Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szerintetek a méteres sütit le lehet fagyasztani csokimáz nélkül? fórum

Szerintetek a méteres sütit le lehet fagyasztani csokimáz nélkül? (tudásbázis kérdés)


11. lilibe
2014. dec. 14. 21:09
A csokimázasat lehet fagyasztani, mert mi a zserbót szoktuk. Semmi baja nem lesz. Krémeset viszont még nem próbáltunk.
10. mosolyka1111 (válaszként erre: 9. - Mosolyka1111)
2014. dec. 12. 12:19
Úgy értem, hogy olyan, mint friss korában (különben meg sem enné.)
2014. dec. 12. 12:18

Tuti, hogy le lehet. Kislányomnak kinder paradisót sütöttem, és szeletenként alufóliába csomagolva fagyasztottam, teljesen jó maradt az állaga.

Előző este a fagyóból átteszem a rendes hűtőbe, másnap eheti.

Ennek a krémje is puding, plusz margarin, és van még benne felvert tejszín is (a krémbe), és az állaga teljesen jó marad.

2014. dec. 12. 10:14
köszönöm a segítségeteket!azt hiszem a legjobb ha megsütöm a piskótát és azt fagyasztom le,és utána csak töltöm.Végül is ezzel is időt spórolok.
7. Miss Poppy (válaszként erre: 6. - Csicsi25)
2014. dec. 12. 10:10
Most,ha belegondolok,hogy egy puding hogy is nézhet ki kiengedés után:)
2014. dec. 12. 10:07

Gyorsan utánanéztem az egyik könyvemben, Hűtés és fagyasztás ábécéje a címe. Itt azt írja, hogy krémet, zselét, kocsonyát, pudingot nem lehet fagyasztani, viszont lehet süteményeket, tortákat. Na, most legyen okos az ember! Egyébként én a keksztekercset is lefagyasztom, úgyhogy ha szerencséd van, akár a méteres is oké lesz.

Próba-cseresznye :D

2014. dec. 12. 08:55

Nehezen tudom elképzelni, hogy abból a tejes krémből mi lesz felengedés után?

Nem próbáltam még. Próbáld ki, aztán majd meglátod, hogy mi lesz.

2014. dec. 12. 08:31

Jól emlékszem,ebben puding van,azt le lehet fagyasztani?


Nem tudom elképzelni felengedve.

2014. dec. 12. 07:46
igen le de dobozba tedd bele !
2014. dec. 12. 07:17
Még nem próbáltam, de műanysag dobozban próbáld meg és úgy olvasztod ki, hogy a felgyülemlett pára - víz ami megfagyott ne a sütibe follyon vissza.
2014. dec. 12. 07:12
Szerintetek a méteres sütit le lehet fagyasztani csokimáz nélkül?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook