Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ti milyen illatosítót használtok a lakásba ami hosszú időn át tart? fórum

Ti milyen illatosítót használtok a lakásba ami hosszú időn át tart? (tudásbázis kérdés)


1 2
38. lanema
2014. dec. 10. 18:52
szellőztetek minden nap,ennyi...
37. dd4fac34d4 (válaszként erre: 36. - Eandi78)
2014. dec. 10. 18:45

Ez mindenkinek az egyéni döntése kell legyen, hogy mit fogad el mások állításaiból és mit nem! Én úgy tartom, hogy amiről már bizonyították, hogy problémás, legfőként hogy rákkeltő anyag, attól igyekszem távoltartani magam, ha lehet és amennyire lehet! Nem cigarettázom, nem veszek E250-essel tartósított gyári húskészítményeket stb. Kozmetikumokból is megtaláltam már a nekem jó biokészítményeket.

És ha valaki a lakását akarja illatosítani, arra is vannak ma már könnyen beszerezhető, ártalmatlan és természetes, természetes illatú dolgok.

Engem is idegessé tesz és hányingert kapok a vacak műillatoktól. Lásd pl. az otrombán túlzón vanília illatú fityegő egyesek autójában!

36. eandi78 (válaszként erre: 34. - Dd4fac34d4)
2014. dec. 10. 12:31
Az ilyen cikkek már nem tudnak érdekelni. Mindenről van már cikk, hogy rákkeltő:( Ha levegőt veszel az is.
35. 6b006fc769 (válaszként erre: 29. - Bucóka20)
2014. dec. 10. 06:40
Na olyant én sem. Illetve ha közel megyek és beleszagolok, akkor van valami illata, de akkor kiég az orrszőröm, és nem azért növesztettem...
2014. dec. 10. 01:46

Semmilyen illatosítót nem használok a lakásban!! Magyarázatul pedig ajánlom írjátok be a Google-keresőjébe ezt a két szót: légfrissítő rákkeltő

El fogtok rémülni, hogy miket találtok!

33. Bucóka20 (válaszként erre: 32. - 2cc786c515)
2014. dec. 9. 23:10

Se mecsesbe se nagyobb gyertyaba nem talaltam meg olyat,de komolyam,aminek egetes alatt lett vna illata. Egyiknek se ,vettem mar fahejas- almasat , narancsosat,vaniliasat stb...

Amikor megszagolom akkor nagyon jo,de annyi.

Egy disz gyertyaert meg sokszor nem adok ki 500-1000 ft-ot.


Az illatositobol ami amugy nagyon jo,de mostanaba a lakasba nem vettunk az az ambi..r ( dinnyes-mangos) .

32. 2cc786c515 (válaszként erre: 29. - Bucóka20)
2014. dec. 9. 21:21
Hogy lehet? Én vaniliás teamécseseket gyújtok esténként és most Mikulásra "christmas tree" -t kaptam - fahéjas/alma illata van:)
31. c622ea64f4 (válaszként erre: 29. - Bucóka20)
2014. dec. 9. 21:17

Én mindig Gl..e márkájút veszek, azt a gömb alakút üvegben.

Most a winter berries van belőle, imádom.

Karácsonyra veszek almás-fahéjasat :))

Ezen kívül még én sem találkoztam olyan gyertyával, aminek lett volna illata égetés közben.

30. eandi78 (válaszként erre: 29. - Bucóka20)
2014. dec. 9. 21:15
Olyat én se:)
2014. dec. 9. 21:04

Pl a gyertyakat is szeretem ,szep is hangulatos is de meg sose talaltam olyan gyertyat ami meggyujtva is illatos.

Ezen ia bosszankodtam mar parszor.

28. fincsi5 (válaszként erre: 26. - Bucóka20)
2014. dec. 9. 20:53

Anyukádnál lehet, hogy levendula van.:)


Arra meg ne adj semmit, hogy miből van sok a boltokban!:)

27. Miss Poppy (válaszként erre: 26. - Bucóka20)
2014. dec. 9. 20:49

Most úgy írod,a 1000-2000forintot,mintha egy egy vagyon lenne!


Levendula nekem is van a gardróbban,a molyok miatt,de az nem érződik a lakásban.

2014. dec. 9. 20:43

En szeretem ha van valamilyen illat es ennyi.

Van aki fustolot hasznal,nekem az tomeny.

Az illoolaj sem megy egesz nap,csak este vagy esetleg ha napkozben itthon vagyunk 1-2 orat.

Anyum nagyon steril a lakassal kapcsolatban es neki megis meg a szekrenyben is van illatosito zsak.

Gondolom a boltokban sem azert van ilyen mennyisegu illatosito kinalat, a fustolon at a mecsesek meg elektromos cuccokkal,mert az igenytelenekre vannak ra allva,foleg h egy komolyabb illatosito 1000-2000 korul van.:)

25. c622ea64f4 (válaszként erre: 24. - Kriszta773)
2014. dec. 9. 20:10

Ha nem használok illatosítót, szagtalan a lakás. Vagy illattalan? :D

Azt pedig nem szeretem:)

Nálad mitől van jó illat?

24. kriszta773 (válaszként erre: 22. - C622ea64f4)
2014. dec. 9. 20:06

nálam például mindig finom illat van, mindenféle illatosítók nélkül, sosem éreztem késztetést, hogy külön illatosítsak, ilyesmi csak sloziban jutna eszembe :))))

ennek ellenére nincs ellenérzésem azzal, ha más illatosítót használ, nem kell behisztériázni meg félremagyarázni fél mondatot. még nem éreztem finom illatot direkte illatosítótól, az illóolajokban viszont igen

2014. dec. 9. 20:04
A konyhában citromot használok.
2014. dec. 9. 19:37

Hihetetlen, hogy ha valaki illatosítót szeretne a lakásába, akkor ott biztos hogy büdös van.

Én szoktam szellőztetni, télen naponta 3-szor, 4-szer, nyáron pedig éjjel-nappal nyitva van az ablak, mégis jól esik a szívemnek ha valamilyen finom illat van a lakásban. Sőt, még az autóban is, pedig az sem büdös :O

21. kriszta773 (válaszként erre: 19. - Bucóka20)
2014. dec. 9. 19:32
miért akarsz illatosítani, büdös van? mert akkor ennek a forrását kéne megszüntetni :) ha pedig csak a magad kedvére szeretnél olyan illatot, amit szeretsz, akkor a saját ízlésed szerint kell választanod. szerintem a természetes illatok, például illóolajok, gyümölcsszárítmányok jobbak lehetnek a mesterséges illatosítóknál
2014. dec. 9. 19:25

Hát,úgy látszik,nem sok mindenkit érdekel!


Talán,ha úgy tennéd fel,hogy terhes lehetek és a szobában van egy illatosító:)

2014. dec. 9. 19:16
Meg mindig nem ert at hogy az illatosito fajtájára illatositasi praktikakra voltam kivancsi,nem arra h milyen illatut hasznal mas.
18. fincsi5 (válaszként erre: 15. - Bucóka20)
2014. dec. 9. 19:06

Mert, ha legtöbben a narancsillatút használják, akkor te is?

Nem tudom, engem nem befolyásolna más véleménye, főleg, mert ez olyan, mint ki mennyi cukorral issza a kávét.

2014. dec. 9. 18:51

Nem igazán szeretem a légfrissítőket, legtöbb elég erős illatú. A fürdőben van narancsos zselés légfrissítő golyó, az elég sokáig bírja és kellemes az illata. Lakástextilek gyakori mosásával, jó illatú felmosóval, szőnyegtisztíó használatával a többi hely így is illatozik:) A száradó ruhák öblítőillata is jó:)

Sikerült találnunk jó illóolajat, néha használjuk téli időszakban.

16. Miss Poppy (válaszként erre: 15. - Bucóka20)
2014. dec. 9. 13:46
Na jóó,a jobb családoknál szokás ez:)
15. Bucóka20 (válaszként erre: 14. - Miss Poppy)
2014. dec. 9. 13:45
Egy szoval sem mondtam hogy valaki bantott, csak azt szerettem volna tudni,h aki hasznal az milyet hasznal. Adott h szelloztetni szoktam.
14. Miss Poppy (válaszként erre: 13. - Bucóka20)
2014. dec. 9. 13:09

Ebbe a hozzászólásba,felesleges volt ennyi energiát fektetni..


Senki,semmi bántót nem írt....

Mi ebben a különleges,hogy van aki nem használ mindenféle cart a lakásba.

2014. dec. 9. 13:01

Ez a kinyitom az ablakot mar lejart. Nem azt kerdeztem ,hogy hogyan szelloztetsz!? Hanem,hogy milyen illatosítót hasznalsz??

Ha nem tetszik a kerdes akkor nem kell valaszolni.

En sw valaszolok arra,hogy milyen fajta tampont hasznalok? Mert nem tampont hasznalok hanem betetet!!

Aki ertelmes valaszt tudott adni,annak koszonom.:)

2014. dec. 9. 12:07
Kinyitom az ablakot
11. *GG*
2014. dec. 9. 11:19
ambi pur elektromos légfrissítőt. hamar jó illatot varázsol a lakásba :)
10. emagdi
2014. dec. 9. 11:10

természetes illóolajok.

minden más mű szag, ami egyrészt hosszabb távon kellemetlen, fejfájást okozhat, valamint különféle légzőszervi megbetegedéseket.

2014. dec. 9. 10:34

Most mi is illóolajat hasznalunk ez eleg jonak tunik. Anyumnak valamilyen elektromos valamije van,az nem tudom hosszu tavon mennyire kifizetodo.

Termeszetesen mi is szelloztetunk , amugy is kertesbe lakunk van h eleg sokaig az ajto is nyitva van. Nincs zart szag,mert figyelek ra,de pl egy enyhe ,,barmilyen,, illat engem nem zavar.:) Foleg hogy lassan itt a karacsony ,ilyenkor a fahej,narancs illat nyugtato.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook