Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen bejárati ajtót ajánlotok? fórum

Milyen bejárati ajtót ajánlotok? (beszélgetős fórum)


2014. dec. 19. 11:41

Persze, hogy az erős, biztonságos ajtó, megfelelő zárakkal...

... azért csak olyat választanék, hogy legyen rajta egy ilyen "kukucskáló", hogy bármikor ki tudj nézni, meg tudd nézni, ki van kívül, mielőtt ajtót nyitnál.

2014. dec. 18. 21:32

Köszi a válaszokat!


Láttam az elrettentő videókat is neten, nem a legbiztonságosabb, az tény.

Mondjuk földszinten lakom, úgyhogy elég nagy a mozgás, nem is a betöréstől félek, hanem, hogy ne kelljen a zárakkal szívnom 1-2 év múlva, illetve a hangot szűrje a lépcsőházból és fordítva.


Az előző lakásban a hi-sec nagyon jó hangszűrő volt, viszont a zárja annyira speckó, hogyha tönkremegy azt csak a gyártó tudja cserélni jó pénzért. Ma voltunk érdeklődni, csak egy év garanciát vállalnak, ez se túl biztató.


Amivel szemeztem még, a nivo, de abból is a legolcsóbb kategória, az meg nem tudom, hogy mennyire jó...

6. 72497ec515 (válaszként erre: 4. - Regin_a)
2014. dec. 18. 21:24
nem csak befeszítik hanem hallottam olyanról hogy megolvasztották...
2014. dec. 18. 21:18

nem csak a zárnak,hanem az ajtónak is biztonságosnak kell lenni.


nekünk müanyagtokos ajtónk van,és a közepén "cshincshilla" üveg van.( nem tudom hogy irják,bocsika).


3 pontos biztonsági zárral.


aluvázzal,ami tömör,de szellőző ugy néz ki belül, mint egy radiátor!


belül fehér,kivül barna!


nekem sem ajánlották a hi-sec ajtót.


250 ezer volt az ajtó,és hő,hangszigetelésü!


remélem megtalálod a megfelelő ajtót!

4. Regin_a (válaszként erre: 1. - Dicica)
2014. dec. 18. 21:13

10 éve volt 120ezer beépitéssel együtt egy jó ajtó

Ma 79.900 Ft kinai és még van olcsóbb is


Azt kell egy ajtónál megnézni hány mm-es a burkoló vaslemez. Hallottam esetröl hogy simán és csöndben kivágták a lemezt egy "konzervnyitóval"


A múanyag ajtót simán befeszítik

2014. dec. 18. 20:59
Nekünk is hi-sec volt a panelban, akkor jó volt, de utólag én is azt hallottam hogy gagyi. Mondjuk az eredetinél ami volt biztosan jobb. Nekünk amugy ezt egy zárszakértő mondta hogy gagyi, zárat akartunk benne cserélni, vagy kulcsot másolni már nem is tudom, de nem lehetett az biztos…
2014. dec. 18. 20:32
Nekünk hi-sec van, anyag van benne rendesen, szerintem biztonságos. Lényeg az, hogy időnként a záraknak kell egy ki olaj spray. Elégedettek vagyunk vele.
2014. dec. 18. 20:29

Panellakásban bejárati ajtócsserét tervezünk, de annyira megoszlanak a vélemények.

A hi-sec tényleg annyira gagyi? Egy évig használtam ilyet, nekem megfelelt akkor, viszont akkor az volt, nem is foglalkoztam vele, hogy biztonságos-e.

A műanyag ajtó is jó lehet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook