Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Esélyem az ikerterhességre fórum

Esélyem az ikerterhességre (beszélgetős fórum)


13. macskossz (válaszként erre: 12. - Mia87)
2015. jan. 9. 17:14
SAjnálom, de majd hátha legközelebb márösszejön(nek) :-)
12. Mia87
2015. jan. 4. 19:50
Sajnos 3 nap késéssel megjött.. Mikor már reménykedtem. Egy baba sem sikerült :(
11. Mia87
2014. dec. 15. 09:39
nagyon szépen köszönöm a kedvességeteket! feltétlenül jelentkezem!
2014. dec. 13. 12:16
Nekem 6 honap clostis honapom volt mi is nagyon vagytunk az ikrekre mivel nekunk is volt elote elozmenyeink eleg drasztikusak baba teren e minden honapba 4-5 petem eret de vegul 6 honapba egy kisfiu fogant meg :) megy neked a druk nekunk is par honapon belul ha nem lesz tesoka ismeet closti lesz :)
9. 09d0a2c098 (válaszként erre: 1. - Mia87)
2014. dec. 13. 12:13
Hajrá! :) Sok sikert, simán megtörténhet, hogy mindkettő megtermékenyül, igaz kicsi rá az esély, na de benne van a pakliban bármi, de ti már tapasztaltak vagytok ebben. Remélem sikerrel jártok, és az élet kárpótol titeket akár így is! :)
2014. dec. 13. 12:13

Nagyobb az esélyed az ikerterhességre. Nekem 6 clostis ciklusból 1 baba sem lett, pedig 3-4 pete is megérett. Viszont az inszem során 7 petém is megérett, és megszületett 9 hónap múlva az egészséges kisfiam. Van ahol ennyi petével meg sem csinálják az inszemet, de szerencsére nem lett sokszoros ikerterhesség. Én drukkolok nagyon, az esély meg van rá.

Bár egyébként szerintem a veszély is nagyobb ikerterhességnél. Én is szerettem volna ikreket, de a szülés után örültem, hogy ezen az egy gyereken is túl vagyunk.

2014. dec. 13. 12:06
Szorítok nektek ! Majd írd meg, hogy sikerült :-)
6. *HoldViola* (válaszként erre: 1. - Mia87)
2014. dec. 13. 11:58
Drukk! :)
2014. dec. 13. 11:16
Ez természetes. Mégiscsak dupla esélyed van, szorítok nagyon!
2014. dec. 13. 11:06
nyilván ha egy megszületne egészségesen már nagyon bldog lennék..
2014. dec. 13. 10:55
nekem is volt 2 petém egyszer egy uh alatt, gyógyszer nélkül. Persze én is oda meg vissza voltam. Egyik sem sikerült akkor.
2. Kangaroo Island (válaszként erre: 1. - Mia87)
2014. dec. 13. 10:50

szia!

nekem is 2 pete érett meg, az egyikből ciszta lett, a másikból baba. de mindenre van esély persze. :)

2014. dec. 13. 10:47
Sziasztok! Van egy két éves kisfim. Egy év volt mire összejött, de szerencsére okos ügyes egészséges nagyfiú. Szerettünk volna kistestvért. Ő egyből összejött. Sajnos a 10. héten angyalka lett. Missed ab lett a vége. Sajnos a műtét után nem volt ( vagy rosszkor volt peteérésem.) Miután több normális menstruációt megvártunk és UH-val követték. Most az utolsó mensesnél CLOSTILBEGYT-et kellett szednem. Most vagyok félidőben így tegnap kellett mennem UH-ra. Ahol végre érett petét látott a dokim. Mára fog "kipukkanni" így receptre ma kell együtt lennünk. Na de látott mégegyet, ami kb 2-3 nap múlva lesz "jó". Mondta a doki, hogy ha mind a kettő sikeres lesz kétpetéjű ikrek lesznek. Nyilván nincs sok esélye . De sajnos beleéétem magam.. Most úgy érzem ezzel tudna az Élet kárpotolni ( ha nem is gyógyítani sebeket) az elvesztett babámért. Szóval csak tapasztalatot szeretnék hátha járt már valaki igy és ikrei születtek.. :) Természetesen az ikerterhesség minden koöckázatával tisztában vagyok. Köszönöm a válaszokat, áldott ünnepeket!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook