Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Első adag closty után nem volt peteérésem, lehetséges ez? fórum

Első adag closty után nem volt peteérésem, lehetséges ez? (tudásbázis kérdés)


12. marcsi0413 (válaszként erre: 11. - Youlcsi)
2014. dec. 14. 10:29
koszonom a tanacsokat. megprobalkozok a homerozessel
11. youlcsi (válaszként erre: 9. - Marcsi0413)
2014. dec. 11. 13:03

csak arra figyelj, hogy a 15. nap úgy 15. nap, hogy feltételezi a 14. napi peteérést. ha az nincs meg, akkor nem segít semmit a másik gyógyszer, sőt, gátolja az ovulációt (hiszen a bevitt hormon miatt a szervezet azt hiszi, hogy már túl vagy rajta).

szóval mérd a hődet vagy tesztelj... és ha volt ovu, csak utána kezdd el szedni.

10. marcsi0413 (válaszként erre: 7. - Youlcsi)
2014. dec. 11. 13:02
Hany honapig szedted a clostyt? nem kaptal mast helyette?
2014. dec. 11. 13:00
igen, nekem is az elso naptol kell kezdenem megint, de most azt mondta az orvosom, hogy ne 5 napig szedjem, hanem most 6 napig. kaptam meg egy fajta gyogyszert, az pedig hormonos keszitmeny, hogy jobban megtapadjon... azt 15.naptol-25ig kell szednem. gondolom, ha a kovetkezo honapban sem lesz baba, akkor novelni fogja az adagot, vagy mast fogok kapni. :/
2014. dec. 11. 10:12
én is 1. naptól szoktam kezdeni, így javasolja az orvos.
7. youlcsi (válaszként erre: 1. - Marcsi0413)
2014. dec. 11. 10:10
lehetséges. most már nekem sem szokott tőle lenni. 7 (vagy 8?)-ból 1x volt az idén :/
6. -Léna- (válaszként erre: 5. - Marcsi0413)
2014. dec. 11. 09:41

az első babám nekem is könnyen összejött a második gyógyszerrel mert nem volt peteérésem. persze mióta szültem és nem akarunk babát minden hónapban van.

én úgy emlékszem a mensi 5. napján keztem szedni a clostyt és 5 napon keresztül szedtem és a 12-13. napon nézték uh-val. a 2*1-től semmi nem történt, a 3*1-től már lett 1 érett tüszőm, majd a következő hónapban szintén 3*1-től 2 érett tüsző, abból az egyik baba lett. lehet meg kellene próbálni növelni az adagot de ezt az orvos dönti el. kitartás.

2014. dec. 10. 21:54
endokrinologusnal voltam kb fel evvel ezelott. akkor rendben volt minden. menzi elso napjan kellett kezdenem reggel es este egy-egy szemet. 5 napon keresztul. a 9.nap voltam uh-n, nem latott semmit sem az orvosom. ma volt a 15.napom es sajnos most sem volt. azt mondta, elofordulhat olyan hogy kimarad. de ezzel nem nyugtatott meg....sot.....csak idegesebb lettem. iszok 3 honapja baratcserje teat is..... az is serkenti a peteerest... de nalam ezek szerint nem valt be. amugy nekem meg soha nem volt nezve a peteeresem, most volt eloszor. van egy 8 eves lanyom......aki egy honap vedekezes nelkul osszejott, ezert vagyok nagyon elkeseredve, hogy most mar 5 honapnal tartunk es nincs baba...most meg ez a peteeres dolog.....total kiborultam
2014. dec. 10. 17:21
Én 2009-ben kaptam először, talán a 3. naptól szedtem duplán, 3 hónapon keresztül, majd injekciókkal 4 hónapon keresztül, de nekem nem használt. Sajnos közben kiderült PCOS vagyok, ezért nekem nem volt peteérésem, nem is lettem terhes, de most már van spontán is peteérésem Closti nélkül.
2014. dec. 10. 17:17
hogy szedted? hány szemesével?
2014. dec. 10. 17:14
Ne nőgyógyászhoz menj, hanem irány endokrinológia. A fő kérdés: Miért nincs peteérés.
2014. dec. 10. 17:01
5 hónapja próbalkozunk és még mindig semmi. az orvosom adott clostyt is, beszedtem es kellett mennem hozza, hogy megtudja mondani mikor lesz peteeresem. voltam a 10.nap, 15. nap és nem volt peteeresem. azt mondta elofordul az, hogy nem minden honapban van. volt valakinek mar ilyen? hogy a tabletta utan nem volt peteerese????

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook