Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Egy éves lesz jövő héten a kislányom. Milyen tortát süssek neki? fórum

Egy éves lesz jövő héten a kislányom. Milyen tortát süssek neki? (tudásbázis kérdés)


9. 25800e2d09 (válaszként erre: 8. - Orchi26)
2014. dec. 4. 10:11
Az jól hangzik :)
2014. dec. 4. 04:55
köszönöm az ötleteket :) csináltam tegnap egy próbatortát, túrós banánosat, mivel az a kedvenc gyümölcse. az almát sajnos nem nagyon szereti. nagy vendégsereg nem lesz, csak a család, de meg szeretnénk örökíteni. :) igaz most még nekem fontos ez a nap, nem a manómnak, de annyira örül mindennek :)
2014. dec. 3. 16:42
Szerintem is mindegy, egyéves kisbaba úgysem eszik belőle sokat, csak keneget. :) (mondjuk nem rumos-meggyest :DDDD) Valami könnyűt gondolnék. pl. joghurttorta, tetején gyümölcs, kis színes zselatinos fedél. Alja 3 tojásból piskóta. Mutatós, és senki nem fog tőle kipukkadni:)
6. Milup2 (válaszként erre: 5. - 25800e2d09)
2014. dec. 3. 13:26
Nagyon igaz..Úgyis alig eszik 1 évesen az ünnepelt belőle..;)
2014. dec. 3. 09:53
szerintem tökmindegy, úgysem eszik belőle sokat. De ha már akkor valami könnyűt, gyümölcsöset, túrótorta pl :) (én azt imádtam kicsinek, mondjuk most is :) )
2014. dec. 3. 06:52

Én anno a Sütés nélküli almatortát csináltam meg neki:

[link]


Mert benne voltak, amit szeret: alma, babapiskóta..Extra cukrot én nem raktam az almához.


Azóta is nagy kedvenc....:)

2014. dec. 3. 06:35
Is-is :) Mivel már eszeget majdnem mindent, olyasmit szeretnék, amiből ő is ehet. Keresgéltem már nagyon sok helyen, de valahogy egyik sem az igazi.
2014. dec. 3. 06:29
Neki vagy a vendégeknek?
2014. dec. 3. 06:29
Egy éves lesz jövő héten a kislányom. Milyen tortát süssek neki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook