Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mikulásra, Karácsonyra stb. szoktatok-e ajándékot vinni a gondozóknak és ha igen akkor mit? fórum

Mikulásra, Karácsonyra stb. szoktatok-e ajándékot vinni a gondozóknak és ha igen akkor mit? (tudásbázis kérdés)


2014. dec. 6. 07:30
csokit, v kisebb díszt szoktunk.
2014. dec. 6. 06:53
Köszönöm a hozzászólásokat! Szerintem csokival és kávéval nem tudok mellélőni, ha majd jobban megismerem Őket akkor jöhet valami személyesebb.
2014. dec. 6. 01:19
Én nem szoktam.
2014. dec. 6. 00:32
Tavaly kezdte a nagyfiam az ovit,vittünk az óvónéniknek és a dadusnak illatgyertyát,desszertet (nem a gyerekkel adattam oda,hanem beraktam a csoportszobába,míg tornán voltak,a kártyán a fiam nevével). A szülőktől közösen pedig vásárlási utalványt kaptak. Idén is veszek valamit,de már kicsit személyesebbet,mert jobban megismertem őket.
2014. dec. 5. 22:02
*szoktak
2014. dec. 5. 22:02

esetleg ez:


[link]


Nálunk az ilyesminek nagyon örülni szoktam...haza megy az ember hulla fáradtan, bekapcsolja a sütőt, ezt bekeveri és hálásan gondol rád...:D

2014. dec. 5. 21:50

Mi vittünk pl. óvónéniknek karácsonyi fémdobozban saját készítésű mézeskalácsot, karácsonyfasütit. Nagyon örültek neki.


Nem karácsonyra, hanem amikor vége lett az ovinak csináltattunk olyan bögrét amire a kislányom rajzát nyomtatták-égették rá, annak is nagy sikere volt.

5. youlcsi (válaszként erre: 1. - 31c7cb1532)
2014. dec. 5. 19:51
mi nem vittünk, lévén hogy szerintem azzal, hogy az angyalok/Jézuska/Télapó stb hozza az ajándékot, nem fér meg, hogy a gondozóknak meg mi visszük... szerintem. de lehet, a gyereket nem zavarná. volt, aki vitt, ő azt mondja, a gyerek nem akadt fent a dolgon.
2014. dec. 5. 19:47
Mindig valami saját készítésű apróságot vittem.
2014. dec. 5. 19:24
Én oviba szoktam vinni apróságokat, figyelmességből. Nekik is jól esik, amúgy egész nap ők vannak a gyerekeinkkel!
2014. dec. 5. 19:22

Szia!

Én bölcsiben dolgozom,gondozónő vagyok. :)

Mi egy-két szülőtől kaptunk kis angyalkát,meg édességet amúgy nem szoktak hozni. Az egyik szülő hozott kávét,cappucinót,tejszínhabot,aprósüteményt,hogy közösen a csoportba a dajkának és nekünk fogyasszuk el.

2014. dec. 5. 19:14

Sziasztok!

Arra lennék kíváncsi, hogy Mikulásra, Karácsonyra stb. szoktatok-e a ajándékot vinni a gondozóknak és ha igen akkor mit?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook