Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Meddig lehet úgy egy kapcsolatban maradni, hogy a párunk a súlyfelesleg miatt piszkál? fórum

Meddig lehet úgy egy kapcsolatban maradni, hogy a párunk a súlyfelesleg miatt piszkál? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
173. 76cica
2020. dec. 14. 07:57

Közben kiderült Inzulinrezisztenciával küzdök, azért nem tudtam fogyni. A sok stressz is közre játszott ennek a kialakulásában szerintem.

Mikor kiderült ez a dolog, teljes mértékben mellém állt! Szerintem addigra már mindketten tudtuk, hogy hormonális oka van annak, hogy nem tudok fogyni. Diéta,edzés és személyi edző mellett sem.Csak zsírból fogytam, a kg maradt akkor még.

Azóta sokat fogytam, kaptam gyógyszert is. Már büszke rám!

Most én piszkálom a hasa miatt néha, csak úgy poénból 🙈😜

2015. febr. 20. 02:20
mond meg neki a sulyodat,a kulsodet szereti cask,a belso a legfontosabb,ne hagyd magadat,
2014. dec. 30. 07:45

Volt olyan, mikor én is "összekaptam" magam. Tetszett egy srác, találkozgattunk, mikor egyszercsak kibökte: járnék veled ha tíz kilóval vékonyabb volnál! És hogy nincs tovább... emiatt. Hideg víz volt. Ha nem is ez végett, de később tényleg lefogytam azt a tizest, viszont már szóba sem állok olyannak, akinek a külsőmre van megjegyzése és nem az pozitív... Ha nem tetszik, lehet keresni mást.

Igaz, házasságban talán nem ilyen egyszerű... Talán meg kéne makacsolnod magad és fogyni pár kilót, és így van aki biztasson de azt bátorítva tegye ne gúnyosan, vagy éppen megalázóan... :(

170. Le Bono
2014. dec. 27. 22:48
Sztem csak jot akar neked. Kicsit motivalni, hogy lefoggy...
169. 388b941089 (válaszként erre: 168. - Kleeri)
2014. dec. 27. 21:00
Sztem is.
168. kleeri
2014. dec. 27. 20:50

a szeretet, szerelem vagy van, vagy nincs,

nem súlyfüggő

ha már az, akkor szomorú

167. 388b941089 (válaszként erre: 166. - D41005143d)
2014. dec. 27. 20:15
Sztem olyan nincs h csak a kulsobe szeret bele vki
2014. dec. 27. 01:57
a pasid ugy latszik a kulsodbe szeretett bele es nem te beled.az ilyentol le kell lepni.
2014. dec. 24. 21:33
Sajnálom,biztos rossz lehet!Meddig lehet? Míg van türelmed és túl tudsz lépni rajta.
164. 388b941089 (válaszként erre: 163. - Kiramami72)
2014. dec. 23. 15:34
Még mindig benne vagy ebben a kapcsolatban?:(
163. Kiramami72 (válaszként erre: 1. - 76cica)
2014. dec. 23. 15:32
Én tíz éve húzom. 3 hónap együttélés után kaptam meg először, hogy nagy a hasam, aztán persze mégnagyobb lett, mert szültem 2 gyereket. Kapcsolatunk eljutott a döglődés fázisba, ahogy Csernus doki mondaná. Ha mégegyszer kezdhetném, nem maradnék...ez egy jelzés volt, amit nem akartam meghallani. Később meg majd más se lesz jó a párodnak, én mennék...
162. 388b941089 (válaszként erre: 161. - Féknyom)
2014. dec. 23. 07:50
Mekkora!! XD
161. féknyom (válaszként erre: 10. - 76cica)
2014. dec. 23. 07:48
Mondd neki, hogy a Gézáé sokkal játékosabb, a Józsiéról nem is beszélve.
160. Csicsóné galambom (válaszként erre: 158. - Kriszta773)
2014. dec. 21. 23:36
Kábé így, igen
159. Csicsóné galambom (válaszként erre: 156. - Zsú1965)
2014. dec. 21. 23:36
Értelek, és egyet is értek. El kell mondani a párunknak, ami a csőrünket piszkálja.... na de a test ez alól kivétel. Hiszen a testünkkel (is) szeretjük a másikat. Olyan nincs, hogy ő nem szereti az én testemet, mert ott kútba dőlt az egész kapcsolat. Már nem a kritika megfogalmazásáról beszélek, alap probléma, ha valakit undorít a másik teste. Úgy nem lehet együtt élni. Az emberi test nem csupán esztétikai örömöt nyújt.
158. kriszta773 (válaszként erre: 156. - Zsú1965)
2014. dec. 21. 09:21

szerintem meg pont akkor van igazi szeretet, szerelem, amikor a másikat nem érdekli, hogy nézel ki, mert nemcsak akkor szeret, ha 50 kilós vagy talpig sminkben és kirittyentve


érdekes, az én környezetemben nem múlik el a szerelem, ha egy férfi vagy nő meghízik, és érdekes módon nem azért kezd el fogyózni, mert párja "őszintén szóvá teszi", hanem maga miatt, mert nem érzi jól így magát a bőrében és/vagy mert vonzó akar maradni

157. trapiti (válaszként erre: 156. - Zsú1965)
2014. dec. 21. 08:39
Más dolog elmondani amit érzünk, támogatólag mellé állni stb. és más dolog bunkó módon beszólogatni a másiknak.
156. Zsú1965 (válaszként erre: 155. - Csicsóné galambom)
2014. dec. 21. 07:33

Szerintem annak a kapcsolatnak annyi, amelyikben nem lehet elmondani a másiknak őszintén, hogy mit érzünk, ha nem tehetjük szóvá, hogy valami változás nem tetszik, ha nem jelezhetjük, hogy hé, nem jó irányba változol.

Ha nem kérhetjuük, hogy tegyél meg valamit a kedvünkért, ráadásul a kettőnk érdekében.

És ha bánt a mondanivalója, lehet megbeszélni, megbocsátani. Igaz, ez sokkal tobb meló az jár...egy jó kapcsolásért minden nap tudatosan tenni kell, nem csak egy esetleges fogyással, hanem a másik megértésével, megoldás kereséssel, kompromisszummal, szeretettel. Tudod, ha másikat már nem érdekli, hogy nézel ki, akkor van baj igazán...

155. Csicsóné galambom (válaszként erre: 147. - Trapiti)
2014. dec. 20. 23:57
Én azt gondolom, ha már kritikát fogalmaz meg a testemmel kapcsolatban, akkor nekünk nem sok keresni valónk van egymás mellett. Ugyanis ez kényes téma. Ha a kritizált fél netán elveszti az önbizalmát (ami gondolom, amúgy sem stabil), akkor annak a kapcsolatnak már annyi.
154. Zsú1965 (válaszként erre: 153. - Zsú1965)
2014. dec. 20. 09:28
Aztán hoztam helyett: híztam, bocsi az elírásért...
2014. dec. 20. 09:27

Én vékonyan jöttem össze a párommal. Aztán hoztam. Sokat. Baromira sokat. Igaz, én fogyni akartam, és próbálkoztam. Végig éreztem a szeretetét, a támogatást, de megbeszéltük ezt is, hogy jó lenne lefogyni. Pedig elfogadott, mert szeret. Aztán lefogytam, igaz, még van egy kicsi vissza, de nagyon megérte.

Naponta látni a szemében a büszkeséget, mert jól nézek ki, mert megcsináltam....és érezni, hogy újra van energiám, önbizalmam...ez bármit megér.


Persze el küldhették volna rögtön a francba, amikor először téma volt, próbáljak meg fogyni. Nem durván szólt, de akkor nagyon rosszul esett...szarul éreztem magam tőle. Ma már tudom,hogy kellett az a beszélgetés.

152. BESTia ☺ (válaszként erre: 148. - Kriszta773)
2014. dec. 19. 22:02
Így van, annyit szerettem volna ezzel mondani, hogy aki tapasztalatlanabb vagy határozatlanabb, annak ez nem mindig egyértelmű és nem tűnik ilyen egyszerűnek.
2014. dec. 19. 21:45
"Ha egy férfi vonzónak talál, vonzódni fog hozzád, és kész: a szimpátia, a szeretet és a nemi vágy megmagyarázhatatlan, nincs köze semmilyen külsőséghez. Ha egy FÉRFI nem látja meg benned a NŐ-t, akkor hiába fogysz, hízol, vagy szépítkezel, lehetsz bármennyire dekoratív, soha nem fogsz tetszeni neki. Hát ne akarj másmilyen lenni, mint amilyen vagy.."
2014. dec. 19. 21:44

Én egyetlen pillanatig sem tudnék ilyen kapcsolatban élni.

30 éve vagyunk házasok, el lehet képzelni hogy mostanra se nekem se a férjemnek nem olyan az alakja mint az esküvői fotóinkon volt, úgy hiszem elég komoly baj volna ha valamelyikünk részéről ez lenne a központi kérdés.

2014. dec. 19. 21:22
A szüleim leéltek több mint 50 évet együtt házasságban. Soha nem volt kérdés a másik súlya, alakváltozása.
148. kriszta773 (válaszként erre: 142. - BESTia ☺)
2014. dec. 19. 20:50
szerintem az egészen más tészta, hogy valaki azért változik meg viselkedésében a másikkal szemben, mert nem szereti, vagy mert az rosszul bánik vele. egyébként mindkettőre gyógyír a szakítás :)
147. trapiti (válaszként erre: 146. - Csicsóné galambom)
2014. dec. 19. 16:00
Az elfogadás nem azt jelenti, hogy "hány tőled de nagy nehezen elvisel" :) Ráadásul a kritikát is meg lehet fogalmazni úgy hogy ne legyen bántó, nem bunkó módon beszólogatni, ne adj' Isten segíteni a változásban...
2014. dec. 19. 15:34

Már maga a tudat is megalázó lenne számomra, hogy "elfogad" a súlyfeleslegemmel együtt. Ne fogadjon el. Ha neki így nem tetszem, ne fogadjon el, hanem keressen valaki mást, aki megfelel neki. Ha eleve nem úgy nyúl hozzám, hogy szeret, és imádja a testemet, akkor az milyen már?? Az együttlét alatt végig arra kellene gondolnom, hogy na biztos most fogja kidobni a taccsot, pusztán mert szolidáris a hájammal szemben??

Dehogyis. Millió pasi imádja a teltebb nőket, a maradék a vékonyabbakat, úgyhogy mindenki megtalálja a kedvére valót én úgy gondolom.

145. trapiti (válaszként erre: 142. - BESTia ☺)
2014. dec. 19. 15:28
A tapasztalat kétségtelenül nem árt, mielőtt az ember családot alapít :) Én a magam részéről hálát adok a sorsnak, hogy nem mentem hozzá sem az első, sem a második, de még a 4. lehetséges férjjelölthöz sem. :) Így ugyan vajmi kevés esélyem van hogy az 50. házassági évfordulómon táncolhassak, de legalább addig jól érezzük magunkat együtt :)
144. trapiti (válaszként erre: 141. - Kriszta773)
2014. dec. 19. 15:25
Hát igen... nem könnyű felvállalni esetleg évekre hogy inkább nem élek párkapcsolatban minthogy olyan kompromisszumot kössek ami hosszútávon vállalhatatlan. De talán mégis megéri várni. Nyilván tökéletes pasi, tökéletes kapcsolat nincsen, de azt nagyon kellene tudni mindenkinek, hogy mi az amiben nem tud kompromisszumot kötni. Alapos önismeret és tisztánlátás kell ahhoz hogy legyen mire építeni egy kapcsolatot. Na meg építeni is kell, nemcsak várni hogy majd jó lesz, de a vásár kettőn múlik, szóval olyat kell választani akivel lehet együtt építgetni :)
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook