Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Keletinél hol tudok venni jegyet magamnak pontosan? fórum

Keletinél hol tudok venni jegyet magamnak pontosan? (tudásbázis kérdés)

9. marlenka70 (válaszként erre: 5. - 5674644b5d)
2014. dec. 11. 20:14
Lent a metróba már megszüntek a kasszák. Vagy automata, vagy az ügyfélszolgálat maradt. Az ujságosok sem forgalmaznak már jegyet (legalább is azt mondták mikor kértem)
2014. dec. 11. 11:54

ha csak egy v több sima menetjegy kell, azt bármelyik újságosnál tudsz venni.

de a keletinél van csomó automata is, továbbá ott van egy csilli-villi bazi nagy ügyfélszolgálat is (bár ott telne a legtöbb időbe, míg jegyet veszel, sorszám, sorakozás, stb...)

nem bonyolult az automata sem, lehet kp és kártyával is fizetni.

2014. dec. 11. 11:33
Én két hete jártam arra, és BKV-pénztár helyett egy elegáns BKK-ügyfélszolgálat van. Sorszámot kell húzni, de sok ügyintéző dolgozik, mindenki gyorsan sorra kerül és kulturáltan megveheti a neki legjobb jegyet. Vagy vannak jegyautomaták a Metró bejáratánál, készpénzzel és bankkártyával is lehet fizetni náluk, roppant jól használhatóak. A Keleti-aluljáróban a MÁV-pénztraknál van a MÁV-jegyekre is automata, az is nagyon jól működik. Én ezeket láttam és használtam két hete.
2014. dec. 11. 11:23
Az utóbbi verziónak jobban örülnék :D Köszönöm :)
5. 5674644b5d (válaszként erre: 4. - Írisz33)
2014. dec. 11. 11:01

BKV jegy kell? Akkor a metróhoz kell menned, ott van automata ill pénztár is. Ha a pályaudvar épületével szemben állsz jobbra van egy aluljáróhoz vezető lépcső. Leérsz a lépcsőn rögtön balra van a metró. Menj le a mozgólépcsőn és ott lesznek a kasszák ill az automaták. Majd vissza a felszínre.

Viszont emlékeim szerint van már bódé a felszínen is, sőt szerintem a pályaudvaron az újságosoknál is lehet venni BKV jegyet.

2014. dec. 11. 10:45
Nem, nem, csak buszra kellene, de ezer éve nem jártam arra és nem tudom mi hol :S Ha a Keletiből kimegyek, balra ott a Baross tér (talán) és ott tudok lemenni a metró aluljáróba?
2014. dec. 11. 10:40
A metró szintjén van pénztár, meg automata (ha nem messzire mész). Fenn is van pénztár, de ott többen szoktak lenni.
2014. dec. 11. 10:39

Vonatjegyet? Le kell menni a kijelzőkkel szembeni lépcsőn és ott balra.

Nemzetközit viszont máshol kell, azt nehéz elmondani, inkább kérdezz rá :)

2014. dec. 11. 10:38
Keletinél hol tudok venni jegyet magamnak pontosan?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook