Elhiszem, hogy ebbe az egészbe nem akarsz belenyomorodni de mindenképpen csak úgy tudod meg, mi a vége, ha közelebb engeded magadhoz. Másrészt, ha lelép és emiatt szarul leszel miatta, az segít majd abban is, hogy kellően megutáld annyira, hogy ne vonzódj hozzá

34. viva70
2014. dec. 24. 17:29
Vonzalmat megszüntetni nem lehet. Neked kell eldönteni, hogy belemész-e úgy, ha nem lesz hosszú életű kapcsolat.
2014. dec. 24. 16:48
Igen: kvázi közölte, hogy két hetet ad, és a srác "lekacsintgatja rólam a bugyit"
32. lorennaa (válaszként erre: 31. - Szaboregi)
2014. dec. 24. 16:24
Szerintem arra gondolt, amit a legjobb fiu baratod mondott :) a bugyis
31. szaboregi (válaszként erre: 30. - 4c3a5e5783)
2014. dec. 24. 16:21
Fogadtak ram? Ezt nem ertem
2014. dec. 24. 16:17

Élvezd ki, és most az egyszer ne add oda magad már csak azért se, ha már fogadtak rád...

vagy csak egy strigula szeretnél lenni valaki életében?

29. d1e807c461 (válaszként erre: 28. - Szaboregi)
2014. dec. 24. 16:16
oké, s akkor miben segítsünk?
28. szaboregi (válaszként erre: 26. - 342402de6d)
2014. dec. 24. 16:13

En igazan szerelmes egyszer voltam.

Akkor minden egyes lepeserol tudni akartam, mert rettegtem hogy elveszitem, kb hozza se szoltam mas fiukhoz, ami azeert most nem igaz :)

27. lorennaa (válaszként erre: 26. - 342402de6d)
2014. dec. 24. 16:13
Jaa, en mashogy ertelmeztem, sorry :D
26. 342402de6d (válaszként erre: 25. - Lorennaa)
2014. dec. 24. 16:08

Nem egyről beszélünk.

Azt kérdeztem számára mi a szerelem?

Mert most nem az,de milyen amikor az?

25. lorennaa (válaszként erre: 23. - 342402de6d)
2014. dec. 24. 16:01
Ha tetszik valaki, akkor erdekel, vonzodunk hozza stb, ugyanigy viselkedunk :D Ha ket ember csokolozik, az se jelenti egybol azt, hogy jarnak :D miert jelentene?:D de manapsag mindenre ra van mondva, pedig a szerelem egy bonyolultabb dolog, de hat ez az en velemenyem.. :D
24. szaboregi (válaszként erre: 23. - 342402de6d)
2014. dec. 24. 15:33

Tudja a fene :)

Igazabol nem tudom elkepzelni hogy jarjunk.

23. 342402de6d (válaszként erre: 22. - Szaboregi)
2014. dec. 24. 15:23

""ha hozzam szol, tenyleg olyan leszek mint egy nemnormalis, voros lesz a fejem, csak vihogok, tenyleg mint egy hulye.""


Akkor ezt minek mondanád ha nem szerelem?

22. szaboregi (válaszként erre: 21. - Fincsi5)
2014. dec. 24. 14:51

Pedig nem elso szerelem :)

Voltam mar elotte szerelmes, de az teljesen mas volt akkor egy olyan fium volt aki tipikus "anyos alma" :D

De most amugy nem erzem hogy szerelmes lennek.

21. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Szaboregi)
2014. dec. 24. 14:34

Egyáltalán nem hülye a kérdésed! Ez a legjobb az egészben, mikor vigyorgunk, ha kell, ha nem, valami átfut a gyomrunkon, mikor meglátjuk.......

És, ha lekacsintja rólad a.....akkor mi van?

Tetszik neked, ez a lényeg!

Tipikus első szerelem......én is voltam így, és nagyon megbántam, hogy nem Ő kacsintotta le rólam először.......:))

Szeresd, amíg lehet!

Bármi lesz a vége, az emlék örök lesz!

Boldog karácsonyt!!

2014. dec. 24. 14:25

Koszonom a sok-sok valaszt :)

Ha olyan helyzetbe kerulok (vagyishat volt mar ra pelda) akkor siman tudom huzni egy srac agyat, elvezem is.

Most viszont...szinte lebenulok ha hozzam szol, tenyleg olyan leszek mint egy nemnormalis, voros lesz a fejem, csak vihogok, tenyleg mint egy hulye.. O pedig ezt elvezi, latom rajta hogy tetszik neki, hogy hatassal van ram...mindig olyan pimaszul mosolyog , ha meglat, teljesen kikeszit :'))

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook