Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha túl sok teher van a válladon... fórum

Ha túl sok teher van a válladon... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Ha túl sok teher van a válladon...

1 2
32. Blogme (válaszként erre: 19. - Igazság1018)
2016. máj. 29. 19:50
Nekem nagyon is átjött a mondanivalód!! Bár régen nem volt aktív ez a fórum, mégis kíváncsi lennék, mi volt a jel, ami megváltoztatott?? És hogy érzed magad azóta?
31. kriszta773 (válaszként erre: 29. - Iza72)
2014. dec. 30. 13:13
ha egy barát felajánlja a segítségét, akkor fogadd el, nem véletlenül teszi. úgysem maradsz örökké a "nyakán", de legalább megteszed az első lépést, onnantól könnyebb lesz
30. Igazság1018 (válaszként erre: 29. - Iza72)
2014. dec. 30. 13:07

[link]


Amit már írtam, első lépés a hivatalos szervek, és hidd el sajnos a mai világban sok nő kér segítséget, ne félj te sem! Távoltartásit is rendelhetnek el másnem!

29. iza72
2014. dec. 30. 12:47
köszönöm,hogy irtatok megprobálok minnél elöbb lépi és érdeklödni.. sajnos a családom messzi él 400km re és ott nincs munka lehetőség...a barátaim nem sokan tudják milyen nem szoktam elmondani 1-2 tudja csak de nem akarok a nyakukba terhet...
28. kriszta773 (válaszként erre: 26. - Iza72)
2014. dec. 30. 12:38
próbálj valahol egy szobát kivenni lakás helyett, azt még lehet, hogy tudnád fizetni. és keress meg pár segítő szervezetet, hátha valahol el tudnak helyezni a fiaddal
27. 388b941089 (válaszként erre: 26. - Iza72)
2014. dec. 30. 10:55
Csaladod, barataid nincsenek?
26. iza72
2014. dec. 29. 19:40
sziasztok!! segitségetekre lenne szükségem nem tudom mit csináljak!!! lehet nem is jo helyre irok most.a házasságom nagyon tönkre ment... megcsal,iszik.. de testileg soha nem bántott!!Leligeg nagyon tönkre tett.. jelen pillanatban fel van törve a facebokom ,emailom.. de volt mikor követtetet,telon fel volt törve elöte soha nem hallotam ilyent...Nem vagyok gazdag egy átlagos nő vagyok nem értem miért történik ilyen velem soha nem bántottam senkit.Sajnos erre győrben nagyon drágák a kiado lakások dolgozom de nem tudnák albérletet fizetni és megélni is... szüleim nagyon messzi laknak oda nem mehetek..Kilátástalannak látom a helyzetem meghalni szeretnék... csak van egy fiam miatta élek még..kérlek benneteket adjatok tanácsot mit csináljak mert már nem birom....
25. 388b941089 (válaszként erre: 3. - Anyagi)
2014. dec. 27. 20:49

Honnan tudod h az o helyzete milyen?

Teljesen jo ez a cikk, a joszandek atjott es ez a lenyeg.

24. Zöldvirág (válaszként erre: 1. - Igazság1018)
2014. dec. 27. 20:43

Köszönöm Neked!


Egy levél arról, hogy van kiút. Ráadásul aki másoknak segít magának is segít. Mindeközben továbbra is dolgozik azon, hogy ő maga kijöjjön a veremből.


Sok sikert és kívánom, érkezzen meg az az ember, akivel érdemes élni.

23. Zöldvirág (válaszként erre: 21. - Vacsa)
2014. dec. 27. 20:29

Ez a hölgy megpróbált segíteni azoknak, akik mély gödörben vannak vagy onnan jönnek kifele. Bár ő már kifele tart, ez a pár sor neki is nagy segítség volt. Leírni, átgondolni mi is történik vele.


Köszönöm sorait, bevésem kincstáramba, másoknak is nagy szükségük lehet rá.

2014. dec. 27. 10:11

Jaj de szerettek az emberek lelkébe gázolni!

Semmi tolerancia, csak meg nem értés.

21. vacsa
2014. dec. 25. 18:34

Ezt a cikket nem értem. Egy szavát sem.

Nem, nem hiszem hogy velem van a baj.

20. kriszta773 (válaszként erre: 19. - Igazság1018)
2014. dec. 25. 17:28
mégis mi ellen kéne összefogni?
19. Igazság1018 (válaszként erre: 18. - Kriszta773)
2014. dec. 25. 16:27

Sajnálom teneked nem jön át a mondandó, sebaj, van akinek már tudtam segíteni, és ez többet ér!

Még mindig csak károgások vannak, nem pedig összefogás:)))

18. kriszta773 (válaszként erre: 6. - Igazság1018)
2014. dec. 24. 14:07
én nem látom a cikkedben a másokon való segítésnek a módját, szándékát, és őszintén szólva nem is értem, ilyen helyzetben minek segíteni. vannak olyan dolgok, amiket az ember megszenved, meggyászol, nehezen teszi túl magát rajta. és ez így van jól. ha nem számított volna semmit, akkor egy legyintéssel tovább lép. de ha az ember életében csupa olyan dolgot él meg, ami nem számít, akkor minek él? akkor lesz belőle gép, nem pedig akkor, amikor próbálja erővel elterelni a figyelmét
2014. dec. 24. 00:51

szeretném elolvasni az előző cikkedet is. mi a cime?



köszönöm!

2014. dec. 23. 23:41
van van, 3 családé, ill széthullotté, de kit érdekel?
2014. dec. 23. 22:48
Ha jol ertem ket hónapja volt a szakitas szoval egyenlore ertheto az onsajnalat. Meg kell gyaszolnI meg a legnagyobb faszfejet is. De kerlek arra gondolj hogy mar igy is mennyi idodet vesztegette el ez a pasi. Ne hagyd hogy mrg többet elvegyen tőled!
14. Regin_a (válaszként erre: 3. - Anyagi)
2014. dec. 23. 20:50

Na ez ami sokszor felrak a fára

Teszek nagy ívben hogy másnak nagyobb a baja, nekem az én bajom a legnagyobb

Ha minden OK, akkor igen, akkor "ránézek " a másikra is és segitek ha tudok

2014. dec. 23. 17:30

Nem is èrtem a negatìv kommenteket... minden embernek megvan a maga keresztje, amit cipel. S lehet, hogy könnyű mondani, hogy vannak nàlad rosszabb helyzetben lèvő emberek...de akinek mondja az illető, nem tudja, hogy a màsik hogy èli meg. Ki lehet màszni a gödörből, de nagy lelkierő kell hozzà.

Nekem is megvan a sajàt pèldàm, hogy bizony hosszù utat kell megtenni a lelki egyensúlyèrt. De sikerülnie kell, hogy teljes èletet èljen az ember.

12. kisj
2014. dec. 23. 16:02

Na, még egyszer nekifutottam.

Húhh, de álszent vagy:P

11. kisj
2014. dec. 23. 15:46

Ahogy az évek jönnek és mennek egyre több teher van az ember vállán.

Fizikailag is, hiszen az ember nem bír már mindent úgy, ahogy azelőtt.

Lelkileg is egyre több teher rakódik az emberre. Ennek is súlya van.

Elolvastam (?) amit írtál és pont fogalmam sincs arról, hogy mi a te nagy bajod.

2014. dec. 23. 15:12
Igen,túl sok van a vállamon,s ki nem xarja le?
9. kleeri (válaszként erre: 5. - Igazság1018)
2014. dec. 23. 14:42

nem értem, ne bántódj meg, nem kívántam kritizálni,

inkább a segítség vezérel, ha valamit nem értettem jól ne haragudj


nekem egy hete halt meg édesapám, hidd el nekem sem könnyű, én is kapaszkodom valamibe, ami átsegít a nehéz helyzeteken,

2014. dec. 23. 14:29

Mielőtt még valakinek kedve támadna szúrkálódni, lehetőség van cikket írni bárkinek, de vannak az örök beszólogatósak.... tenni kell ember, nem csak károgni!

Át kell gondolni miről is szól a lényeg!- arra, hogy figyeljünk magunkra, hogy mindenki küzd problémával, de mindig van kiút!- lehet nem azonnal, és lehet meg kell küzdeni, de tudjátok, mindenki a maga portáján söprögessen először!

7. 301ae9b789 (válaszként erre: 5. - Igazság1018)
2014. dec. 23. 14:26
Én pontosan értelek. Lehet, hogy még nem vagyok hajléktalan, vagy rokkant, vagy beteg kisnyugdíjas,de attól még le hetek reménytelen helyzetben és kétségbeesve.
6. Igazság1018 (válaszként erre: 3. - Anyagi)
2014. dec. 23. 14:26
Köszönöm a velős kommentet, de a cikkem nem ezt hivatott segíteni,ha nincs értelmes rálátásod, mert gondolom, te sem küzdesz anyagi gondokkal- vagy te sem állsz oda másoknak segíteni, akkor gondolkozz el, ki a megkeseredett!
5. Igazság1018 (válaszként erre: 4. - Kleeri)
2014. dec. 23. 14:24

Hidd el tudom milyen helyzetben élünk ma, csupán lelkileg igyekeztem adni!!!- sajnos a mai világban , azt látom, hogy mindenki képes kritizálni:)--- de tenni sokan nem!

Gondolom, te nem küzdesz mindennapi megélhetéssel és sajnálom, hogy a mondanivalóm, nem úgy értetted!

2014. dec. 23. 14:13

egyetértek,

nézz körbe, vannak szegények,akiknek étel sem jut az asztalra, vannak fogyatékosok,vannak öregek és magányosak, vannak betegek és gyászolók, kinek már senkijük nincs


Gondold végig, neked milyen problémád van és gondolj azokra akik tőled is rosszabb helyzetben vannak,

ha teheted segíts környezetedben lévő szerencsétlenebb, nyomorultabb embernek, az majd kihúz a gödörből, ha látod hogy a Te bajod eltörpül az Övé mellett

3. Anyagi (válaszként erre: 1. - Igazság1018)
2014. dec. 23. 13:42

Amíg a tömény önsajnálatban fetreng az ember, addig nem fog tudni kikecmeregni a gondjaiból!

Talán nézz körbe, hányan vannak nálad sokkal nehezebb helyzetben...

1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook