Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Milyen felesleges ajándékot kaptál már karácsonyra? fórum

Milyen felesleges ajándékot kaptál már karácsonyra? (beszélgetős fórum)


1 2 3
78. Teráz
2022. jan. 1. 11:31
Nem volt olyan ...
2022. jan. 1. 11:15
Semmit
2022. jan. 1. 11:03
Macaron készítő
2019. dec. 26. 22:04
Fondű készítő??
2017. nov. 20. 11:45
Mostanában nem kaptam olyat amire nincs szükségem
2015. jan. 12. 14:18
egy hőlégkeveréses sütőt. Talán egyszer-kétszer használtam, azóta a spájz polcán porosodik
72. povery
2015. jan. 2. 21:24

Én kaptam egy szárítógépet.És milyen hálátlan vagyok,nem örülök neki:))

Soha!!!,meg sem fordult a fejemben,h pont erre legyen szükségem.

2014. dec. 18. 20:42
Az utóbbi évekbe nem kaptam semmilyen felesleges dolgot.
2014. dec. 18. 19:55

Én egyszer anyósomtól kaptam egy olyan slat amire sógórnőm vgyott :O persze sógórnőm előtt adta oda, és bontatta ki.. a legszebb az egészben, hgy én nem hordok sálat:D illetve a tökfekete sima öltönyslat a nagykabáthoz, ha valami megjelenős helyre megyek. azt passz.


nagyon pislogtam.. aztán férjemmel odaadattam végül sógórnőmnek. azért nem én, mert sose voltunk jóban, nem volt szerencsém kiérdemelni a bizalmát. De így tesóján keresztül elfogadta hordta. a lényeg a lényeg, így végül nem is volt felesleges az ajándék, mert olyan emberhez került aki olyanra vágyott. én meg így ugye tulképp nem is kaptam semmit. Teht nemhogy felesleges nem volt, hanem semilyen se:) :)

69. Miss Poppy (válaszként erre: 66. - 96e4cb8ca7)
2014. dec. 18. 17:55

Áá,ilyeneket a jövendőbeli anyósomtól,de szarul hangzik,..inkább a pasim anyukájától kapok,de esküszöm, jobban örülnék egy pohárkészletnek,mert az ugy is fogyóban van állandó jelleggel!


Mentségére szóljon,egyáltalán nem tud ajándékot vásárolni,mert náluk ez,nem volt szokás,sőt a karácsonyozás sem....csak olyan rosszul esik néha,hogy mi mindig mikrót,ezt azt amazt amire szüksége van...én meg kapok tőle egy 900forintos kölnit:)

68. trapiti (válaszként erre: 65. - Alidamolnar)
2014. dec. 18. 17:50
Remélem a csokis változatnak nagyobb sikere lesz :)
67. trapiti (válaszként erre: 63. - 2cc786c515)
2014. dec. 18. 17:49
Az még rosszabb szerintem amikor megmondod hogy mit szeretnél és nem olyat kapsz mint amire igazán vágytál.
66. 96e4cb8ca7 (válaszként erre: 60. - Ec7efbffe4)
2014. dec. 18. 17:46
Azoktól nekem is herótom van. Szerintem azok az illatszerek mennek bele, amit a drogériák év közben nem tudnak eladni. És szinte mindegyik tartalmaz ragadós testápolót, dezodor spray-t amire allergiás vagyok vagy ajakápolót amiből már vagy 5 van a táskámban. Keresztanyámtól szoktam ilyesmiket kapni, persze úgy, hogy előtte ő kapta de neki nem kellett :s
65. alidamolnar (válaszként erre: 57. - Trapiti)
2014. dec. 18. 17:29
Amit mi kaptunk, az egy sajt fondüs szarság volt, nekem egy kacattal több:) Meg aztán a munkahelyhez sem fűztek szép emlékek.
64. 2cc786c515 (válaszként erre: 59. - 96e4cb8ca7)
2014. dec. 18. 17:27
:D :D :D
63. 2cc786c515 (válaszként erre: 37. - 3ac7412569)
2014. dec. 18. 17:22

...én is próbáltam, de otthon csak elsírtam magam, hogy én nem ilyen lovat akartam :D


Attól kezdve csupa praktikákat kértem: dió/mák daráló, gyúródeszka stb... :D - abban nagyon otthon volt a mama, meg is lepődött, hogy tényleg ilyeneket szeretnék? :)))

62. 035788d2a5 (válaszként erre: 60. - Ec7efbffe4)
2014. dec. 18. 17:16
miért? arra egész évben szükséged van
61. 3ac7412569 (válaszként erre: 60. - Ec7efbffe4)
2014. dec. 18. 17:15

ajánld fel

nem "nemszeretetből", hidd el, van aki örülne

én már elvittem....

2014. dec. 18. 17:14
Az összes illatszercsomagotelvihetnéazördög.
2014. dec. 18. 17:02
Annak idején egy tonna haszontalan szemetet (poliészter ruhák, büdös parfümök stb) az exem anyjától. Júliusban elkezdte a kacatgyűjtést, hogy aztán karácsonyeste mindenkire zúdítson belőle. Miatta utáltam a karácsonyt
58. 3ac7412569 (válaszként erre: 46. - Bichi)
2014. dec. 18. 16:12
Ássad mélyebbre
57. trapiti (válaszként erre: 56. - Alidamolnar)
2014. dec. 18. 15:23
Nyilván nem mindenkinek tetszik ugyanaz :) A tesóm szerintem simán le fog ülni csokifondüzni a srácaival, vagy csokifigurákat önteni, neki ezek be szoktak jönni :)
2014. dec. 18. 15:21

Fondü készletet az akkori munkahelyemen (mindenki azt kapott, céges karácsonyi ajándék volt).

Ki sem bontottam, augusztusban a hugom elsütötte egy lagziba nászajéndéknak.

55. trapiti (válaszként erre: 42. - Bichi)
2014. dec. 18. 15:15

Anyukám is mindig így járt gyerekkorunkban :) Februárban még mindig kerültek elő karácsonyi ajándékok a szekrény aljából :)

Most meg nekem kell nagyon figyelnem, a Mikulás is kifelejtett ezt-azt, még jó hogy pár nappal utána van a lányom névnapja is :)

54. trapiti (válaszként erre: 51. - Milup2)
2014. dec. 18. 15:12

Anyósomtól kaptam :) Ő is így volt vele szerintem, kapta de nem szereti, rólam meg tudja hogy szeretem, szóval végülis jó ajándék lett volna :)

Ráadásul egy nyűgös-hideg-sötét január estén szerettem volna vígasztalódni vele, elég rosszul érintett hogy nem lehet megenni :/


Nálunk amúgy nincs ilyen tág családi körben ajándékozás. A szüleimet én meg szoktam lepni olyasmivel amiről azt gondolom, hogy örülnének neki de maguknak nem veszik meg (pl. tavaly kenyérsütő gép amit azóta is nagy örömmel használnak, de kaptak már színházjegyet, hétvégi kiruccanást, női-férfi parfümöt párban stb.) Ők általában könyvet vagy illatszert adnak, néha vásárlási utalványt olyan üzletbe amit kedvelek, nem szoktak mellélőni.


A tesómmal mindig "haszontalan" de örömet okozó dolgokat ajándékozunk egymásnak, és általában eltaláljuk :) Idén csoki fondüt ill. csokiöntő formákat kap :)

Anyósomékkal nme ajándékozunk, mert ők egyáltalán nem fogékonyak erre, nem is érdekli őket, inkább megbeszéltük hogy ne. Tavaly még az volt, hogy csak csokit adunk, én vettem egy csomó finom bonbont vegyesen, betettem karácsonyi fémdobozba. Mi kaptunk két tábla csokit fejenként... úgyhogy elment a kedvem ettől is. Idén nem tudom mi lesz, rábízom a férjemre, ha akar intéz nekik valamit :)

2014. dec. 18. 15:03

Az após mindig ruhát vesz nekünk se a méret, se a minőség, se a kinézet nem jön be. Általában megy a kutyák fekhelyébe vagy otthoni ruhának.

A sogórnőm meg a férje általában pár száz forintból megoldja nekünk az ajándékozást. Kozmetikai csomag amit a mamám mindig megkap. Esernyőtartó amit jó áron el tudtam adni, párologtató ami már kb az ötödik volt a készletembe, pedig tudta, hogy van sok ,ezt pedig a munkahelyemen használjuk.

52. Milup2 (válaszként erre: 41. - Bichi)
2014. dec. 18. 14:54

Hát, a mi mini 42m2-es lakásunkban egyszerűen nincs helye...Az asztal köré max. 3-an tudunk ülni..Másik oldalánál már ott a hűtő. az mellettinél meg a fal...

Mikor barátokat hívunk, akkor is max. 1 család, mert ugye a szobában a kanapénál ennyien férünk csak el...Mi már székeken ülünk...

Ha esetleg lesz egy nagyobb lakásunk/házunk, elképzelhető, hogy tán előveszem ezt a raclette-t...:D A remény hal meg utoljára..Húgom túladott már rajta, mert ő is kapott anyuéktól, de nekik is kicsi a lakás, én nem, én ragaszkodom hozzá, férjem már eladta volna, mert csak foglalja a helyet a szekrényben, de én nem.....:D Nem adom...:D

51. Milup2 (válaszként erre: 14. - Trapiti)
2014. dec. 18. 14:44

De jót röhögtem...:) Amúgy rokontól kaptad?

Én is sajnos kaptam már többször!!!! lejárt csokit, bonbont, fiamnak is adtak már lejárt csokit...Idősektől...Valszeg kapják, de ők nem ehetik, vagy nem eszik, hogy majd vkinek odaadják, de ugye előbb-utóbb minden lejár, nem lehet évekig tartogatni..


Apám is kapott egyik bácsitól 6 tábla csokit "fizetségül", mert hegesztett neki valamit..Szerintetek? Mind le volt járva...


Mióta gyerekem van, azóta tényleg mindennek megnézem a szavatosságát, mert hihetetlen, de minden évben kap ő is....


Ja, most jut eszembe...Anyum húgától jópár éve fényképezőgépbe való 36-os filmeket kaptam (vagy hogyishívják), ez volt a kariajándékom..Szerintetek? Néztem, néztem, s nem hittem a szememnek...Le voltak járva!!!!!!! Szerintem levette a polcról, hogy ez jó lesz "ennek", s odaadta..:P

2014. dec. 18. 13:58
Milyen felesleges karácsonyi ajándékot kaptam? Nos engem egy éve kotyogós kávéfőzővel, és egy csomag méregdrága kávéval leptek meg a fiamék. S hogy miért volt felesleges. Mert akkor már másfél éve a magas vérnyomásom miatt nem kávéztam, s ezt ők is tudták. "Kellemes" meglepetés volt.
2014. dec. 18. 12:56

Amit el, vagy tovább tudok adni, az már nem felesleges :)

Ráadásul pont az ilyesmik elkerülése végett kérdezi végig egymást a kiscsalád, hogy körülbelül ki mit szeretne. Inkább ne legyen meglepetés, mint felesleges, évekig a polcon porosodó nyűgöt kapjak.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook