Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Új év, új alak fórum

Új év, új alak (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
366. 04e1ae9e93 (válaszként erre: 364. - Androméda72)
2015. febr. 14. 06:58
Szia! Mérted magad??:-)
365. nicole64 (válaszként erre: 57. - Zitezs)
2015. jan. 29. 07:29
Szia, én két hétig csak azt ittam, akkor 7 kilót fogytam. Hátra volt még 13, abból mostanra már lement 10, úgy, hogy estére ittam csak a turmixot. Heti fél-1 kg mínuszom volt így, tehát a 10 mínusz kg 14 hét (3 és fél hónap) alatt ment le úgy, hogy ebédet rendesen ettem, reggelire vagy turmix vagy valami egészséges kaja (rántotta, teljes kiőrlésű kenyér, stb.), vacsira meg mindig csak a turmix volt. A nevét megírtam priviben:)
364. Androméda72 (válaszként erre: 363. - 04e1ae9e93)
2015. jan. 25. 14:17
Ügyes vagy :D én február 10-én mérek majd, akkor telik le az 1 hó :D addig ráér :D
2015. jan. 23. 18:05
Sziasztok! Továbbra is kűzdök,csak a munka miatt kevesebbet tudok jönni. Ma reggel 57,2kg voltam!!! Ti hogy álltok??
2015. jan. 21. 22:46
Én végre eljutottam konditerembe. Már 20 napja dühön g a baci, most épp a középfülgyulladásomat kezeljük (caros influenza szövődik mindenfelé) , de mivel már kezdek jobban hallani, muszáj volt kicsit mozogni :D de még óvatos voltam :) oltári jól esett végre egy kis mozgás a 3 hét punnyadás után :)
361. csobeka
2015. jan. 20. 09:48

Sziasztok!


Bocsánat az eltűnésért, az elmúlt egy hétben vendégeim voltak. Két kisgyerekkel érkeztek, így egy héten keresztül 4 gyerek visongott nálunk, plusz 4 felnőtt igényeit is ki kellett elégíteni. Úgyhogy a diétára vajmi kevés energiám maradt. Ettem, ami volt: tészta, krumpli, rizs... jaj, látszik is a kilóimon. :( Most pedig náthás vagyok. A kajára figyelek, de mozogni nem tudok. Tegnap sétáltam egy kicsit, éjjelre totál bedurrant a torkom... Úgyhogy a mozgás még pár nap, sajnos :(


Igaz, amit írsz, Grimasz: úgy mennek a napok-hetek, arra eszmél az ember, hogy nemcsak hogy nem írt, de el se olvasta az aznapi fórum-termést. És a gyerek téma ismerős: nem lehet mellettük épkézláb fogalmazást írni, mert egy mondat alatt háromszor pisi, két banán, négy "anya babázzunk, kirakózzunk, autózzunk...stb" hangzik el:D


Meséljetek, ha van időtök: ki hol tart?

2015. jan. 17. 13:41

Sziasztok!


Örülök azért, hogy néha írtok, nekem is feltűnt, hogy kevesebbet jöttök. De persze van más feladat is.

Engem a nap nagy részében lekötnek a gyerekek, amíg suli/ovi van, addig tudok itthon tenni-venni, ilyenkor van egy kis időm ide is leülni!


Msot is épp rajtam csüng a 4 éves, totál hozzám van nőve, kis piócám és csoda, hogy eddig képes volt csendben lenni, de már dumál, nekem pedig elszállnak a gondolataim.


Na szóval, elkezdtem mozogni, haha... 1 alkalom volt eddig, ma lesz a 2. De csinálni fogom, mert nem hanyagolhatom el magam. Ekkora luxust még sem engedhetek meg magamnak!

A kajánál még vannak kilengések, de igyekszek és érzem, hogy ügyesebb vagyok minden nappal!


Örülök, hogy írtatok :)


hamm merre lehet? Mostanában nem látom!

359. Androméda72 (válaszként erre: 358. - Zitezs)
2015. jan. 17. 11:35

Szia :) én azért vagyok itt ritkán, mert a facebook-on van pár szuper fogyis csoport, ahol remek receptek is vannak, érdemes oda is bejönni és mivel sokat lógok face-en, ezért ott sokkal többet vagyok, mint itt :) ha bárki fent van face-en, nyugodtan jelöljetek be: Cicabolond Gyöngyi Kovács vagyok ott :D Szuper lehet gyönyörű bútoroknak a régi fényét visszaadni :D

Ahhoz túl sokat dolgozom, hogy itthon kenyeret süssek, ha veszek, csak teljes kiörlésű, Wollkorn v Graham kenyeret veszek és csak reggel eszem 1 szeletet belőle. Reggel baromira bereggelizem, ezért a vacsi már nem hiányzik annyira, ha óvatosan ebédelek is. :D most épp a tegnap kirántott csirkemellet eszem 1 TK kenyérrel és rántottával (mikróban készült olaj nélkül) :D és olivabogyóval. Ebédre gombapöri lesz, olaj nélkül még este is ehető, csak egy kiskanálnyi van benne. :D vettem 2 szép karfiolt, főtt és zabkorpában megforgatott, tejföllel leöntött karfiol is lesz a héten, azt mindig imádjuk és nem hízlal :D ilyeneket szoktam főzni. Lesz még borsófőzelék is, zabosan lesz berántva, vagy saját anyagával turmixolva sűrítve, még nem döntöttem el. Ha nem lisztezem, ehetem bármikor. Jó étvágyat! :D

358. zitezs (válaszként erre: 357. - Androméda72)
2015. jan. 17. 10:17

Valhogy úgy látom kezd kihalni a kis fórumunk. Persze nekem sem volt időm jönni, meg a gépem is rossz volt, de a férjem végre megjavította. Mondtam neki, hogy eladom és veszek egy másikat, mert már elegem van... erre gyorsan odaült és megcsinálta:)


Persze ettől még gondolkodom, hogy eladom:))))) de ezt még nem kell tudnia..


Meséltem, hogy kaptam karácsonyra bútorantikálásos továbbképzést ( ez a hobbim, imádok bútorokat festeni) és csütörtökön volt délután,. Annyira belemelegedtünk, hogy éjjel 11 után értem csak haza. Gábor már szegénykém nem tudta, hogy mi van hol kószálok ennyire. Két hét múlva újra megyek:):) Feltöltődtem tőle. Csak az a baj, hogy itthon nem tudok vele foglakozni, a 3. emelet nem annyira jó. Nyaranta szoktam a Balatonnál ezzel foglalatoskodni, de most már tudok majd itthon is, mert tavasszal költözünk:) kerkapcsolatos társasházba:) juhúúú:)


CSináltam tegnap stefánia vagdaltat, abba is zabpelyhet tettem a kenyér helyett. És nem tettem bele tojást, hogy a bitang kölke is ehessen belőle. Imádta:))))


Jaa és az új projekt: kenyeret sütöttem a férjemnek. Először sima fehéret, aztán tegnap meg félbarnát. Jujj, iszonyat önuralom kellett mert este sült, amikor baromira nem ehetek.... megálltam, de ma egy picur csücsit leszedtemés fiiinoooom lett:) Ti szoktatok sütni kenyeret? Milyet?


Kérdés: a graham kenyeret tényleg lehet diéta alatt is enni?


Ti miket főztök a diéta alatt?

357. Androméda72 (válaszként erre: 356. - Zitezs)
2015. jan. 16. 21:27
Ne viccelj, a 3.3 kg január eleje óta az szuper :DDDD
356. zitezs
2015. jan. 16. 13:48

Sziasztok!


NA visszaétértem én is, kicsit sok volt a dolgom. De a diétát nem hagytam abba. Annyi, hogy ez a zabos keksz eszem és nem fogy... vááááá. SAjnos hogy eszem.


Mondjuk eddig az össz fogyásom 3,3 kg, január 1 óta. Remélem, hogy tudom tartani a dologt. Most nézeteggettem meg a nászutas képeinket, hááát mintha nem is én lennék... kár hogy ide nem lehet képeket csatolni. :(

Motiváló lenne az is.


Egyébként bakker csinálni akartam sóskát. Már nagyoban csinálom mire kiderül. higy nem is sóskát vettem elő, hanem spenótot. Hogy hogyan tudtam ennyire benézni... Szörnyű lett!:((( De röhögtem magamon..

355. Androméda72 (válaszként erre: 352. - Xangie)
2015. jan. 14. 23:12
Inni azért próbálj meg, az nagyon kellene, főleg, ha beteg vagy :) gratulálok :)
2015. jan. 14. 23:11
Hétvégén, ha végre érzek valamit, csinálok zabos túrógombócot, :D :D a legjobb a dologban: Lánykám is átállt az életmódváltásra :D <3
353. Androméda72 (válaszként erre: 351. - 32fcc62d1f)
2015. jan. 14. 23:11
A kaját jobban bírom, mint ezt a nyavalyás náthát, köszi :) bár ez a mai norbis kaja elég furi volt, erősen figyuztam, mi lehet? :D a vacsi most nem akar menni, mert 3 napja nem érzek semmit sem, sem ízeket, sem szagokat, így meg nem nagy élvezet bármit is enni :( jó lenne már kimászni belőle :( Legyen szép napotok :)
352. xangie
2015. jan. 14. 12:33
Rohadt natha vagy mi... Hetfo ota kuzdok, enni nem birok, inni sem nagyon. Ruhaban kevesebb vagyok, mint ruha nelkul legutobb, meg szerintem meg annal is kevesebb... Juheeeeeee... Mar csak meg kell tartani. :-)
2015. jan. 14. 08:15

Sziasztok! Visszatértem az élők soraiba... :D


Reggeli súly, 94 kg, úgyhogy nincs laca-faca, csinálni kell!!!


Ti hogy vagyok? Hogy bírjátok?

Ma mit ebédeltek?

350. Androméda72 (válaszként erre: 348. - Zitezs)
2015. jan. 14. 00:04
Jobbulást zitezs :) Alig várom, hogy végre mehessek tornázni, dúl a nátha, de előbb utóbb csak kimászunk belőle :) Arra viszont rájöttem, hogy itthon nem vagyok elég fegyelmezett a tornához :( 17 perc után lóg nyelvem abbahagyom, de ha elmegyek a kondiba, akkor végigcsinálom az 1 órát, ha már ott vagyok :D menni kell, nincs mese :D
349. 388b941089 (válaszként erre: 344. - Vándor69)
2015. jan. 13. 09:53
Köszönöm, drága vagy!!!!! <3 :))))
348. zitezs
2015. jan. 13. 09:52

Szia Androméda!


De jó hogy jöttél! Tök ügyi vagy! Jammi tarhonyás hús. Szombaton nekem a bácskai rizseshós volt beragadva. Azért nem ettem meg a mozarellát, mert már este 10 is elmúlt egyébként. De most ettem egy banánt és iszom a kávém és utána biztos vagyok benne, hogy ki fogom végezni.


11 körül jön az anyósom, hogy vigyázzon ÁBelre, mert nekem sajnos el kell mennem a dokihoz. Női dolgog:(


És androméda, nekem is fáj a torkom bakker:(( ÉS tengap nem voltam tornázni ,ert a féjrem 8 utánért haza. Talán ma mehetek 6-ra ha hazaér.

347. Androméda72 (válaszként erre: 345. - Zitezs)
2015. jan. 13. 00:02

Azt a jó kis mozzarellát simán benyomhattad volna még vacsira :D

Részemről a reggeli 1 szelet tk kenyér virslivel és pritamin paprikával, hozzá a jó kis kávém. tízórai: pár falat trapista sajt, vagy valami olyasmi volt :D ebéd: u1 tarhonyás husi, vacsi: rántotta paradicsommal. :D és persze megint takonykór ezért torna nuku :(

346. xangie
2015. jan. 12. 13:38

Sziasztok :-)

Én hétvégén sokat bűnöztem, ezért a ma reggeli mérlegelést meg sem kockáztattam. Rohadtul utálom magam a hétvégéért!!!! Egyszerűen nem bírtam ellenállni a rendes kajának, volt reggeli ebéd vacsora, és este (igaz torna után) még gyümölcs hegyek, persze banánnal... szóval egy akaratgyenge ...kupac vagyok... Most könnyű dolgom van, mert begyulladt a torkom, lázam is van, nyelni sem tudok. Azzal vígasztalom magam, hogy talán a szervezetem tudta, hogy baj lesz és ezért akart feltankolni egy kicsit. Remélem egy-két nap alatt helyrerázódok, mert persze dolgozom folyamatosan.


Zitezs, szépen le fogsz fogyni, én is durván elhíztam anno szülések után, szoptatás alatt is zabáltam... már bocsi, de az az volt... aztán edzőterem heti 5x, meg koplaltam... ez az igazság, tudom, hogy nem szabad, meg nem is ötletként mondom, de akkor fiatalon semmi gondom nem volt ezzel. Csak napi 1x ettem, igaz akkor viszonylag normálisan. No mindegy, szóval le fogsz fogyni, fiatal vagy, még szépen visszaáll a szervezeted! Drukkolok neked is :-)

345. zitezs
2015. jan. 12. 11:06

Sziasztok Lányok!


Hogy álltok? Mit ettetek mit vettetek?:) Én sajnos tengap csináltam zabkekszet és hát elestem a harci mezőn, meg kellett kóstlnom, ettem belőle 3 db kisebbet. De 6 után már nem ettem egyáltalán, ahogy szoktam. Persze 10-kor már kopogott a szemem és csak álmodoztam a mozarelláról ami bent van a hütőben... :)

344. vándor69 (válaszként erre: 341. - 388b941089)
2015. jan. 11. 18:23

És akkor most mi van?

Szép vagy, csinos vagy. Nehogy 58 alá menj, mert nem lesz mit fogni rajtad! :)

343. 04e1ae9e93 (válaszként erre: 341. - 388b941089)
2015. jan. 11. 12:30
Lehet,hogy Neked ez az ideális súlyod és azért nem sikerül. Nekem is elég jól ingadozik,ha picit nem figyelek visszamegy 60-ra. Én este már egyáltalán nem eszem. Napközben is figyelek,hogy ne legyen (sok) édesség. Most kevesebb vagyok,mint szülés előtt,de mégsem érzem azt,hogy vékonyabb lennék,mert akkoriban minden nap futottam.
342. 388b941089 (válaszként erre: 341. - 388b941089)
2015. jan. 10. 20:56
Vagyis több mint egy éve, lassan másfél éve. :D
341. 388b941089 (válaszként erre: 322. - 04e1ae9e93)
2015. jan. 10. 20:52
Nem bírok 58 alá menni sehogysem. :D De már lassan 1 éve. :D
340. zitezs
2015. jan. 10. 20:46

Hamm, de igen rajtam nagyon sok a felesleg, összesn 25 kiló! Nekem nagyon nem tett jót a terhesség és utána a szoptatás sem, több vagyok mint amikor kijöttem a korházból.


Ez van, de ladjuk!:)

339. hamm
2015. jan. 10. 20:28

De zitezs rajtad sincs olyan nagy felesleg, igaz?

Nekem ez a 4-5 kg, amit le szeretnék adni, szinte egy az egyben lemehetne a hasamról :D

338. hamm
2015. jan. 10. 20:26

Sziasztok, bocs hogy eltűntem :) zitezs igen értem, amit a hasról írsz. Engem az zavar a legjobban (de lehet hogy azért, mert hátulról nem látom magam :D )

Viszont a pilatesben tényleg nagyon jó hasizom gyakorlatokat találtam! A többi része nem nagyon tetszik, persze a hátizom is hasznos, elhiszem...

De a kardio-leizzadás nagyon hiányzik. Talán holnap megint megkockáztatok egy pörgős tornát, valahogy kombinálom majd, hogy ne menjen tönkre a térdem...

337. Androméda72 (válaszként erre: 336. - Zitezs)
2015. jan. 10. 17:16
A Norbi Duci tornái nagyon jók, nem ugrabugra, kimondottan nagyobb súlyra vannak megtervezve, és jó zsírégetők :) érdemes kipróbálni :D
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook