Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Esemény utáni tabletta után mikor lehet elkezdeni a hüvelygyűrű használatát? fórum

Esemény utáni tabletta után mikor lehet elkezdeni a hüvelygyűrű használatát? (tudásbázis kérdés)


2014. dec. 7. 21:07
én várnék vele még egy ciklust
2014. dec. 7. 17:18
legjobb lenne egy nögyógyászt megkérdezni de szerintem el lehet kezdeni.
2014. dec. 7. 17:08

Sziasztok!

November 22-én elszakadt az óvszer, ezért még aznap felírattam és bevettem az esemény utáni tablettát (Escapelle). Amúgy is el szerettem volna kezdeni a Nuvaring használatát, így felírattam.

Az esemény utáni bevétele után barnás folyásom volt egészen idáig. Ma (december 7.) azonban megjött a menzeszem (teljesen biztos vagyok benne, hogy a rendes menzesz jött meg, mert 2 napja fájnak a melleim és a hasam is görcsöl - szóval a szokásos tünetek jelentkeztek), bár 2 nappal előbb, mint amire vártam, de ez a tabi bevétele miatt állítólag normális.

A kérdésem a következő: Elkezdhetem most használni a Nuvaringet vagy inkább várjam meg vele a következő mensimet? Csak a tablettában lévő sok hormon miatt kérdezem.


Előre is köszönöm a válaszokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook