Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Odaér így a csomag a címzetthez? fórum

Odaér így a csomag a címzetthez? (tudásbázis kérdés)

2014. dec. 8. 18:58
Már megbeszéltem a két illetővel a dolgot, majd a csomag megérkezte után intézkedünk.
2014. dec. 8. 16:36

Azért izgulj, hogy a csomagok megérkezzenek a címzettekhez - s ebben az esetben mindegy, mit írtál a feledóvevényedre, ami igazságának ellenőrzése a postáskisasszony feladata lett volna.

A probléma akkor lesz, ha nem érkezik meg,s kerestetned kell egy nem valós címzettel.

2014. dec. 8. 15:33
szerintem odaér,ha a dobozon jó a cím.
2014. dec. 8. 15:17

Telefonálj be a postára, ha már nincs ott a csomag, akkor kérdezd meg hova továbbították. Ha még a postán van, kérd, hogy ne továbbítsák.


Legrosszabb esetben visszaérkezik hozzád és újra fel kell adnod.

2014. dec. 8. 15:08
Már nem :S
2014. dec. 8. 14:56

Van olyan eset, amikor a feladóvényt (egy példányát) is egy műanyag fóliában a csomagra ragasztják.


Nem tudsz a postára beszaladni, hátha nem továbbították még?

2014. dec. 8. 14:03
na, szóval azt akartam írni, hogy mivel a feladóvevény nálad van, így nyilván azt sem tudják, hogy arra mi van írva. a kézbesítés a küldeményen levő cím szerint történik (nyilván nem az a cím szerint, ami a te pénztárcádban van a feladóvevényen)
3. youlcsi (válaszként erre: 2. - Írisz33)
2014. dec. 8. 14:02
ha a dobozon jó a cím, akkor mindegy. a feladóvevény a tied, azzal max keresni tudod a csomagot... vagyis a rosszul megít feladóvevénnyel nyilván nem. de a postás (aki átvette) feladata, hogy ellenőrizze, hogy egyeznek-e a feladóvevény és a küldemény adatai.
2014. dec. 8. 13:55
3 csomagot kellett ma feladnom, 3 különböző személynek és helyre. Az egyik feladóvevényre jól írtam a nevet (xy Anna, Győr), a másik kettőre pedig ugyan az a név és cím ment (Miskolc, xy Anikó), viszont a harmadik feladóvevényre az kellett volna, hogy Budapest xy Klára :S A dobozokon viszont már jó a cím. Akkor ennek ellenére jó helyekre fog menni a csomag és az Anikó nevű nem kap majd 2 csomagot?
2014. dec. 8. 13:53
Odaér így a csomag a címzetthez?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook