Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Hol adhatom el feleslegessé vált könyveimet? (x)

Kategóriák: Összes fórumtéma » Hobbi & Otthon » Egyéb hobbi&otthon témák / Összes fórumtéma » Hobbi & Otthon » Szórakozás, média
A fórumhoz cikk tartozik, kattints ide a megtekintéséhez!

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

6. Beau_de_Noir2016-05-26 07:36
Tele vagyok eladó könyvekkel! Aki szeretné megézni őket : [link] :)

5. hópihe142014-12-28 09:20
Nagyon sok könyvet összecsomagoltam, amikor az erdélyi magyarok részére gyűjtöttek könyveket. Elsősorban a hazai és nemzetközi klasszikusok (Jókai, Hemingway) és ifjúsági könyveket, ill. útleírásokat csomagoltam.
Azon kívül van a városunkban egy könyvesbolt, bizományban bevesz használt könyveket, és értesít, amikor valamelyiket eladta. Oda is vittem elég sokat, hiszen kidobni nem akartam őket.
(válasz Könyveslány 1. hozzászólására)

4. katykóca2014-12-21 19:53
én e bookot ajándékozok ...

3. konacafe2014-12-18 08:51
Jo otlet, bar Karacsonyra nem vennek hasznalt konyvet ajandekba.

2. andi60202014-12-17 12:05
Így 17.-én kicsit megkésve jelent meg ez a cikk :(

1. Könyveslány2014-12-17 10:58
Ha sok megunt, vagy feleslegessé vált könyved van, esetleg költözöl, vagy már betemetnek a könyvek és jobban örülnél egy kis plusz bevételnek, vagy újabb könyveket vásárolnál a befolyt összegből, akkor mindenképp keresd fel a [link] class='kulso_link'>Könyvmegálló.hu-t, hiszen a Könyvmegálló olyan közösségi oldal, ahol semmiért sem kell fizetned pluszban a könyv árán kívül, egy gyors regisztráció után feltöltheted eladó könyveidet, vagy ha szeretnél, vásárolhatsz is.