Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Első randi a pasinál fórum

Első randi a pasinál (beszélgetős fórum)


1 2
2015. máj. 12. 18:14
Csak szex es mas semmi kategoria.:)
50. angelic smile (válaszként erre: 48. - Pista55)
2014. dec. 17. 12:15
Egyetértek. Mennyivel közvetlenebb, nem? Nem nevezném smucignak sem a pasit, hiszen lehet, hogy van egy klassz filmje, a mozikban pedig épp nem megy semmi érdekes. Ezen kívül honnan tudhatjuk, hogy nem veszi a fáradtságot arra, hogy főzzön valami finomat? Az pénzbe kerül. :P
49. angelic smile (válaszként erre: 46. - 4c3a5e5783)
2014. dec. 17. 12:13
:DDD Milyen igazad van! :)
2014. dec. 16. 17:07
Mi van ha felmegy egy csaj a fiú lakására elsőre filmet nézni? Valószínűleg nem fogja megerőszakolni, ha meg ezt tenné biztosan feljelentené a csaj. Lehet, hogy lenne szex, lehet, hogy nem, de mindez kettőn múlik. Az is lehet, hogy jobban éreznék magukat a film közben vagy utána mint egy moziban.:)
47. unom (válaszként erre: 46. - 4c3a5e5783)
2014. dec. 16. 16:11
Nem, a kivétel cáfolja a szabályt :)
46. 4c3a5e5783 (válaszként erre: 42. - Angelic smile)
2014. dec. 16. 16:09

A kivétel erôsíti a szabályt!

A szabál az szabál!

45. kriszta773 (válaszként erre: 44. - Laszti)
2014. dec. 16. 15:18
és teljesen igaz :)
44. Laszti (válaszként erre: 43. - Jstefan)
2014. dec. 16. 15:17

👍

Férfiválasz!

43. jstefan (válaszként erre: 1. - Felho1234)
2014. dec. 15. 20:22
Olyan pasi szervezi az első randit a lakására aki rendkívül, igénytelen, irigy, smucig , mert így nem kerül a projekt semmibe,és az ingyen szexre is nagyon nagy az esély. Az a naiv lány aki ilyen kalandba belemegy az megérdemli hogy átverjék. Akit nem ismerek meg előtte, azt a nőt semmiképpen sem vinném a lakásomba. Vannak olyan erősen nyomulós csajok akik abban a tévhitben élnek hogy ha az első alkalommal felmennek a pasi lakására ,és megtörténik a szex akkor véglegesen magukhoz láncolták a kiszemelt férfit, általában ebben tévednek fatálisan. Az ilyen laza csajok nyitják az olyan fórumot hogy „csak a szexre kellettem neki”.
42. angelic smile (válaszként erre: 38. - Kriszta773)
2014. dec. 15. 15:03

:DDD Persze, hogy nem a legrosszabb! :D Tudod te, hogy értettem! :P

Egyszer adtam oda magam az első randin. Azzal a pasival a mai napig tartom a kapcsolatot. Nemsokára jön hozzám. Haza és hozza a két gyermekemet, ami véletlenül az övé is. :D

41. Mézes-Krémes (válaszként erre: 37. - Angelic smile)
2014. dec. 15. 13:43
Igen, teljesen igazat adok neked. De szerintem mindkét eset szélsőséges. Persze, ne zárkózzon be az ember lánya, de legalább egy kicsit, felületesen ismerje meg azt, akinek a lakására megy, vagy akit felhív magához.
2014. dec. 15. 12:04

Lányok, lányok! Nem, nem jogosít fel senkit nemi erőszakra. Csak nem lep meg, ha a rendőrség nem kezeli kellő komolysággal. Ennyit írtam, nem többet.


Egyébként mindenki szálljon magába, és tegye fel a kérdést magának! Ha úgy gondoljátok, hogy ebben semmi veszélyes nincs, akkor miért tanítja mindenki a gyerekének, hogy ne csináljon ilyet?!


Azért, mert mindannyian tudjuk, hogy mennyi az aberrált ember, és ennek milyen következményei lehetnek.


Következtetés, ha tudjuk, hogy ez történhet, akkor ne menjünk fel, ennyi.


Ez olyan, mintha látnám a zebrán, hogy nekem zöld a lámpa, ugyanakkor felém száguld egy autó, de én csak azért is lelépek az úttestre, mert ő a hülye. Vagy én is?

39. kriszta773 (válaszként erre: 36. - Mézes-Krémes)
2014. dec. 15. 12:02

szerintem meg olyan egyszerű az egész, ha a nő nem akar szexelni, ne menjen fel első randin a pasi lakására, pláne ha nem ismeri. és nem azért, mert nagy baj is történhet (ne történjen), hanem mert eleve csalódást okoz magának és a pasinak is. a pasi nem hiszem, hogy a film mellett a bélyeggyűjteményét akarná mutogatni, és ha első randira ez az ötlete támadt csak, hogy felvigye magához a nőt, akkor nem annyira a nő érdekli, csak a szex lehetősége


ergo, ha a nőt is a szex érdekli, miért ne. ha valami kapcsolatban, ismerkedésben reménykedik, akkor például beszélgetéssel kezdjék az ismerkedést valahol máshol, ne ágyban a tévé előtt :)

38. kriszta773 (válaszként erre: 30. - Angelic smile)
2014. dec. 15. 11:57

számomra a szexre gondolni nem a legrosszabb :)))))

de ez két ember habitusán is múlik, persze ha mindkettő az a romantikus, nézzük a csillagokat a tévében, akkor felesleges óvszerre költeni ;)

37. angelic smile (válaszként erre: 35. - Mézes-Krémes)
2014. dec. 15. 11:38
Velem már nem fog megtörténni, mivel férjnél vagyok. :) Nyilván nem most esett meg velem sem ez az eset, több mint 10 éve. De ha mindig ezen jár valakinek az esze, akkor ezt vonzza be. Nem kell ahhoz felmenni senkihez, hogy megerőszakoljanak. Nem kell ahhoz még első randi sem. Teszem azt, harmadik randi alkalmával moziba vagy cukrászdába mennénk és beülök a kocsijába, bezárja és elvisz egy kietlen helyre. De sorolhatnék számtalan dolgot. Természetesen nem árt óvatosnak lenni, de biztos, hogy nem ezt fogom a gyerekeimbe sulykolni, mert ilyen alapon majd kapcsolatot sem fognak kezdeményezni. A legjobb, ha bezárkózunk a lakásunkba, annak is az egyik legbelsőbb szobájába. És akkor bár kizárjuk, hogy bármi rossz is történjen velünk, de azt is, hogy valami szép, valami csodálatos is.
36. Mézes-Krémes (válaszként erre: 29. - De Luca)
2014. dec. 15. 11:28
Értem, akkor szerinted ha egy nő felmegy bárkinek a lakására, az feljogosítja az illetőt arra, hogy azt tegyen vele amit csak akar?! Gusztustalan elgondolás. Nem tudom, akkor is így gondolnád, ha egyszer veled, vagy a családod egyik tagjával viselkednének így? Ne adj Isten, a lányoddal?! Hát nem hinném...
35. Mézes-Krémes (válaszként erre: 33. - Angelic smile)
2014. dec. 15. 11:26

Én a szép dolgokat félretéve úgy gondolom, hogy nagyon-nagyon muszáj átgondolni, hogy kit engedünk fel az otthonunkba, pláne azt, hogy kihez megyünk fel, szép dolgok ide vagy oda. Szép gondolat amit írtatok, de csak addig, ameddig egyszer nem ütöd be a bokádat.

A barátnőm is belement egy ilyen csodálatos első randiba, aminek az lett a vége hogy megerőszakolták, folytogatták... És még örülhet, hogy "csak" ennyi történt. Senkit nem riogatni szeretnék. Viszont tudom, hogy ameddig az emberrel, vagy közvetlen hozzátartozójával nem történik meg ilyesmi, addig hiába hall ezt-azt, úgy érzi, vele, és a szeretteivel nem történhet meg. Sajnos de, megtörténhet.

És én azt mondom, jobb félni, mint megijedni.

34. Laszti (válaszként erre: 32. - 9829024220)
2014. dec. 15. 11:24

Én akkor se mennék egy vadidegen pasi lakásába! Ha ismeri az megint más!

De étterem után is lehet,dugni, söt bármi program után, ha azt akar.

És mondjuk számomra az is hülye felfogás, hogy hetekig várni kell az elsö alkalommal vagy van aki szerint még tovább! És ha akkor derül ki, hogy az egész sz@r együtt, akkor idöfecsérlés az egész!


Valaki olyat is irt, hogy "nem kell rögtön a legrosazabra gondolni"! És ez alatt a szexre utalt! Attòl még lehet normális egy férfi,hogy kivánja azt akivel randizik, söt az lenne a normális ha a nö is akkor menne el ha eleva hasonlóképp érezne!


De itt most randi volt a kérdés! És az bármilyen közhely is egy cukrászda vagy étterem, de nem otthon van a legjobb randihelyszin!

33. angelic smile (válaszként erre: 32. - 9829024220)
2014. dec. 15. 10:47
Teljesen egyetértek veled. Tudom, rengeteg szörnyűség történik a világban, de nem csak az! Vannak nagyon szép dolgok is, és ezt nem szabad elfelejtenünk, mert különben csupa megkeseredett emberekből állna a világ.
2014. dec. 15. 10:42

A mi első randink is filmezés volt,az én lakásomban,semmi olyan nem történt,amit egyikünk sem akart.Bár mi ismertük egymást előtte,nem egy vad idegent engedtem fel magamhoz.Egy csodálatos szerelem lett belőle:-)

Miért kellene minden randinak sablon szerint történnie?Személy szerint az éttermes,mozis sétálós randit rémesen fantáziátlan,klisének tartom.Nem akar minden férfi azonnal d**ni,vannak érzékeny és normális férfiak is a világon.

31. gkreka (válaszként erre: 29. - De Luca)
2014. dec. 15. 10:34

Én viszont baromira csodálkozom! Ugyanis a feladata lenne, jobban mondva kötelessége.


A kellemesen eltöltött este után is, ha nemet mond egy nő a szexre, az nemet jelent. Ha ledér, pi.akilógatós szoknyában teszi ezt, akkor is. Sőt, ha nem tud nemet mondani, mert úgy be van rúgva/dogozva, akkor sem szabad préda.

30. angelic smile (válaszként erre: 28. - Kriszta773)
2014. dec. 15. 09:10

Én voltam első randin mozizni egy volt pasimnál. És ha hiszed, ha nem, nem kötöttünk ki az ágyban. Volt egy nagyon jó film, ami pár hónappal korábban ment a mozikban. Én nem láttam, neki megvolt. Nem kell mindjárt a legrosszabbra gondolni.

Azt azért hozzátenném, hogy ismertem a srácot. Egy vadidegenhez nem valószínű, hogy felmennék. De nem tudjuk (vagy csak még nekem van korán reggel), hogy totál idegen a srác a kérdezőnek vagy sem.

2014. dec. 15. 08:56

Elég nehéz a rendőrségen kidumálni egy nőnek, hogy miért támadta le egy férfi a saját lakásában, ahová ő önként ment fel, anélkül, hogy ismerné a férfit.


Lássuk be, ilyenkor a nőt bélyegzik meg, nem a férfit. Cseppet sem csodálkozom rajta, hogy a rendőrség miért nem akar foglalkozni az ilyen esetekkel.

28. kriszta773 (válaszként erre: 25. - Angelic smile)
2014. dec. 15. 08:50
ugyan. ha egy férfi első randin magához akarja vinni a nőt, az egyértelmű utalás egy kis etyepetyére. ha a nő belemegy, akkor viszont kifejezi szándékát, hogy nincs ellenére. persze attól még lehet nemet mondani, de ha valaki nem akar elsőrandin a pasi ágyában kikötni, egyszerűbb, ha még randi előtt nemet mond, és máshová javasolja a randit. ha pedig benne van, akkor nem kell idétlen kérdéseket feltenni.
2014. dec. 15. 08:37
Szerintem ha régóta ismeritek egymást akkor nem gáz. (de ezzel a jó fiú szöveggel, már gyértelmű mit szeretne...) Ha mondjuk netes randi és ténylegesen most fogod őt látni először akkor én nem vállalnám be. Nem prűdség miatt hanem mert elég sok 'fura' alak van én kiismerném először, mert a kisebbik probléma lenne az ha nem tetszene neked a nagyobbik, hogy egyedül vele a saját lakásában neméből adódóan testi fölénnyel ....
26. 4c3a5e5783 (válaszként erre: 1. - Felho1234)
2014. dec. 15. 07:53
"Meghát!" Még házhoz is menj az elsô randevú alkalmával?? Lusta egy dog lehet!
2014. dec. 15. 07:37
Miért ne lehetne egy jó kis pattogatott kukorica és üditő mellett akár otthon megnézni egy jó filmet? Miért ne állhatna fel bármikor, amikor kellemetlenül érzi magát? Gondolom, nem valami elhagyatott helyen van a lakása. Filmnézés után is lehet egy jót beszélgetni.
24. Laszti
2014. dec. 15. 07:27
Ez nem randi!Pláne nem elsö. De a te döntésed, lehet semmi nem lesz, de gondolj bele milyen élményteli fantáziadùs párkapcsolat vár rátok! Lehet majd az elsö évfordulótokon romantikus vacsora is lesz,krumplistészta nála! 😖
2014. dec. 15. 07:19
Nem eroltette meg magat a hapsi h kitalajon barmit is. En inkabb ebbol szurnek le dolgokat, nem abbol h agyba akar vinni mar az elso randin.
22. syria (válaszként erre: 21. - Tamtamano)
2014. dec. 15. 07:02
Valahogy így. :)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook