Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Visszeres lábak fórum

Visszeres lábak (tudásbázis kérdés)


10. zebracsikó (válaszként erre: 9. - Paladin92)
2014. dec. 12. 09:11

akkor mégis cukorbeteg!


fekélyes a lába, ennyi az egész

persze, ez elég nagy baj


kezelni kéne a cukrát, különben nagy baj lesz a vége

2014. dec. 12. 07:16

Nem mondanám,hogy teljesen cukorbeteg, csak az idegtől vagy a nem megfelelő táplálkozástól felmehet neki, de ő inkább megelőzi a zaharinnal vagy nem eszik olyan ételeket vagy csak keveset.


Barátokkal is konzultáltam erről, és a fekélyre ez rá illik (persze néhány tényező nélkül, de gondolom minden embernél máshogy jön ki)

2014. dec. 11. 17:44
Valoszinu fekely!
2014. dec. 11. 17:19
A diabeteses beteg fekélysebét mûtik egyes kórházakban bôrátültetéssel. Nem mondom, hogy egyszerû; feltéve, ha sikerül; mert van olytan eset, hogy a saját bôrét sem fogadta el a szervezet.
2014. dec. 11. 17:15

Nekem is ezek juttotak eszembe,amit ti írtatok,de ezekre a problémákra 3év alatt csak rájöttek volna,nem?

Anyukámnak is ezek a betegségei voltak,de kb.2óra alatt megmondták,hogy mi a helyzet.

5. zebracsikó (válaszként erre: 1. - Paladin92)
2014. dec. 11. 17:11

érszűkület

fekély


cukros?

2014. dec. 11. 17:09
Én is a magas cukorra gondoltam.
2014. dec. 11. 17:08
nem cukros?
2014. dec. 11. 17:08
Fekély? Netalán cukros is?
2014. dec. 11. 16:52

Sziasztok!


Van egy ismerősöm, aki nő,85 éves és visszeres a láb, de 3 évvel ezelőtt a mindkét lábfején különös sebek jelentek meg, amelyek azóta sem gyógyulnak meg (piros, lila színűek), amelyek felhólyagosodnak.

3 éve nem tud normálisan aludni, ha mégis, sírva riad fel a fájdalomtól!

Járt már a klinikán, háziorvosnál, de mindenki csak csóválta a fejét, hogy nem tudja mi lehet...

Persze ajánlottak neki embereket, akik drágán gyógyítanak, de természetesen nem ment vele semmire. Lehet hogy a vese elégtelenséghez van köze?


Aki olvassa, és szenvedett már ilyesmiben, vagy orvos, patikus, aki találkozott már ilyennel, azt kérem válaszoljon!


Előre is köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook