Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Inofolic volt már akinek a rendszeres ciklusát megkavarta? fórum

Inofolic volt már akinek a rendszeres ciklusát megkavarta? (beszélgetős fórum)


8. pieta4 (válaszként erre: 2. - Yda)
2014. dec. 17. 15:57
Első hónapokban kavar be.
7. pieta4 (válaszként erre: 1. - Yda)
2014. dec. 17. 15:53

Ismerettségi körömben lévőknél és nálam is lerövídítette a ciklust az első pár hónapban. Azt mondják, hogy csak annak rövidíti le, akinek eleve hosszabb ciklusai vannak. Ez nem igaz. Nekem a normál ciklust rövidítette le pár nappal. Ami azért volt rossz, mert bekavart a beültetés előtt. Aztán pár hónap múlva rendeződtek a dolgok.

Nem csak annak jó, akinek peteérési problémái vannak. Nyálkahártya vastagításra is szupi!

6. yda
2014. dec. 17. 15:40
Nem tudom. Állítólag nincs semmi problémám, mégsem jön a baba 2 éve. Ezért mondta az orvos, hogy ezzel próbálkozzunk 3 hónapig. Még csak 2 hete iszom.
2014. dec. 17. 15:35
Nem folsavhiányra van, hanem inzulinrezisztenciára - amivel együtt járhat a PCOS. Ha valakinek nincs ilyen gondja felesleges inni. Csak akkor hat a peteérésre, ha a magas inzulin miatt nincsen. Ha más miatt nincs akkor felesleges inni. Amúgy meg, sokkal gazdaságosabb inozit port venni.
2014. dec. 17. 14:43

Úgy tudom ez csak étrend-kiegészítő, ami folsav hiányos állapotokra ajánlanak, hogy segítse esetleg a teherbe esést is, ha olyan gond van.

Biztos, hogy mellékhatás? Nem esetleg baba?

Mert különösebb mellékhatásokról én sem tudok.

2014. dec. 17. 09:48

Szia! Én iszom, de nekem pont az ellenkező problémám volt. Túl hosszúak (40 naposak) voltak a ciklusaim. Azt szépen rendezte és lerövidítette 30 napra, és lett rendes peteérésem is.


Te miért iszod? Szerintem csak akkor kell, ha van valami probléma.

Nekem segített már az első hónapban. Most ez a 3. ciklus, h iszom. Remélem a baba is összejön majd.

2. yda
2014. dec. 17. 09:00

3 éve pontosan 28 napos a ciklusom.El kezdtem szedni a terméket és már 3 napja késik. Erről a mellékhatásról miért nem írnak? Ez a késés még a teherbeesést is akadályozhatja, hiszen megkavarja a dolgokat.


Nektek volt ilyen tapasztalatotok? Rendeződött? Hogyan?

1. yda
2014. dec. 17. 08:58
Inofolic volt már akinek a rendszeres ciklusát megkavarta?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook