Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Skorpió Ex fórum

Skorpió Ex (beszélgetős fórum)


11. mothertiger (válaszként erre: 10. - 742f19d97b)
2015. ápr. 13. 10:43

Teljes mértékben osztom a véleményedet. :)


(A szex egy skorpióval viszont pazar... *_* ) ;)))

10. 742f19d97b (válaszként erre: 1. - 563b626108)
2015. ápr. 13. 10:13

Nem gondolja meg magát egy skorpió férfi.

Ha erőlteted vagy látja rajtad, hogy szeretnéd akkor már azért se. Ha azt látja, hogy jól meg vagy nélküle akkor magától léphet. De csak akkor, ha úgy dönt. Senki nem tudja befolyásolni és a "könnyű préda" sose kell neki.

Volt "szerencsém" velük kapcsolatban, kitapasztaltam a dolgot. :)

9. 563b626108 (válaszként erre: 8. - Krisz42)
2014. dec. 17. 18:19

Nagy like :) Nem lesz ebbol ujrakezdes, barmennyire faj is a szivem. Majd ramtalal, aki hozzamvalo. :)

Koszonom a tobbi kommentet is

2014. dec. 17. 17:36
Lehet,hogy csak veled és az előző nőivel szólt a kapcsolat főleg a szexualitásról,mert nem te-ti-voltál az,aki lelkileg is kell neki.A szex komolyan összeköthet,de míg mi nők hajlamosak vagyunk a jó szex miatt érzelmeket is sejteni ott,ahol nincsenek,én nem erőltetném a dolgot.Pl.élvezi,ha neked jó,ha veled foglalkozik,téged izgat.Egy nő ebből úgy gondolja,hogy a másik biztos szereti,hiszen rá is oda van figyelve,holott a férfi csak egészséges szexualitással rendelkezik,vagyis akkor élvezi,ha a másik is,ha tudja,hogy ő adja a gyönyört a másiknak.Téged mindig zavarni fog,hogy nem kommunikáltok,bár soha nem értettem,mikor akár a férfi saját magát,akár a nő a férfit úgy mentegeti,hogy szófukar,nem beszédes típus.Mikor megismerkedtek,valószínűleg a férfi is tudott beszélni,akár szerelmet vallani.Ráadásul a nők szeretik megbeszélni a problémákat-ez természetes-és ha ebben egy férfi nem partner,akkor az a kapcsolat idővel megromlik,de hogy a nőnek biztos hogy rossz lesz,az 100%.Csak azért,hogy ne érezd magad egyedül,ne kezd újra.Valamiért vége lett és ha te miattad újra is kezdenétek,neki ez az egész nem lenne annyira fontos,mint neked.Majd ha valaki úgy szeret,ahogy vagy,ha csak adni akar,nem megváltoztatni és te is így érzel iránta,akkor az lesz az igazi....és ne félj a magánytól.
7. Katinkaboszi (válaszként erre: 1. - 563b626108)
2014. dec. 17. 17:23

Skorpió?

Nehéz ügy, főleg, ha nem való a jegyed hozzá :)


Egyébként ez teljesen lényegtelen, ha nem tudod viselni most sem, azokat a dolgait, amiért szakítás lett belőle.


Csak azért, hogy ne legyél egyedül, vagy feladd az egyéniséged, nincs értelme ismét összebútorozni.

Várj még, inkább nézz szét, biztosan lesz valaki, akinek te kellesz, te tetszel és fele annyira a szex az életcélja.

Beszélgessetek, akkor majd tudod, milyet akarsz.

6. kriszta773 (válaszként erre: 3. - 563b626108)
2014. dec. 17. 17:07

amit leírtál, szerintem a normál férfiak 90 százalékára igaz :) biztos nem ez a probléma. hát ahhoz, hogy újrakezdjétek, legfőképpen neki is kéne akarnia, mert ha nem akarja, tehetsz bármiket, nem lesz semmi

talán a legegyszerűbb lenne megmondani neki, hogy te adnál még esélyt a dolognak. akkor legalább tudnád, hogy mi a szitu, mert vagy akarná ő is, vagy nem. és nem pocsékolnád az idődet taktikázásra meg felesleges reményekre esetleg

2014. dec. 17. 16:38
Skorpióval élni kész öngyilkosság, hacsak az életedet nem laposkúszásban szeretnéd leélni!
2014. dec. 17. 15:50

Szerintem attól függ, hogy lehetséges lenne-e az újrakezdés, hogy milyen dolgok azok, amikben különböztök és amiben egyeztek. Mennyire apróság, vagy létfontosságú a tulajdonság. Meg kinek mennyire fontos egy-egy tulajdonság. Mennyire vagytok kompromisszumkészek, mindketten.

Ha ezeket tisztázni tudjátok és mindketten szeretnétek újrakezdeni, akkor működhet.

2014. dec. 17. 15:44
Nem a horoszkopbol allapitottam meg h kulonbozoek vagyunk :) O egyebkent nagyon asztrologias, es tenyleg egy csomo minden jellemzo ra a jegye szerint.Vegulis a fo problema vele, h szamara a parkapcsolat 3/4 resze a szexualitas, es nekem tobbre van szuksegem. En kommunikativ, o szoszegeny,en gyenged,o nyers es vad.Es ennek ellenere szeretem..
2. BESTia ☺ (válaszként erre: 1. - 563b626108)
2014. dec. 17. 15:35

Miért lényeg, hogy skorpió?

A különbözőség nem csak a horoszkópon múlik.

2014. dec. 17. 15:34
Szeretnem ravenni a volt baratomat,aki Skorpio, h folytassuk a kapcsolatunkat. Bekevel valtunk el arra hivatkozva, h kulonbozoek vagyunk,nem passzolunk egymashoz.Nekem megis nagyon hianyzik.Lehetseges lenne vhogy megis elernem , h meggondolja magat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook