Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Több éves kapcsolat után, hogy léptetek túl az exeteken? Van még remény, hogy valakit ennyire fogok szeretni? fórum

Több éves kapcsolat után, hogy léptetek túl az exeteken? Van még remény, hogy valakit ennyire fogok szeretni? (beszélgetős fórum)


2015. jan. 14. 05:06
lehet,hogy meg ennel is sokkal jobban fogod szeretni a kovetkezo pasit.nekem pl az 5. komoly pasi jot be veglegesen es most nagyon boldog vagyok.
2015. jan. 7. 22:49
Utólag ilyeneket mondott, hogy már akkor is érezte biztos, hogy nem fogunk együtt maradni nagyon hosszú távon....nem hiszem el komolyan ezeket a szólásokat...hihetetlen mikkel tudnak előállni az emberek
2014. dec. 23. 10:51

Az ilyen ember nem akar elköteleződni, és önző módon rabolja a párja idejét, aki valójában nem is a párja... ez se veled, se nélküled kapcsolat. Én is ilyenben voltam és nagyon fájt az egész, de ha benne maradtam volna, továbbra sem lett volna kerek az életem, mert nekem hiányzik a párom közelsége minden nap. Ha valaki nem akar összeköltözni, az nagyon sántít, az úgy nem az igazi. Vagy másik nő van a dologban, vagy nem egy érett férfiról van szó.


És aki nem mondja meg, hogy figyelj, esély nincs rá, hogy fejlódjön a kapcsolatunk, az nagyon nem korrekt. Hazudik, és játszik a másik idejével.


Persze esetemben kiderült, hogy azért nem akar összeköltözni, mert van mellettem több nője...na meg a neten is nyomult. Kellett neki a szabadság. Emellett persze ott volt az anyja, aki mindent megcsinált.

19. Hitta
2014. dec. 22. 18:05
Szerintem egy pillanatig se hibáztasd magad... Hidd el amint találsz egy normális férfit magadnak, és normálisan együtt lesztek, nem csak hétvégente, akkor utólag majd te is belátod, hogy mekkora tévedés volt az exed... Sokkal értékesebb vagy annál, minthogy hétvégente és ünnepeken elővegyenek pár órára...
18. adrika128 (válaszként erre: 17. - Kriszta773)
2014. dec. 22. 17:58
igen én is így gondolom, hogy nem csak mondogatta volna sokáig, hanem lépett volna...remélem igazad lesz
17. kriszta773 (válaszként erre: 16. - Adrika128)
2014. dec. 22. 17:52
gondolj arra, hogy ha ő valóban olyan lenne, mint amilyennek te szereted, akkor már rég együtt élnétek és nem mentetek volna szét. és ha ő nem olyan, mint amilyen férfit te szeretnél magadnak, akkor jobb, hogy így történt, még ha most fáj is, mert megtalálhatod azt, aki valóban olyan
16. adrika128 (válaszként erre: 15. - Kriszta773)
2014. dec. 22. 17:50
azt kihagytam, hogy a hétvégén kívül, ha ünnep napok voltak vagy pl. nyaralni elmentünk 1-2 hétre...de a lényegen ez szerintem nem változtat :/
15. kriszta773 (válaszként erre: 3. - Adrika128)
2014. dec. 22. 17:48

ilyen esetben mindig azt gondolom, inkább a vágy volt erősebb egy szoros, komoly kapcsolatra, mint a konkrét pasi iránti szerelem. 3 évig úgy kapcsolatozni, hogy csak hétvégente találkoztok és nem fejlődtök semerre, az inkább csak egy viszony, randizgatás. amiben meg sem ismerhetted a párodat, hogy milyen valójában veled, együtt

és tényleg gáz, ha egy 29 éves pasi még anyucival lakik :)

14. adrika128 (válaszként erre: 13. - 3a5c305959)
2014. dec. 22. 17:25
Ez megnyugtató, köszönöm! :) Remélem én is szerencsés leszek idővel..
13. 3a5c305959 (válaszként erre: 11. - Adrika128)
2014. dec. 22. 17:05

Uh, jobb hogy egy ilyentol megszabadultal! Valoszinuleg tul kenyelmes volt otthon lakni, mert mar ne haragudj, de egy 29 eves embernek legyen annyi gerince hogyha nem szeret otthon lakni a szuleivel akkor elkoltozik.

Sirasd meg, de hidd el hogy talalsz magadnak jobbat! Es ha o lesz a nagy O, akkor mindketten tudni fogjatok.

En a ferjemmel ket honap utan koltoztem ossze. :-)

12. Anyagi
2014. dec. 22. 16:48

Van!

Csak le kell tudnod a gyászmunkát. Idő kérdése, de mindenki túl tud lendülni rajta.

11. adrika128 (válaszként erre: 10. - Hitta)
2014. dec. 22. 16:46
Hát igen...csak tudom, hogy tényleg szeretett akkor még és pont ezt nem tudom megérteni, hogy miért nem bútoroztunk össze akkoriban...pedig 29 éves volt szüleivel otthon...állítása szerint nem is szeretett már otthon lakni és ezt tudtam is mert voltak problémái otthon...szóval...érthetetlen
10. Hitta
2014. dec. 22. 16:43
amiket leírsz, az alapján még jobb is, hogy szakítottatok... én azon csodálkozom, hogy miért nem te szakítottál vele... Milyen kapcsolat az ahol csak hétvégente találkoztok és két év után is csak áltat az összeköltözéssel? Lehet, hogy neki nagyon kényelmes volt nélküled és hogy csak hétvégente kellett veled foglalkoznia... vagy még akkor se igazán. Szóval fel a fejjel, hidd el, hogy sokkal de sokkal jobbat érdemelsz
2014. dec. 22. 16:30
Próbálom magam azzal is nyugtatni, hogy minden 2 emberen múlik, nem csak az egyik fél a hibás, mert ő ezt éreztette velem, hogy mindenért én vagyok a felelős..
8. adrika128 (válaszként erre: 7. - Miss Poppy)
2014. dec. 22. 16:27
"Már nem olyanok vagyunk, mint régen lássam be, nem vagyunk boldogok, sok a veszekedés"....meg általában mindig mindenért én voltam a hibás...legalább is ő sose ismert el semmit...három éven keresztül hétvégente találkoztunk csak...én már 2 év után szerettem volna összeköltözni, de húzva halasztva lett..ez lett a vége...és ő azt állította, hogy amit most terveztünk komoly lett volna...csak közben így alakultak a dolgok...
7. Miss Poppy (válaszként erre: 6. - Adrika128)
2014. dec. 22. 16:22

Deee,látod,csak azt hitted,hogy őő,a nagy őőő..

Nem könnyű,de majd könnyebb lesz!


Mi volt a szakítás oka,mit mondott?

6. adrika128 (válaszként erre: 4. - Miss Poppy)
2014. dec. 22. 16:20
Igen...csak amikor az ember azt hiszi, hogy megvan a "nagy Ő" vele fogja leélni az életét....nagyon nem könnyű...
2014. dec. 22. 16:15
mindenki szakít mostanában? :))
4. Miss Poppy (válaszként erre: 3. - Adrika128)
2014. dec. 22. 16:13

Szokj hozzá,hogy az már biztos,hogy nem veled lesz boldog!

Amikor majd kellőképpen túl tetted magad ezen a szakításon,akkor jöhet egy új próbálkozás,egy új fiúval.

2014. dec. 22. 16:10
Három éves kapcsolatomnak lett vége...ő lépett...én ég mindig nagyon szeretem megtennék érte bármit, de ő már nem úgy viszonyul hozzám...nagyon szenvedek, mindenről ő jut az eszembe és sajnos rengeteget álmodok vele...ti hogy éltétek meg ezt a szakítás utáni borzalmas időszakot? Nem akarok nyavajgósank tünni, de komolyan még mindig szeretem és ha bele gondolok, hogy mással lesz boldog mást fog úgy szeretni, mint engem anno kiborulok a tudattól teljesen...
2014. dec. 22. 16:09
Ha nem 90 éves vagy,akkor biztos.
2014. dec. 22. 16:08
Több éves kapcsolat után, hogy léptetek túl az exeteken? Van még remény, hogy valakit ennyire fogok szeretni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook