Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogy tudom ellenőrizni, hogy amit kibérelek szállást, "tiszta"? fórum

Hogy tudom ellenőrizni, hogy amit kibérelek szállást, "tiszta"? (tudásbázis kérdés)


1 2
2014. dec. 23. 08:28
ugyhogy elmesz es sajat szemeddel meggyozodsz rola,megnezed.
38. globus (válaszként erre: 37. - Globus)
2014. dec. 16. 22:07
Vagy sátort? :)
37. globus
2014. dec. 16. 22:06
Vigyetek sátrat.
2014. dec. 15. 18:45
Ja, nem egy-két napra, hanem egy-két hétre megyünk.
2014. dec. 15. 18:44
25 évig jártunk nyaralni stb. eddig meg sem fordult a fejünkben, hogy ilyen van. De mint kiderült, van.
34. 461147cdbb (válaszként erre: 17. - Loch ness)
2014. dec. 15. 17:12
"értelmes kérdést" ? Megmosolyogtattál.
33. emagdi
2014. dec. 15. 16:56

Valószínűleg max azért kamerázza be az apartman a szobáit, hogy ha valamilyen rongálás v lopás történik, akkor legyen a kezében valami.

Egyébként - még ha a topiknyitó ezen meg is sértődik -, átlagember életére a kutya sem kíváncsi, főleg nem egy apartman tulaj, akinek abból áll az élete, hogy a tök egyforma vendégek jönnek-mennek. Nekik az is sok, amit MUSZÁJ a vendégekkel foglalkozniuk, nemhogy még szabadidejében is őket kukkolja :D. Neten meg ezekre senki nem kíváncsi, ott van pl a ValóVilág, és hasonlók, oda direkt botrányszereplőket válogatnak, kifejezetten olyan szituációkba próbálják belevinni őket, amik érdekesek lehetnek, mégis alig tudnak összevágni 24 órányi anyagból 30 percet, ami érdekes lehet. Na, ehhez képest egy teljesen átlagos ember teljesen átlagos kis élete egy lowcost apartmanban...nekik kellene fizetni azért, hgoy bárki megnézze, annyira érdektelen:)). aki ezt nem látja be, és úgy gondolja, hogy utána leskelődnek, megfigyelik (és nem a való világ villában bérelt szobát:)), na, pont azt hívják úgy, hogy paranoia. bár akinek ez a problémája, az úgysem fogja ezt sem belátni, mert ha belátná, akkor már meg is szűnne a probléma :)

2014. dec. 15. 16:33

Sokszor, sok helyen szálltam/szálltunk már meg, de a bekamerázósdi meg sem fordult a fejemben, pedig elég élénk fantáziával vagyok megáldva.

De őszintén szólva abszolút nem érdekelne. A legtöbb helyen úgyis csak megalszunk, nappal nem a szálláson dekkolunk, ha meg félhomályban vagy sötétben ugrik rám szívem szerelme, hát nézzék HD-ben. Gondolom, ha meg valami lehetetlen csoda folytán feltennék a netre, és még csekély valószínűséggel értesülnénk is róla, vagy százalékot kérnénk a bevételből, vagy a sz*rt is kiperelnénk belőlük.

Tehát no para.

31. Mézes-Krémes (válaszként erre: 28. - Loch ness)
2014. dec. 15. 15:44

Én egy szóval se mondtam olyat, hogy bárkinek bármit megmutatnék, vagy meztelenkednék akkor, vagy ott, amikor ez nem való. Nem erről van szó, ilyeneket soha nem tettem, nem is fogok. Hanem arról, hogy alapvetően bennem nincsen annyi gátlás, mint általában az emberekben van.

Egyébként valamilyen szinten szerintem össze is függ a kettő, mert én több emberrel is találkoztam már, akik annyira szégyenlősek voltak, hogy ideális helyzetben sem tudták szégyen nélkül megmutatni magukat, vagy beszélni a szexualitásukról akkor, amikor beszélni kéne. Bennem nincsen szégyen, pedig nem vagyok hibátlan. Szerintem ez a neveltetésemből adódik, mivel nálunk a meztelenség természetes dolog volt, mint ahogyan az is, hogy szexuálisan felvilágosítottak a szüleim mindenféle köntörfalazás nélül. Nekem azért ebből eddig csak előnyöm származott. :) Lehet, hogy ez egészségtelen... Bár egészségtelenebb dolognak tartom azt, hogy a suliban aztán a fél osztályt én világosítottam fel. Minden lány szégyenkezve, a testét dugdosva öltözködött tesi órán rajtam kívül, mert annyira cikinek érezték magukat. Aztán cikizték is egymást. Engem is. Csak engem nem érdekelt...


Persze, nem mindenkinek van pénze megfizetni a jobbat, de ha magáncéget felkér, gondolom az sem két fillér. Egyébként ha sokat keres, kutat az ember, akkor találhat hasonló kedvező ajánlatot is. Én sem akarnám, hogy kukkoljanak, ezért nem mennék oda. De ha mégis kiderülne, hogy valaki kukkolt, akkor nem igazán érdekelne.

30. 461147cdbb (válaszként erre: 19. - Gordonka)
2014. dec. 15. 12:20
Jelenleg Te akárhova mennél, az első dolgod az lenne, hogy a kamerákat és a poloskákat keresnéd. Ha nem találnál, akkor is ott lennének állandóan a gondolataidban. A téged támogató hozzászólásokkal ne is foglalkozz, mert azok Neked nem segítenek, azok csak öncélú okoskodások. A többség, mégha nem is megfelelő hangnemben, de a javadra, arra akart kitérni, hogy.... Hadd ne részletezzem, magadtól is rájössz.
29. andi6020 (válaszként erre: 12. - Gordonka)
2014. dec. 15. 11:53
Akkor menjetek oda, és kérd meg, hogy kapcsolja ki a kamerákat.
28. loch ness (válaszként erre: 26. - Mézes-Krémes)
2014. dec. 15. 11:47

Ne haragudj, de inkább ez mutat egészségtelen felfogásra, amit magadról írsz.Ösztönös reakció kellene hogy legyen mindenkiben, hogy nem mutatunk meg mindent magunkból bárkinek. Hol marad akkor az intimitás? Engem nagyon zavar a nem helyén való meztelenség, sosem járok kivágott ruhában sem, mert nem szeretem mindenki előtt mutogatni magam - de orvos előtt én is tök nyugodtan levetkőzöm, mert az egy másféle helyzet. Szóval amiről írsz, a kettő szerintem nem függ össze.


A fórumkiíró majd válaszol, de nem mindenkinek van pénze megfizetni a jobb minőséget. És teljesen igaza van, ha nem akarja, hogy mások kukkolják azt, ami csak kettejükre tartozik.

27. 63a85224af (válaszként erre: 14. - Gordonka)
2014. dec. 15. 11:45
Én tényleg nem gúnyolódtam.Komolyan kérdeztem, hogy hol van ilyen, mert még nem hallottam róla.
26. Mézes-Krémes (válaszként erre: 23. - Loch ness)
2014. dec. 15. 11:42

Figyelj, engem egyáltalán nem zavar a meztelenség. Igazából nem is tud zavarba hozni... Egyáltalán nem vagyok tökéletes, ami a testemet illeti, de valójában túl sok gátlással nem rendelkezem így sem. Azt hiszem azért, mert így neveltek. És ebből eddig mindig csak előnyöm származott az életemben, mert nekem soha nem gond egy orvos előtt, vagy bárki előtt levetkőzni. Valószínűleg ezért talán könnyebben venném a dolgot.

Meg egyébként is, életem fő problémája legyen, hogy meztelenül valaki meglát. Legyen öröme benne, ha már ennyire perverz... :)

25. Mézes-Krémes (válaszként erre: 19. - Gordonka)
2014. dec. 15. 11:38
És van értelme pénzt kiadni azért, hogy kiderítsed, van-e ott kamera? Szerintem tök hülyeség az egész. Ennyi erővel egy színvonalasabb, biztos helyre is mehetnétek, nem? Ha ez tényleg igaz, akkor én a helyetekben inkább fizetnék többet. Vagy bevállalnám, hogy kukkolnak. :)
24. loch ness (válaszként erre: 21. - Gordonka)
2014. dec. 15. 11:37
Szerintem kérdezz meg egy hozzáértő céget. Ide meg csak akkor gyere kérdezni, ha konfliktuskezelést akarsz gyakorolni :(
23. loch ness (válaszként erre: 18. - Mézes-Krémes)
2014. dec. 15. 11:37
Bocs, de akkor miért nem járunk meztelenül az utcán? Ebből a logikából ez következne...
22. loch ness (válaszként erre: 20. - Gordonka)
2014. dec. 15. 11:35
Többen? Hol? Légyszi, mutasd meg izibe! Vagy én botlom folyton a kötekedőkbe? Igaz, több helyen ugyanazok jelennek meg mindig, szerintem direkt a hangulatrontásért regisztráltak a hoxára, de sajnos bőven belefutok újakba is, aki ezt csinálják :( Az itteni hangvételt se tudom mire vélni. Lassan ha kiírsz egy fórumot, hogy kinek melyik színű rózsa a kedvence, abból is anyázás lesz meg lehülyézés.
21. Gordonka (válaszként erre: 18. - Mézes-Krémes)
2014. dec. 15. 11:33
:) férjemmel házassági évforduló lenne, szóval azért nem mindegy :)
20. Gordonka (válaszként erre: 17. - Loch ness)
2014. dec. 15. 11:32
Köszönöm! Úgy tűnik, többen vagyunk hasonlóan gondolkodók.
19. Gordonka (válaszként erre: 16. - 461147cdbb)
2014. dec. 15. 11:32
A barátom által is látogatott apartmanházba mennénk, csak egy másik apartmanba, mivel remek áron vannak. Nála ott tűnt fel a dolog, hogy mindkét szobában volt egy ugyanolyan óra. Kiderült hogy kamerák. Már megtörtént a feljelentés. Mi egy másik apartmanba mennénk, de nyilván az ember ilyenkor picit elgondolkozik. Más a tulaja, jó áron van a szállás, de rezeg a léc a fenti okok miatt. Tényleg nem értem, miért kell egy normális kérdést ekkora frusztrációval, fröcskölő gyűlölettel és korlátolt lenézéssel fogadni.
18. Mézes-Krémes (válaszként erre: 14. - Gordonka)
2014. dec. 15. 11:31
Ha ez tényleg igaz, akkor nagyon durva... Lopni és rongálni nem szoktam, ha meg valaki élvezetét leli a kukkolásomban, hát egészségére, ha tetszik neki. Úgyis mindenkinek ugyan olyan van, és ugyan azt csinálja, sok újat nem hiszem, hogy tudnék mutatni... :) Szerintem gondolj Te is erre. És kész. Nyaraljatok boldogan, minek ezzel annyit foglalkozni?
2014. dec. 15. 11:30

Most már tényleg teljesen lesüllyed a portál színvonala. Van, aki feltesz egy értelmes kérdést, és durva meg kioktató válaszokat kap.


Ti, akik lehülyézitek a fórumkiírót, olyan szívesen látnátok viszont magatokat egy felvételen, amint épp vetkőztök, vagy zuhanyoztok? Akkor remélem, sikerült kifognotok ilyen kamerát, hogy teljesüljön az örömötök.


Egyikőtök sem hallott még arról, hogy van, akit a saját laptopja kameráján keresztül figyeltek le, pedig nem is látszott, hogy be van kapcsolva?


Épp tegnap határoztam el, hogy kiszállok a fórumok olvasásából és a hozzászólásból, mert tűrhetetlen az a hang, stílus és szóhasználat, ami az általam sok éve szeretett hoxa fórumon eluralkodott. Még ide benéztem, de kár volt... Maradok a naplóknál, az ismerősökénél és a sajátomnál. És már sokadszor jegyzem meg: nagyon sajnálom, hogy ide süllyedt ez az eredetileg barátságos és segítőkész emberekből álló portál. Kár volt tönkretenni azt, ami jó...

2014. dec. 15. 11:27
Hát itt nagy a baj.
15. Gordonka (válaszként erre: 3. - Andi6020)
2014. dec. 15. 11:25
Van egy gondom. Hűséges, monogám típus vagyok :)
14. Gordonka (válaszként erre: 13. - Mézes-Krémes)
2014. dec. 15. 11:20

:) nevetek én, de könyörgöm, ezek a reakciók...sokszor voltunk már nyaralni/üdülni, fel sem merült, de most igen, nem véletlenül.

A legszebb, mivel itt nem kaptam választ, felhívtam egy speciális, rejtett kamerákkal foglalkozó céget, ott is megerősítették, hogy rengeteg eladás történik ezekből a pontkamerákból és bizony pontosan ezzel a céllal, amiről a topicot indítottam.

13. Mézes-Krémes (válaszként erre: 12. - Gordonka)
2014. dec. 15. 11:16
Szerintem azért ez nem jellemző. Ha ennyire félsz ettől, akkor ne menj szállodába/panzióba. Egyébként tényleg üldözési mániára utal ez a fórum, ne csodálkozzál, hogy ilyen kommenteket kaptál... Más ezzel pszichologushoz megy... Ha pedig valóban nincsenek problémáid, akkor nevess egyet a hozzászólásokon. :)
2014. dec. 15. 11:12
Akkor elmondom nektek, hogy ugyan nem itt, hanem Szlovákiában van egy ismerős, akinek van két panziója és mindkettőben fel vannak szerelve a kamerák. Nem celebeknek adja ki, hanem olyanoknak mint ti vagy én. Nem legális, nyilván. Elköszönök.
2014. dec. 15. 11:10
Köszönöm a degradáló szavakat. Egyetlen esetben, azaz most lesz olyan szállásunk, ahol sanszos a téma előfordulása. Emagdi, nagyon sértő, hogy fogalmad sincs a másik élethelyzetéről és arról, miért tette fel a kérdést, és máris betegnek, paranoiásnak tűnteti fel, akire a kutya sem kiváncsi. Ez nem engem minősít. Nos, elmondom, hogy a bekamerázás ma már egyáltalán nem ritkaság, sőt. Nem kell hozzá celebnek vagy paranoiásnak lenni, elég ha a házigazda a saját örömére vagy a szálláshely "biztonsága" érdekében szeretné felszerelni ezeket az eszközöket. Ugyan illegális, de ma már igenis jellemző, sajnos. Segítséget nem kaptam, kioktatást viszont igen. Már megint hülye voltam, hogy itt próbálkoztam a kérdésemmel.
2014. dec. 15. 11:09

Ekkora marhaságot már rég hallottam!

1:A kutya sem kíváncsi a másik privát szférájára!

2:Személyiségi jogok,jobban fosnak a következményektől!

3:Ha ilyen paranoiás vagy,maradj otthon!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook