Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Legjobb kompressziós harisnya fórum

Legjobb kompressziós harisnya (beszélgetős fórum)


8. boksi (válaszként erre: 4. - Dominós)
2014. dec. 18. 16:43

Ma kiváltottam a harisnyanadrágot, plusz egy tartalékot / cserét. Otthon vagy 10 percig küzdöttem bele magam :), végül a 3. nekifutásra sikerült. Remélem ez azért nem marad így... Aminek viszont legjobban örülök, az az, hogy ma a táncpróbán le lett tesztelve, hogy minden lépést ugyanúgy meg tudok benne csinálni, szóval tényleg nem gátol a mozgásban, csak a lábfejemnél éreztem, hogy kissé nehezebb mozgatni. Viszont végre a próba után nem fájt a lábam!!!


Két kérdés azokhoz, akik viselnek / viseltek ilyet:

Ti hordtátok éjszaka is, alváshoz (a dokim szerint nem muszáj, de lehet...)?

Aki nyáron hordott ilyet, az hogy oldotta meg - nadrág alatt hordta, vagy rövidnadrággal...?

7. 3ac7412569 (válaszként erre: 3. - Boksi)
2014. dec. 16. 16:11

Semennyire,észre sem vettem.

Sőt,segített járni

2014. dec. 16. 15:18

dominós: köszi, ez bíztató, mármint ami a mozgás részt illeti, mert nekem tánc alatt is viselnem kell, és az volt a legnagyobb félelmen, hogy bizonyos lépéseket nem fogok tudni miatta megcsinálni. A szenvedős felhúzást csak megszokom valahogy...


elbb: köszi, el fogok látogatni a Sigvaris üzletébe. Egyébként nekem is pont egész nadrágos kell... Esetleg priviben meg tudnád írni, hogy anyukádnak mennyiért csinálták meg a harisnyát? Ez a "tizenéve" keményen hangzik, bár én még azt sem váltottam ki, amit a doki felírt, de azt hiszem az előzetes becslésül kapott 6-7 hónap is sok lesz nekem belőle...

5. elbb (válaszként erre: 1. - Boksi)
2014. dec. 16. 13:43
pont ma hoztam el anyuét, ő tizenéve a Sigvaris márkát használja, teljes nadrágos, nagyon meg van vele elégedve. ez méretes, tehát az ő méreteihez készítik.
2014. dec. 16. 13:39
Mozgásban nem gátol, csak felhúzni szenvedés, aztán viselni király, lábam nem fárad. Mindig azt viszem, amit a patikában éppen adnak.
3. boksi (válaszként erre: 2. - 3ac7412569)
2014. dec. 16. 12:04
Köszi a választ! Írtam privit! Az elfelejtettem megkérdezni, hogy a viselet során a mozgásban mennyire gátolja az embert a harisnya?
2. 3ac7412569 (válaszként erre: 1. - Boksi)
2014. dec. 16. 11:05
Nekem bevált,amit felírt,pedig nem egyszerű a lábra felszenvedni,de csak 3 perc. Nap közben nem fájt semmi,és szövődményem sem lett.
2014. dec. 16. 11:01
Visszér miatt kompressziós harisnya viselését írta elő az orvosom. Kicsit utánaolvastam a neten a témának, és úgy látom elég sokféle van, ráadásul arról, amit felírt nem is a legjobb véleményeket olvastam. Azok véleményére lennék kíváncsi, akik már viseltek, vagy épp vislenek ilyen kompressziós harisnyát, hogy nekik melyik modell vált be, vagy épp melyik fajtát nem javasolnák. Szeretném megtalálni a legjobb megoldást, még ha nem is TB támogatott, nekem a lában "munkaeszközöm" is, így számomra fokozottan fontos a téma. Minden választ előre is köszönök!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook