Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Bokatörésem lett fórum

Bokatörésem lett (beszélgetős fórum)


2014. dec. 10. 09:57
Sziasztok!! Mentőt hívott a buszsofőr, megérkezett az üzemzavar elhárítás egy dolgozója, aki ott a helyszínen jegyzőkönyvet vett fel. Még ennyi amit írhatnék. Itthon vagyok, jegelek, polcolok, pihenek, rögzítőt viselek.
10. klarika5 (válaszként erre: 7. - Andi6020)
2014. dec. 10. 09:37
Utólag gondoltam én is, hogy a felelősség hárításra gondolhatott. Én ezekben nem bízom. Ráadásul előző évben is kibicsaklott a bokám, akkor meg a közterületen, egy szintet váltó lépcsőn léptem mellé, aminek eléggé ki volt kopva a felszíne. Itt sem kerestem "felelőst" - ráadásul bekéretett az egészségügyis nő, hogy pl nem ver engem a férjem, hogy ugyanazzal a kódszámmal már másodjára kerülök táppénzre, csak valami balesetre gyanakodott, de neki hivatalból jelenteni kell a bántalmazást. Megnyugtattam, hogy én vagyok béna, meggondolatlan, s ilyenkor megütöm a bokám:) Nem tudom, hogy érdemes-e keresetet benyújtani, hisz egy csúszás mindenütt be van kalkulálva, s ha csak nem szembeötlő a felelőssége a kezelőnek, akkor kimossák magukat.De ha van balesetbiztosítása, akkor persze érdemes benyújtani a biztosítóhoz a kellő papírokkal, tanúkkal.
2014. dec. 10. 08:57

Én busz után szaladtam, s kibicsaklott a lábam, bokatőrés volt, gipszcsizma 6 hétig...

szeptemberben... a hideg és meleg front váltotta egymást :(

2014. dec. 10. 08:43
Sztem ne is gondolkozz azon hogy kártérítést kapsz vagy valami, (magad hibájából történt) már bocs de erre nem lehet mi mást írni,max annyit hogy bunkók az emberek és nem segítenek fel rakni a kocsit! Én annó szálltam le a gyerekkel babkocsival az ic-ről és sokan voltunk,mikor a babakocsi már kint volt a vonatból megfogták lentről hogy letedjük szálltam volna már le de az ajtó oda szorította a kezem a babakocsit elengedni nem akartam mert akkor leesik a gyerek hiába fogták,de a 2 csuklómat úgy oda szorította hogy majdnem tört,mikor a hátam mögött lévő utas odaért volt annyi lélek jelenléte hogy meg nyomta a gombot és újra kinyilt,nem az én hibám volt hisz az ajtó nyitva volt,állítólag az érzékelőnek kellett volna érezni hogy súly van a lelépőn + ott a szem is de semmi rám csukódott,ha nincs ott senki sztem ott szakítja le a kezem,nagy szerencsm volt....
7. andi6020 (válaszként erre: 5. - Klarika5)
2014. dec. 10. 07:57
Gondolom biztosításra gondolt, nem arra, hogy kell-e borogatni, vagy sem.
6. BESTia ☺ (válaszként erre: 1. - Sünsanyi)
2014. dec. 10. 07:47
Novemberben öcsém járt így, de a munkahelyén. Kamionról rosszul lépett, kiment a bokája, illetve az egyik is csont a bokájában. Egy hétig sínben volt, aztán tettek rá gipszet, négy hétre. Mostanában kell visszamennie kontrollra.
2014. dec. 10. 07:42

Igen, jártam így:( Csak én leszállás közben léptem mellé.Kezemben egy-egy csomag, hónom alatt wc papír csomag. Nem kapaszkodtam, hanem kiléptem a nagyvilágba. Nem a talpamra érkeztem, hanem az élére...

Nekem nem tört, "csak" ficam volt, az orvos szerint rosszabb néha, mint a törés. 5 hét alatt gyógyult. Hűteni kellett, borogatni, és pihentetni, de az első héten rá sem tudtam állni.

Hogy érted a hogyan tovább-ot? Nyilván begipszelték, s elmondták, hogy hogyan próbáld elviselni azt a 4-6 hetet.Én táppénzre mentem vele, s mikor dolgozni kezdtem, fájdalomcsillapítók voltak bennem.

Kártérítés eszembe sem jutott, hisz kapaszkodás nélkül "szálltam" le a buszról.

Most biztos, hogy segítségre lesz szükséged a gyermekek ellátásában. Erre értetted a hogyan tovább-ot?

2014. dec. 10. 07:41
*baleset
2014. dec. 10. 07:40

A BKV biztosítása fizet ilyenkor, amennyiben nyilvánvalóan igazolni tudod, hogy ott történt a baleteset. Mentő, szemtanú blabla.... valamint érvényes jegyed, bérleted van, mert az tartalmaz biztosítási díjat is.

Ha néhány napja történt, és ott nem jelezted, veszett fejsze nyele.

2014. dec. 10. 07:24

Sziasztok! Néhány napja a vizes idő kapcsán nem tudtam a magas BKV buszra felszállni, leestem róla, magammal rántva a babakocsit is.....bokatörésem lett.

Az olvasók közül esetleg valaki járt-e hasonló helyzetben?? Mit tegyek?? Hogyan tovább??

Köszönettel várom a segítséget.

2014. dec. 10. 07:22
Járt már így valaki? Leestem a buszról és bokatörésem lett

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook